IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 16th March 2011, 23:27
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

По принцип сухотата на очите, кожата и т.н изчезва няколко седмици или месец след като се спре лекарството.Останали странични ефекти(ако има такива) също. Но си зависи и от организма, на всеки лекарствата му понасят различно.Правят се кръвни тестове всеки месец и ако има нещо то ще се види.Също така при най-малкия проблем сме задължени да се обадим на дерматолога си.Аз започвам с най-малката доза 20мг, после могат да я увеличат.Има много доволни хора, информация в нета колкото искаш. Да, има риск, но съм си решила за себе си че ще го поема-пък да става каквото ще!Не ми пука вече честно, писна ми толкова години!Обществото отхвърля различните, дори тук където хората са много по-разбрани...
Bril, Marisabela, Никой не ви кара да го пиете, изборът е ваш.За мен е последен шанс...
А нещото което най-много ме блазни е че Аccutane може да реши проблема завинаги. Поради следните причини:
If your skin keratinization (shedding of skin cells within pores) is normal then no matter how oily or dry your skin is, you won't get acne. In theory, hyperkeratinization (excess and uneven skin cell shedding within pores potentially blocking them) is present in all acne patients to some extent.
Luckily, Accutane not only halts oil production but also normalises keratinization at least in the medium-term.
Therefore, even if your oil returns post-Accutane, you won't get acne.
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #112  
Стар 16th March 2011, 23:35
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Здравейте , момичета ,
Аз първо се интересувах за моя близка , но при нея се реши проблема с антибиотик (за сега) и после вече следя темата заради Тайна . Вълнувам се , дали ще е добре с лекарството . Успех мила , и понаписвай тук как си .
Мерси, diadora!За съжаление не вярвам че проблемът при приятелката ти "се е решил" с антибиотик, щом спре да гo пие всичко ще се върне Аз като го спрях положението стана още по-зле.Може и да е от стрес, имам си го в изобилие напоследък... Ще пиша по-натам, може и снимки да сложа, ама ще трябва да почакаме за снимка "AFTER"
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #113  
Стар 17th March 2011, 00:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Тайна аз така и не разбрах върху какво действа,за да излекува акнето?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #114  
Стар 17th March 2011, 01:23
psyxedeleia psyxedeleia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 24
По подразбиране

незнам но аз от както се лекувам с медикамента се запознах лично с поне 10 души които са преминали лечението които са много много доволни от краиния резултат .....))))))))))
Отговори с цитат
  #115  
Стар 17th March 2011, 01:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

НЕ ЗНАЕШ как действа,а го пиеш?Ти сериозно ли?
Хората са тотално полудели....успех и дано узнаеш някой ден!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #116  
Стар 17th March 2011, 14:16
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Tайна,като казваш-това за мен е последен шанс какво по-точно визираш?Последния шанс е за нелечими тежки болести,които не са едни пъпки.А заради такова несериозно нещо не си струва такова тежко лечение.И не забравяй,че пъпките са само външен израз на вътрешен проблем.Чрез кожата организма ни изхвърля токсини и се изчиства от тях.А с това лекарство,ти не му даваш този шанс,даже ги вкарваш по-надълбоко.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 17th March 2011, 14:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bril
Tайна,като казваш-това за мен е последен шанс какво по-точно визираш?Последния шанс е за нелечими тежки болести,които не са едни пъпки.А заради такова несериозно нещо не си струва такова тежко лечение.И не забравяй,че пъпките са само външен израз на вътрешен проблем.Чрез кожата организма ни изхвърля токсини и се изчиства от тях.А с това лекарство,ти не му даваш този шанс,даже ги вкарваш по-надълбоко.
ЕЙЙЙЙ,ЕВАЛА НА ТЕБ ЖЕНА..ИДЕШЕ МИ ДА ГО НАПИША,АМА ВИКАМ СИ КВО СЕ МЕША.ДА ПРАВЯТ КВОТО ЗНАЯТ.ЗАЩОТО ТЕ ГО ВЪЗПРИЕМАТ СЯКАШ СЕ ОПИТВАМЕ ДА ИМ ДАВАМЕ НАКЛОН.КАКТО ТАЙНА КАЗА,ЧЕ НИКОЙ НЕ НИ КАРАЛ ДА ГО ПИЕМ-Е,ТВА В КВА ЛОГИКА ГО НАПИСА ИДЕЯ СИ НЯМАМ.
Аз един елементарен въпрос зададох как действа това лекарство,но никой не успя да отговори.а са си заложили здравето
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #118  
Стар 17th March 2011, 14:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bril
И не забравяй,че пъпките са само външен израз на вътрешен проблем.Чрез кожата организма ни изхвърля токсини и се изчиства от тях.А с това лекарство,ти не му даваш този шанс,даже ги вкарваш по-надълбоко.
Именно и какво следва,че роукатин помага изхвърлянето на токсините ли?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #119  
Стар 17th March 2011, 17:01
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Направо ги помита с пароструйка Явно като не им вземаме пари и не им обещаваме чудеса не ни вярват.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 17th March 2011, 20:03
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Има много информация в нета. Вие май сте прочели само за негативните ефекти и веднага се нахвърлихте. Да уточния-тук не става въпрос за "някакви си пъпки", става въпрос за тежък случай на акне. И да, Bril аз го приемам като вид нелечима болест! Ти би ли препоръчала на някой раково болен да се лекува с диета и изчистване на организма???И дали ще помогне?Казах последен шанс, защото съм опитала всичко. Какво друго ми остава според теб?
И да уточня, по никакъв начин не препоръчвам това лекарство и не го защитавам! Дразня се от коментарите на хора, които дори не знаят за какво става въпрос.Ще започна да го пия след няколко дни, а истински опит ще мога да се споделя чак след години. Защото при някои пациенти акнето се връща след 1-2 или повече години.
How does Accutane work so well against acne in so many cases?
Because it accomplishes several things simultaneously that no other medicine can do all at the same time:
* reducing oil production (sebum) by reducing sebaceous glands,
* decreasing cell build up leading to whiteheads or blackheads,
* killing acne bacteria deep inside the skin, and
* reducing inflammation.
Normal oil production in your skin will return when you complete your Accutane course. The sebaceous glands will slowly grow larger in size, but will never reach their original size.
Accutane is generally prescribed for stubborn moderate to severe or nodular acne that is resistant to several different treatments. It can quickly reduce severe acne inflammatory lesions by 90%.
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ROACCUTANE
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:09.