IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #521  
Стар 6th January 2009, 07:46
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Е да,то и ние разчитаме на лекарска преценка но...Ти си знаеш най-добре защо така си избрала.Стискам палци да не попадаш вече на некдърни лекари и да си възвърнеш самочувствието!
Отговори с цитат
  #522  
Стар 6th January 2009, 09:56
Аватара на Den4i
Den4i Den4i не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Варна
Мнения: 125
По подразбиране

Миличка,
щом си едра и висока - сложи си по-големи импланти следващия път - за да изглеждат гърдите ти секси на пропорциите на тялото ти.
Но в зависимост от това колко са увиснали гърдите ти, коментирай с доктора и едновременна операция за повдигане на бюста, за да си възможно най-доволна от крайния резултат...
Нали в крайна сметка затова е естетичната хирургия, затова търпим болка и затова си даваме парите - за да се чувстваме супер в кожата си след това
Но съвета ми е преди да предприемеш каквото и да е - ПЪРВО се срещни с няколко лекаря и подробно разпитай всичко, което те интересува и най-вече кажи ТИ КАКВО ИСКАШ като визия!!!
УСПЕХ от мен!!!
И стискам палци да покажеш още тази година снимки, на които да се гордееш с нови гърди!!!
Отговори с цитат
  #523  
Стар 6th January 2009, 21:26
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

diadora минало е вече,важното е че вече си наясно и имаш едно наум внимавай и пиши ако има нещо
Отговори с цитат
  #524  
Стар 8th January 2009, 11:54
Аватара на Den4i
Den4i Den4i не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Варна
Мнения: 125
По подразбиране

Стискаме палци касичката "нови цици" бързо да се напълни
Отговори с цитат
  #525  
Стар 11th January 2009, 20:11
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Размерът на импланта зависи повече от ширината на гръдния ти кош , не толкова от h/kg . Щом лекар е преценил този размер , не се притеснявай . Ако е по-малък , ще има опасност от увисване на твоя бюст върху импланта . А и лекарите не слагат повече от колкото може да се поеме - няма къде да се разположи .
Отговори с цитат
  #526  
Стар 11th January 2009, 22:22
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

за мен лично отговорът на въпроса "голям ли е въпросният размер" опира до размера на гръдния кош и непреминаването на определената граница,която позволява този размер( на коша) ,което така по дадени кг/ височина параметри не може да се прецени обективно..
все пак това е само моето лично мнение...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #527  
Стар 11th January 2009, 22:44
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

И аз мисля че от най-голямо значение е гръдния кош колко може да побере.Когато избирахме моите кубици тези които сложихме бяха максимума които можеше да поеме моят гръден кош.
Напълно съм съгласна с te_dda
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #528  
Стар 12th January 2009, 04:35
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

И аз като момичетата мисля,че няма да са ти много и даже може да малеят,но за по-лесно кажи колко ти е подгръдната...какъв размер сутиен си сега-75,80,85? Аз съм 75 и почти твоите мерки(166,52 кг) с 335cc и са ми нормална големина -в никакъв случай големи,за съжаление.
P.С. Разгледай темата със снимки-така можеш да додбиеш по-добра представа...
Отговори с цитат
  #529  
Стар 12th January 2009, 10:00
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

fifinka88, аз съм горе-долу с твоите мерки и никакъв старт, с 365 сс. Има още няколко момичета тук с този размер. По принцип несъобразено големият имплант крие рискове, но пък и повечето момичета след корекцията съжаляват, че не са си сложили максимално приемливия. Ако док лесно се е съгласил на този размер, би трябвало да му имаш доверие...
Отговори с цитат
  #530  
Стар 12th January 2009, 10:06
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
док лесно се е съгласил на този размер, би трябвало да му имаш доверие...
Както и да го мислим ние - предполага се, че неговата преценка е най-близка до понятието обективност; послушай го
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:13.