IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th March 2008, 11:29
Jana Jana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3
По подразбиране Д-р Емил Георгиев

Здравейте,
някой от вас оперирал ли си е гърдите или поне чувал ли е отзиви за работата на д-р Емил Георгиев, прочетох доста мнения, но никъде не попаднах на мнение за него, говоря специално за корекция на бюст...
Ще съм благодарна, ако споделите някакви впечатления....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th April 2008, 13:35
erika erika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

И аз се интересувам да чуя отзиви за д-р Емил Георгиев и по конкретно за корекция на бюст.
За него май има най-малко информация във форума...

Благодаря ви предварително.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th April 2008, 12:10
missis"B" missis"B" не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 2
По подразбиране

здравейте чета от около седмица и мн сам щастлива че намерих толкова приятен и полезен форум,защото сам решена да си увелича бюста или по точно да запълна,(след бременоста и кърменето).
Писах на мн доктори понеже сам в чужбина в момента и след три месеца се прибирам в БГ та желанието ми беше да проуча докторите преди да се прибера ,та като си дойда да имам представа къде първо да отида на конслтация.
Писах на доста доктори ,но д-р Емил Георгиев беше единственият които ми варна отговор ,още на следващият ден,и то подробен отговор на подробният ми разказ,написа ми и цена 2600-3300 евро,не е много ниска цена но не е и мн космическа,д-р Стоянов и д-р Николай Георгиев взимат повече доколкото знам,може и да бъркам.
Определено ще ида на консултация при него и тогава ще рабера дали е моят лекар и дали не е от лекарите дето пишат мин. и мах. цена ама взимат максималната...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th April 2008, 22:07
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Здравейте момичета!

Опитах се да намеря къде сме обсъждали д-р Емил Георгиев, понеже съм сигурна, че съм чела мнения за него.
Засега намерих само това http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...ote=viewresult
но то е по-скоро за недоволните (от всеки лекар има такива).
Все пак можете да прочетете мненията, аз пак ще се разтърся за темичка за георгиев.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th May 2008, 15:26
Jana Jana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Мойта операция при доктор Георгиев мина, всичко беше нормално, резултата е страхотен... Мина месец от операцията и вече не си спомням за нея, в смисъл че не чувствам никакъв дискомфорт. Единственото негативно нещо спред мен е операционната, не ми изглеждаше много добре оборудвана, но за сметка на това екипа на Д-р Георгиев компенсира с професионализъм...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th May 2008, 15:33
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jana
Мойта операция при доктор Георгиев мина, всичко беше нормално, резултата е страхотен... Мина месец от операцията и вече не си спомням за нея, в смисъл че не чувствам никакъв дискомфорт. Единственото негативно нещо спред мен е операционната, не ми изглеждаше много добре оборудвана, но за сметка на това екипа на Д-р Георгиев компенсира с професионализъм...
Честито и много да йм се радваш и носиш със здраве
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th May 2008, 17:10
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Честито да има се радваш само и да нямаш никога никакви проблеми с тях,напиши ни малко повече инфо като колко cc сложи, профил марка силикон и т.н.
А ако имаш снимки ще се радваме да се разпишеш в подфорума с снимките.
Аз силно се интересувам за работата на д-р Е. Георгиев , но никога не съм виждала снимки на гърди правени от него тук в форума.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th May 2008, 12:17
Jana Jana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Сложих 300СС, подмускулно, въпреки че доктора настояваше за 330. Аз много се притеснявах резултата да не е фрапиращ, защото работя с доста хора и не ми се искаше да съм им тема на разговор... то не че някой не забеляза, но това е друга тема Марката е Eurosilicone, но да ти кажа честно за профила не съм питала... Според мен стоят много добре, може би все още в профил са леко по-издути от нормалното, но от снимките ще видите сами...
Преди да се оперирам и аз много исках да видя снимки от негова операция, но освен в сайта на клиниката не намерих други, така че с удоволствие ще кача моите...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th May 2008, 14:44
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

благодаря за отговара и ще чакам снимчиците , а до тогава бързо и лесно възтановяване.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 7th June 2008, 17:04
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Дано да бъда полезна на някой с моите снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=250517
паролата е 1203
Аз се оперирах на 01.04 2008г при него и за сега съм доволна,450сс,кръгли,висик профил подмускулно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЕмилГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:01.