IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st October 2007, 20:49
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Принцеса, ти в кой град живееш?
А за бръчките около очите е много важно да носиш качествени очила, с истинска слънцезащита.
Никак не съм сигурна Аз съм със светли очи и не мога без слънчеви очила. Целогодишно нося, качествени! Първото място където ми се появиха бръчките е около очите, към 30 годишна възраст...
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st October 2007, 22:37
Принцеса Принцеса не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Аз съм от Бургас, но изобщо си нямам на идея къде да отида. Препоръчайте ми специалист, даже да е в София.
Не нося слънчеви очила. Тази година много се бях запалила точно заради бръчките около очите, но така и не успях да намеря моя модел. Направо се почувствах ужасно във оптиката.В едните ми опират миглите, на другите носът ми е тънък, сто модела пробвах и нищо. Накрая ми стана неудобно и си тръгнах.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25th October 2007, 12:32
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

А знаете ли дали от грима се появяват бръчки? Примерно ако носиш очна линия всеки ден...?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 25th October 2007, 12:39
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Не знам дали от очна линия се появяват бръчки,но знам,че е много важно как се разгримираме.Понеже кожата под очите е няколко пъти по-тънка от останалата кожа по лицето,не трябва да се търка енергично с тампона,а да се остави тампона,напоен с разгримьора върху окото и тъй да стои няколко минути.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th November 2007, 13:48
Аватара на sexxy
sexxy sexxy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Sofia
Мнения: 29
По подразбиране

Момичета, препоръчайте ми добър козметичен дерматолог в София.

Отскоро започнах и аз да забелязвам разни бръчици тук и там, които много ме дразнят . Става въпрос за мимическите бръчки.
На 30 съм и почти не ползвам никакви кремове , много рядко слагам и то само, ако ми се изсуши много кожата. Не ползвам и околоочните контури /поне досега нямах нужда /
__________________
Успял мъж е този, който може да задоволи всички желания на една жена.
Успяла жена е тази, която може да си намери такъв мъж.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th November 2007, 17:14
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Секси, бях писала че възрастта за започване поддръжката на очния контур е паднала от 25 на 21 години, а ти на 30 не си ползвала изобщо Има много ефикасни терапии за очен контур които наистина имат страхотен ефект.Пробвай с тях + крем за очен контур и тогава се насочи към по-драстичните методи, като филъри др. такива.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th November 2007, 23:50
Аватара на sexxy
sexxy sexxy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Sofia
Мнения: 29
По подразбиране

The Shadow, благодаря за отговора.

Да, досега почти не съм ползвала крем. По едно време ползвах NIVEA Visage, на Garnier някакъв и на Вишши. Но околоочен контур - никога

Ами наистина досега нямах нужда /колко съм скромна /, но вече забелязвам промяна в кожата си... и искам да взема някакви мерки /пък дали не е късно /

Кои са тези ефикасни терапии за очен контур, за които говориш?
__________________
Успял мъж е този, който може да задоволи всички желания на една жена.
Успяла жена е тази, която може да си намери такъв мъж.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 7th November 2007, 23:03
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Има на различни козметични фирми. В козметичен салон ще ти препоръчат .И гледай да не е кой да е
Аз лично ползвам дневен на Виши - крем /просто защото си го бях купила/ и вечер на Гернетик - гел който е и за шията а също става и за през деня.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 15th May 2008, 20:30
Macinka_vn Macinka_vn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Три пъти съм се консултирала точно по този въпрос-има ли подходящи филъри за областта около очите и бръчките "пачи крак",едното мнение е на много добра дерматоложка,другите две-на добри пластични хирурзи.И трите мнения са,че няма подходящи филъри за там,или по-скоро филъри има,някои лекари даже слагат,но понеже кожата там е финна и тънка,и ставало грозно,личало си и за това не се препоръчва.Много ми се искаше да не е така,защото там ми е и на мен най-големият проблем, но варианта за там е ботокс,от който аз лично съм доволна.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th August 2008, 08:54
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

За областта на очите /пачи крак/ и чело най-често се препоръчва Ботокс. Областта на очния контур и на шията са идентични и слабо кръвоснабдени.Кожата там е различна от тази на другите места по лицето, а пък тази на тялото е съвсем различна от тази на лицето. За това за очен контур и шия може да се ползва един исъщи крем тоест за очен контур. Филъри не се препоръчват, а единствено ботокс и разбира се навременна превенция и поддръжка.
Ко да праим - анатомия Ши я обгрижваме
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималиподходящфилързаоколоочите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:50.