IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th September 2010, 17:01
petar_angelov67 petar_angelov67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от signature81
Здравейте!
Една приятелка ми препоръча този Липовон, защото бил много добър
Аз разполагам с опаковката, но за нищо на света не бих ги пробвала.
Това е най-съмнителният продукт на който съм попадала. Пише ,че е произведен някъде си в Мексико, но не пише адрес, няма вносител име, адрес. Тази BocaPharm въобще не съществува.
От къде да знам, че съставките са тези, може да съдържа опиати и още какво ли не. Този Липовон има само един сайт за поръчка и нищо друго.
Слушайте момичета, аз не искам да ви скършвам хатъра... Аз самата имам да свалям 18 кг., но смятам да потърся друг начин. Може да си намаля само малко храната и да ги свалям 6 месеца или 1 година, но ако от този Липовон си увредя някакъв орган, после какво ще правя??? Няма да си го простя...ще бъде твърде късно за съжаления.
Желая ви успех и дано съм помогнала на някого да се откаже от този продукт
Ми и аз преди да си закупя продукта го проверих обстойно влезнах във фирмения им сайт за България на име бързоотслабване.com и прочетох почти всичко. Прочетох дори статиите за действието на Худията, че е била използвана от бушмените още преди много години и какъв е ефекта от нея. Как ги запазвала сити когато ходели на дълги разстояния и т.н. А видях, че главния щаб на фирмата е в Мексико Сити, плюс това, че по десетки форуми пише добри думи за него и това ми беше достатъчно да се доверя.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th September 2010, 09:48
HealthStore HealthStore не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 95
По подразбиране

Мисля, че всеки човек със здрав разум, може да прочете за съставките на един продукт и да си направи сметка, вместо да купува на сляпо.По това което виждам, тези съставки не са точно най-доброто на което може да се разчита.
__________________
Syntrax, Harbinger, Mueller
Отговори с цитат
  #13  
Стар 1st October 2010, 11:44
petra_rangelova petra_rangelova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от HealthStore
Мисля, че всеки човек със здрав разум, може да прочете за съставките на един продукт и да си направи сметка, вместо да купува на сляпо.По това което виждам, тези съставки не са точно най-доброто на което може да се разчита.
Здравей HealthStore,

Ако говориш за съставките на Липовона мисля, че не са опасни въобще.
Аз четох из чуждестранни сайтове за Худиата и Гарсинията където казват, че не са вредни тези съставки и пишеше доста подробно за тях. Защото худията е доста известна явно из САЩ и Англия (поне аз из такива сайтове четох) и се продават много продукти за отслабване съдържащи Худия. А и в България гледам много хора харесват този продукт защото бил много ефикасен за отслабване.

Поздрави
Петра
Отговори с цитат
  #14  
Стар 1st October 2010, 17:04
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Аз пих Липовон 6 седмици и свалих 4.5 кг. От тях върнах килограм и половина след като го спрях. Насилвах се да ям и нямах никакъв апетит и не ядях. Мисля, че освен худия и гарсиния тези хапове съдържат и нещо друго, защото пих худия и гарсияния в доста по-високи дози + екстракт от зелен чай и трябва да ви кажа, че ефектът на потискане на апетита изобщо, ама изобщо не беше същия.

Бях писала, че на сестра ми не й подейства изобщо добре, на мен ми стана лошо от недояждане последната седмица, а майка ми си похапваше и не се оплака от никакви странични ефекти и свали за месец 5 килограма.

За това дали да се взима или не всеки си решава сам.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 1st October 2010, 17:38
HealthStore HealthStore не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 95
По подразбиране

Ооо не казвам, че са опасни.Просто не горят мазнините по най-правилният начин и предпоставят към връщане на състоянието.
__________________
Syntrax, Harbinger, Mueller
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st October 2010, 23:52
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

HealthStore,

какъв препарат бихте препоръчали за правилно горене на мазнините като добавка към правилен хранителен режим?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 2nd October 2010, 10:41
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Относно поста на Петра - доста е забавно, но вече това се гледа - не дали продукта действа, а дали не е вреден И щом не е вреден - значи можем да го пуснем на пазара, значи можем и да си го купим. Изобщо представите и на производители, и на потребители са доста изкривени, само че на 1-вите им помагат да печелят, а 2-рите основно губят.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #18  
Стар 2nd October 2010, 13:33
HealthStore HealthStore не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wanja
HealthStore,

какъв препарат бихте препоръчали за правилно горене на мазнините като добавка към правилен хранителен режим?
Преди да се препоръча нещо, бих искал да видя дали има изобщо тренировъчен или хранителен режим.
__________________
Syntrax, Harbinger, Mueller
Отговори с цитат
  #19  
Стар 2nd October 2010, 23:11
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

С риск да досадя на аудиторията ще споделя моя режим, който е закуска от 3 белтъка+1 жълтък на тефлонов тиган с малко мазнина + 2 с.л. фини овесени ядки. 1 път седмично за закуска 2 палачинки със сладко. Иначе всеки ден по 400 грама месо разпределено на порции по 100 грама + зеленчуци. Към това имам 4 дни в седмицата по един картоф и един ден ориз вместо картофи. Вода доволно количество от над 2 литра дневно. Без прясно, кисело мляко, сирене, плодове. Режимът ми включва по 50 грама извара или нискомаслен кашкавал.
Що се касае до спорт 3-4 пъти седмично тае-бо, аеробика и пилатес с уреди редуване на аеробен час с пилатес в един ден или един ден тае-бо или аеробика, следващия път стягащ комплекс.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th October 2010, 15:20
HealthStore HealthStore не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 95
По подразбиране

Не е зле режима, макар , че може още малко въглехидрати и мазнини

А как си със стимулантите.
__________________
Syntrax, Harbinger, Mueller
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОтслабванеЛиповон
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:20.