IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 18th September 2013, 18:07
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Щото просто не можеш да си позволиш пиле. Лошо няма. Речника ти в нета е подбран щото е на монитор. Е хайде да се видим на живо а? ))))))))))))))))))) И да ти кажа сигурна съм, че само като видя на мястото на срещата просто ще обърна колата ! Да, имам самочувствие и да ти кажа има много защо просто не искам да поствам снимки в нета да се доказвам на чекиджии като теб. А ти си пиши квот ти е на душа. / под секрет казано може да има някой път среща на форума и да дойдеш и избощо да не знаеш, че аз ще съм там например/ Е тогава ще е голямото забавление, ноо след това постнато тук със фотоси и клипове. Пиле не разчитай на данните от нета кой на колко години е и да се изказваш. Съвет! Но все пак искрено се забавлявам! но ти наистина си А-социален тип и търсиш одобрение в нета. Имаш дар слово в писането, но се съмнявам че на живо имаш същия контакт хората. Нямаш го и си смотан на риал. на 500%
Веднъж си направих шоу в една железария...в Мездра. Там бях за два ни Но когато се заговорихме на щанда с продвачаката и взех и казах , че съм на 40 години, но с поддръжжака и разни упряжнунея просто изглеждам на 23 а въсщонст бях на 30 години и да, те ми повярвяха, просто както казах има знач. гена и поддръжката
Да но наистина изглеждах на 23 г. После бяха питали свекърва ми на колко съм в действителност /това след 4 години/ Та както казах мн. знач. има генетиката. Тогва просто си направих кудош. Сега пак си правя кудоши с възрастта. Както казах има фактори. Но наистина ми е кеф да си правя кудош с това...случи ми се на морето с дъщеря ми....едни деца /русначета с които само аз говорех на руски, а детенце не разбира и само инглиш/...помислиха ни за сестри... Ха ха ха ха ха. Готино! Така и не разбраха, че сме майка и дъщеря!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 18th September 2013 на 19:00
Отговори с цитат
  #122  
Стар 18th September 2013, 18:25
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

И знаеш ли кво? от тук на сетне няма и да те чета. Защо ли? просто щото си ми елементарен интернет герой с ниско самочувствие и злобни нападки, които на живо не можеш да ги аргументираш с факти, а не вместо това ще паднеш като последния Мохикан в резон да сбърках .... Е аз знам че си сбъркал и си сбъркан още от рождение драги )))))))))))))) На теб ти трябва...я там прочети един друг форум със разни спец. наклонности на хората напр. като БДСМ Ти си за там. Видно. За да участваш тук явно има доста голяма намеса на мама например в твоя живот от малък и за това си неориантирано милото..... Ама си за там. Там ще те посрещнат и ще си намериш, това което търсиш в живота. Аз бях там за два дни от любопитство и да ти кажа изчезнах със скоростта на светлината. Там хората са с пси отклонения, нормите на общо приетия секс и взаимоотношения на връзка м/у мъж и жена /там това е странно/ е ти си за там. Пробвай може и да се намери Господарка за теб дет да те кротне и да спреш да се постваш в женски теми. Успех Бебчо -Робе!! )))))))))))))))) Моли се да не ме видиш на живо щото....тук си напиши поста на страшното но аз си знам какво е в действителност
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 18th September 2013 на 18:31
Отговори с цитат
  #123  
Стар 18th September 2013, 20:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
И знаеш ли кво? от тук на сетне няма и да те чета. Защо ли? просто щото си ми елементарен интернет герой с ниско самочувствие и злобни нападки, които на живо не можеш да ги аргументираш с факти.
ОООО,колко си права.Ама тоя/тая не си заслужава времето,толкова е забил/а.Остави!
Напълно съгласна с всичко написано
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #124  
Стар 18th September 2013, 20:29
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Такова надуто същество рядко се вижда, внимавай къде се опираш, да не се закачиш на нещо остро, че ще гръмнеш, като балон ! Поредния пост в който се споменава за снимки и колко си била съвършена. Биеш всички класации, за високопарна личност в това си недостижима. Държиш се, като лека жена и това всеки мъж ще го потвърди.
Добре е, че не търсиш сериозна връзка, с такова поведения трудно някой ще те изтрае, но сега са модерни връзките тип - "сделка" и със съвършената си визия ще намериш доста купувачи, това е гарантирано !

Моето самочувствие няма как да е като твоето, ти си много над всички в това отношение, но не е като да нямам самочувствие и то е благодарение точно на жените в реалният живот, които сами са търсили контакт с мен и това не е защото карам кола за 100 бона и демонстрирам финансова заможност. Харесали са ме защото съм им допаднал визуално и това не са един или два случая и то красиви жени. Всичко това, което пишеш е просто вятър, защото няма как по никакъв начин да ме засегнеш.

Аз дори няма нужда от това всички жени да са луди по мен, но при теб това явно е много важно, всички да те харесват. Аз съм си доволен и на това, че има жени, които ме харесват и то без да имам никакви корекции по тялото (освен това което съм постигнал с тренировки) и да ги впечатлявам с пари. Коментари за това дали някой изглежда добре или не, без да си го видяла реално са нелепи. По същата логика всяка една жена, която иска нещо да си коригира трябва да бъде смятана за грозница, нищо, че не сме видели как изглежда, доста глупаво е това.

Ще си продължава да си пиша и в женските теми и навсякъде, където ми е кеф и аз много добре знам, че това дразни много от жените, което пък противоречи с твоите твърдения, че искам да се харесвам. Дори са ми го казвали лично и то няколко жени, но аз не съм си променил поведението, а това не е нормално ако искам да се харесвам на жените тук, нали ?

Аз отдавна знам, че точно с поведението си много от жените тук не ме харесват, но то това никога не ме е интересувало, защото аз не съм дошъл в този форум да си търся жена. Ако използвах интернет за това със сигурност щях да пиша в момента в някой сайт за запознаства, където ]ях да им виждам и снимки и друга информация. а не в този сайт, където си пиша с хора, които повечето не знам как изглеждат, а и това не е толкова важно за мен.

А за Мариса си знаех, че е двуличен човек още от самото начало !
Отговори с цитат
  #125  
Стар 18th September 2013, 21:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
А за Мариса си знаех, че е двуличен човек още от самото начало !
Муаааахахахахахах,ти си мега злеееето,престани с олигофренската си мания да даваш определения на хората,жалко е!Ако да си откровен до болка значи двуличен,мерси много за комплимента
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #126  
Стар 19th September 2013, 09:00
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Когато една жена е "класа", няма нужда да го казва, показва или демонстрира.
Класата е онази тънка изисканост, която лъха от всичко, включително и от поведението, изказа и начина общуване в пространството /интернет пространството/.
То е една изтънчена и обаятелна съвкупност от визия, облекло, маниер, начин на поведение, общуване и чувство за хумор.
И компромиси в това няма!
Отговори с цитат
  #127  
Стар 19th September 2013, 14:02
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Вчера видях нещо написано и съм сигурен, че и други хора са го видели в този 1 час до преди да бъде редактирано и явно си усетила огромната глупост, която си допуснала, с което изказване директно си лепваш етиката с големи букви .....
Аз няма да го напиша, мисля, че хората сами могат да разберат какво пише на този етикет и без да са го прочели това изтритото, другите неща, които си написала говорят достатъчно.

Някои от написаните неща, като споменаване на фактора пари и кой какво може да си позволи, ме накараха да си спомня за един случаи, който лично съм го видял и чул и сега сещайки се за това, леко ме напушва смях ! Това се случва на кафе с един приятел и две момичета, той беше с една не безизвестна девойка в района, чиято нива ореше в един период.

Девойката много натокана, фифли мифли, самото изкушение и стана някакъв мухабет и тя спомена за някой, който нещо и се пробвал и вика: "някъв мухльо бедняк с два лева в джоба, ще ми се прави на отворен"
Това обаче не е най смешното, а начина по който го каза и изражението и, все едно беше някой ВИП персона и всички други са и много под нивото

Това момиче също имаше много кандидати и можеше да си избира, нормално е да има по високо самочувствие, но смешното в цялата история е, че тя беше просто една луксозна курва и кой не е имал повече пари, само той не я е е...
Мъжете въобще не са гледали на нея, като нещо повече от кукла за секс, която биха изчукали, но самочувствието и биеше всякакви рекорди.

Мога да се обзаложа на бас със всеки и да се направи анкета в някой сайт, колко мъже биха погледнали на сериозно, една такава жена с тези неща, които ги е написала. На мен може и ми се смеят, но и вие не може да се погледнете отстрани и да се видите. Едва ли ще има мъж, който би искал да има сериозна връзка с такава жена, в това съм абсолютно убеден ! Но ако става въпрос за едното изчукване, кандидати няма да липсват
Отговори с цитат
  #128  
Стар 19th September 2013, 19:24
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Начи да ви кажа.... кат изчетох всичко и ми се опнаха сите бръчки.... никъв лифтинг ми не требе


Тити, много ми хареса това, което си написала
Отговори с цитат
  #129  
Стар 19th September 2013, 21:43
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Начи да ви кажа.... кат изчетох всичко и ми се опнаха сите бръчки.... никъв лифтинг ми не требе


Тити, много ми хареса това, което си написала
Влезнах тук , като си мислех , че ще науча нещо ново обаче ...
и тука много оплескана темата ...
Отговори с цитат
  #130  
Стар 20th September 2013, 09:17
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Когато една жена е "класа", няма нужда да го казва, показва или демонстрира.
Класата е онази тънка изисканост, която лъха от всичко, включително и от поведението, изказа и начина общуване в пространството /интернет пространството/.
То е една изтънчена и обаятелна съвкупност от визия, облекло, маниер, начин на поведение, общуване и чувство за хумор.
И компромиси в това няма!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фейслифтинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:21.