IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #611  
Стар 27th February 2011, 10:44
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alien777
Гуен, аз си мислех, че и вторите са кръгли, назнам защо съм се заблудила Ти сега с колко кубика си и какви са?
Всъщност това са ми третите. Първите два чифта бяха кръгли, като вторият - ултра висок профил и бодеше очи направо. Сега съм с анатомични, 600 сс, но визуално са доста по-прибрани и изглеждат по-малки от предишните 500 кръгли ултра хай, но пък мен ме вълнуваше формата...
Отговори с цитат
  #612  
Стар 27th February 2011, 10:50
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alien777
Гуен, аз си мислех, че и вторите са кръгли, назнам защо съм се заблудила Ти сега с колко кубика си и какви са?
А ти колко пъти мислиш да се оперираш за задоволителен резултат?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #613  
Стар 27th February 2011, 11:51
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от alien777
Гуен, аз си мислех, че и вторите са кръгли, назнам защо съм се заблудила Ти сега с колко кубика си и какви са?
А ти колко пъти мислиш да се оперираш за задоволителен резултат?
За мен задоволителен резултат е да ми хареса формата, така че се надявам да стане от първия път. Искам да са максимално естествени и затова слагам анатомични.
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #614  
Стар 27th February 2011, 11:58
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
А ти колко пъти мислиш да се оперираш за задоволителен резултат?
дано го разбере от първия
Отговори с цитат
  #615  
Стар 27th February 2011, 12:07
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ейлиън, това, което се опитват да ти кажат Блонди и Мариса, е че нещата не се получават от първия път при Н. Георгиев и в случая очакват да видиш мен като пример. Само че на мен първите ми гърди бяха много красиви - повечето стари потребителки тук знаят, аз САМА се полакомих да ги сменя с други и тогава оплесках нещата. Както и да е...няма да се обяснявам. Всички хирурзи, не само Н.Г. имат реоперации, но не толкова техни пациентки може би пишат тук. Изборът на хирург си е твой и не го прави само чрез форума. Пък и винаги може да промениш мнението си, ако смяташ, че нещо не е наред.
Но момичета (Мариса и Блонди) - мислите ли, че това е начина да се обърнете към жена, притеснена за операцията си, като й се задава въпрос "Колко пъти смяташ да се реоперираш за резултат...?" И какво печели тя, съчувствие, съвет или й дадохте току що гаранция, че при друг ще й се получат нещата...?
Отговори с цитат
  #616  
Стар 27th February 2011, 12:20
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Само че на мен първите ми гърди бяха много красиви - повечето стари потребителки тук знаят


С първите импланти (Евросиликон, 375 сс, кръгли) , Гуен ми беше модел за подражание !
Бях сигурна , че ако се тунинговам , 375 ще са и моите кубици и така и стана
Разкошни отвсякъде и все още се чудя защо ти трябваше да ги сменаш ...Не , че и с тия не е добре , не искам да остана грешно разбрана
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #617  
Стар 27th February 2011, 12:28
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Иани...имах право на безплатна подмяна, а пък отгоре кожата ми стоеше не така опъната, както ми се искаше...самият той, НГ ми каза, че съм могла и още да побера, но не смеел от първия път и това беше фаталното изречение... Следващите бяха ужасни, макар че аз сама си ги избрах с помощта на някои съфорумки оттук - кръгли и изпъкнали с ясно очертаване на разстоянието между тях и нямаше начин вече да не поискам анатомичен вариант. Прекалено слаба съм за подобни импланти...Както и да е...сега не съжалявам, че съм минала през това, единствено защото сега ми харесват повече и от първите...но това не променя факта, че и те бяха разкошни...
Отговори с цитат
  #618  
Стар 27th February 2011, 12:39
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
А ти колко пъти мислиш да се оперираш за задоволителен резултат?
дано го разбере от първия
Гуен ,извинявай ,ама къде видя ,че се опитвам да плаша и да отказвам някой от Георгиев.Знаеш ,че аз самата съм при него и съм само с една операция
Надявам се всичко да е ОК при мен и да си остана с една...................,а относно това - дано всеки разбере и получи това което иска от първия път.
Отговори с цитат
  #619  
Стар 27th February 2011, 12:44
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ами извинявай и ти, но аз така разбирам намигането в случая като ирония. А Марисабела е последната тук, която е наясно със случая ти и така изглежда в очите на четящите. Съжалявам ако не съм те разбрала правилно; за мен когато има недомлъвки - така ми изглеждат нещата. Ако някой не е доволен от нещо съм на мнение, че трябва да го каже, иначе остава криво разбран.
Още веднъж - извинявай, ако не съм те разбрала правилно
Отговори с цитат
  #620  
Стар 27th February 2011, 12:56
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
и нямаше начин вече да не поискам анатомичен вариант...
Кото стана въпрос за кръгли и анатомични , аз съм безкрайно благодарна на моят док ,
че категорично отхвърли кръглите , като вариант за мен !
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:18.