IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 26th May 2011, 22:57
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Мисс, каква е тази къдравост при теб? За пръв път чувам...Риплинг ли имаш?
Какво значи "стоят различно, но не от позцията на ареолите"? Нещо не разбрах..
Мхм, нещо такова, но само на единия, щото май е по-натясно. (това са си мои версии)
Ми стоят различно изпъкнали в горния полюс, единият по-напрегнат, кое не разбра ?
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #742  
Стар 27th May 2011, 07:45
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Мхм, нещо такова, но само на единия, щото май е по-натясно. (това са си мои версии)
Ми стоят различно изпъкнали в горния полюс, единият по-напрегнат, кое не разбра ?
Мисля, че е още рано за притеснения, имай търпение. Моите още от началото се възстановяват за различно време. И аз така се бях притеснила, че едната е по твърда от другата, но с времето и тя се отпуска. Стискам палци всичко да е наред!
Отговори с цитат
  #743  
Стар 6th September 2011, 01:16
tru81 tru81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Бургас
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, момичета. И аз искам да си направя гърди, защото наистина нямам, но още не мога да се престраша. По принцип си бях с малък бюст, но след второто ми раждане вече съвсем нищо не остана. Не съм много информирана, затова искам да ви попитам кой е най-малкият кубик, който може да се постави, защото имам чувството, че 250-300 няма да има къде да се поберат. Чувала съм, че при малък бюст зърната можело да отидат нагоре, незнам колко е вярно. Също така ме интересува има ли значение вида на импланта за разстоянието между двете гърди, харесвам не много голям и естествено изглеждащ бюст. Ще съм благодарна, ако някоя от Вас, която е оперирана от д-р Тепавичарова ми прати снимки.
Отговори с цитат
  #744  
Стар 7th September 2011, 15:32
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Понякога се прибягва до разпъване на кожата /не помня термина/, за да побере имплантите. Мисля че може да се сложат и кубици под 250, но тогава почти няма да има разлика с преди и след
За разстоянието между гърдите - не зависи толкова от вида импланти, а от това как ги слага хирургът.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #745  
Стар 9th September 2011, 22:09
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Здравейте, момичета. И аз искам да си направя гърди, защото наистина нямам, но още не мога да се престраша. По принцип си бях с малък бюст, но след второто ми раждане вече съвсем нищо не остана. Не съм много информирана, затова искам да ви попитам кой е най-малкият кубик, който може да се постави, защото имам чувството, че 250-300 няма да има къде да се поберат. Чувала съм, че при малък бюст зърната можело да отидат нагоре, незнам колко е вярно. Също така ме интересува има ли значение вида на импланта за разстоянието между двете гърди, харесвам не много голям и естествено изглеждащ бюст.
повече от половината тук присъстващи са били с нулев старт....това донякъде определя кубарата, но не съвсем ...по=важен показател е какъв размер основа на импланта може да легне анатомично на твоя гръден кош, но е факт,че при тесен гръден кош и нулев старт се събират добре 300 сс, така че притеснението ти е неоснователно....колкото до разстоянието- то е анатомчино обусловено и с еопределя от широчината на гръдната кост при всеки човек...хирургът не може да промени този факт и да стесни естественото разстояние между гърдите..друг е въпросът,че ако се подберат импланти с по-малка основа от тази, която анатомично би стояла най-добре, то се получава увеличаване на разстояниет- нещо, което не веднъж сме виждали.....затова изборът на хирург е много важно нещо и има много страни за размисъл....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #746  
Стар 11th September 2011, 19:18
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Уаууууууу Теда,както винига обосновано и изчерпателно
Отговори с цитат
  #747  
Стар 23rd September 2011, 19:25
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Smile

Все не ми остава време да напиша един ред,само от време на време хварлям по един поглед във форумчето. Но днес нали са почивни дни реших да се включа.

Искам да ви се похваля първо че моите придобивки деиствително след дългоочакваният шести месец мирнаха и аз се успокоих. Брей това бяха най-дългите ми месеци на очакване и пълни с изненади,както и на притеснения.
Прави бяхте ,както казвахте 6 месеца си е срокът на заздравяване и до пълното оформяне след операцията. Е бях нетърпелива но сега се успокоих.Големината и на двете е еднаква,видимо не както през първите месеци.
Още веднъж искам да благодаря на Доц.Тепавичарова и екипът и .
Отговори с цитат
  #748  
Стар 23rd September 2011, 20:16
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Поздравления! Радвам се за това!
А твоята операция беше и доста сложна..
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #749  
Стар 24th September 2011, 16:43
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Браво,Пимчи!Поздравления!П желавам ти и занапред да нямаш никакви оплаквания и проблеми с придобивките!
Отговори с цитат
  #750  
Стар 28th September 2011, 13:08
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

здравейте отново.Мина и поредната консултация при докторката избрахме имлантите и сега вече остана само чакане до датата на операцията връщане няма назад Само сега си мисля дали не се изхвърлихме много с кубиците:400Ама квот такова
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:46.