IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 20th September 2013, 09:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Начи да ви кажа.... кат изчетох всичко и ми се опнаха сите бръчки.... никъв лифтинг ми не требе

Лил, от смях ли ти се опнаха или от зор да ги изчетеш?
Отговори с цитат
  #132  
Стар 20th September 2013, 13:38
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

и двете Инче
Отговори с цитат
  #133  
Стар 20th September 2013, 14:01
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Зора е само да натиснат копчето на мишката, след това четат ли четат и се облизват за още, ама нямааа Инак мен тоя мухабет ме върна в ученическите години, където имаше в моя клас няколко момичета от село дошли да учат в града ! Честно ви казвам, нямам си на идея, защо се сетих за тези момичета, след толкова време
Отговори с цитат
  #134  
Стар 20th September 2013, 15:38
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Въй, Пуфпаф ... добре, че ви е кеф да се джафкате, така да се каже. Тя пълна с адреналин, ти пък и ти не спираш ... ужас ...
Отговори с цитат
  #135  
Стар 20th September 2013, 15:52
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Важно е ужаса да е пълен, нали все пак това е темата за фейслифтинг, като четат хората, да им се изпъва кожата и бръчките Гледай на нещата от веселата страна и ще видиш колко е по хубав живота ! Харесвам хората, които имат чувство за хумор, тези които нямат винаги са ми били антипатични, но всеки с предпочитанията си
Отговори с цитат
  #136  
Стар 20th September 2013, 18:14
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Важно е ужаса да е пълен, нали все пак това е темата за фейслифтинг, като четат хората, да им се изпъва кожата и бръчките Гледай на нещата от веселата страна и ще видиш колко е по хубав живота ! Харесвам хората, които имат чувство за хумор, тези които нямат винаги са ми били антипатични, но всеки с предпочитанията си
И аз тъ обичъммм...
Отговори с цитат
  #137  
Стар 20th September 2013, 19:33
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Вий, ся двамата (последните) да не би да ми казахте (завоалирано), че аз нямам чувство за хумор и че не ме УбичатИ? А? А?
Съвсем оспамихме темата ...
Отговори с цитат
  #138  
Стар 21st September 2013, 11:23
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
И аз тъ обичъммм...

Толкова ли бях лош с вас, че сега ми го връщате
Ти не се захаросвай толкова, щото "сянката" такива неща хич не обича и пак ще има нова - "право куме в очите" , пак турски сериал и пак аз виновен !

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Вий, ся двамата (последните) да не би да ми казахте (завоалирано), че аз нямам чувство за хумор и че не ме УбичатИ? А? А?
Съвсем оспамихме темата ...
Ех Инче, точно ти да го кажеш това, един от най положителните хора тук, които толкова много ги ценя, аз си говоря по принцип за хумора, важно е да има усмивки и настроени, Готините сте, останете си такива
Отговори с цитат
  #139  
Стар 22nd September 2013, 23:42
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Паф, от тук на сетне ми е се тая кво постваш. Отговарям по един въпрос засегнат от теб, а той е от тия злобните дето като няма кво да кажеш и просто е най-лесното да го напишеш. За леките жени: Де да бях. Живота щеше да ми е в пъти по лесен и осигурен. За разлика от доста моми мога да правя доста неща които са и за мъже и за малко жени които да се оправят с разни такива неща. Имам си потенциял който с времето просто се научих да ценя /години наред не го оценявах/ И не виждам нищо лошо човек било то мъж или жена след като е достигнал нивото да се самооцени /щото преди това другите са го оценявали, ама той индивида не е бил озрал да го смели и осмисли/ И е разбрал че наистина е нещо което стрева като качества и взможности, е що пък на база на това да си дигне акциите? Има защо. А тия неща с разните корекции..това са си разни плям-плям неща от чисто женска суета, която я има всяка жена и няма лошо да се обсъжда и коментира. Да не говорим че ако се спретна да обсъждам мъжете колко са зле в поддръжката си, ама пък иначе искат и претенции до космоса ае да не изпадам до там в подробности че просто нещата са наистина мн. зле. Парите не са най-и водещ фактор, но и в никакъв случай не са за подценяване и прескачане. Било то за мъж или жена. И това е в цял свят. Световно говоря за развитите страни от Европа и САЩ запознанствата протичат именно с въпроси кой, какво и как, за да се прецени нивото. Е щом Европа и САЩ са толкова зле и са както каза ти леки души по твоя преценка то пък ние тук кво да кажем...То значи всички или повечето сме се леки жени и мъже. Жив и здрав да си. Все пак в БГ и жените и мъжета са в пъти по добри като визия и начин на поддръжка /освен Щатите/ сравнени с Европа. Щом си робуваш на Турски манталитет то кво ли търсиш в една жена? Аз си имам професия, семейство и да ти кажа изобщо не се спрягам като лека или там квато казваш жена. В прадвид че мога да правя неща които 70% от жените не могат значи не съм нито лигла нито кифла или там квато си искаш да ме нарицаваш. И пак казвам: Едно е да си пише друго е на живо. Там има видимост на мимики, жестове, поглед и т.н. Тези неща са доста показателни за дадена личност каква е. Тук е просто букви....скрито. Разликата е от ден до нощ.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #140  
Стар 23rd September 2013, 12:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

The Shadow,не разбираш ли,че тоя/тая е хипер зле..,насира всяка тема дет се вре.Дори не мисля,че е мъж.Никой нормален мъж не би бил така,замисли се.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фейслифтинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:17.