IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th January 2015, 16:39
riki_k33 riki_k33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 17
По подразбиране когато свърших и......

Здравейте искам да попитам ако някой има информация по въпроса да пише може и съвети де. Случи ми се че не бях правил секс няколко дни след като го направихме мацката ме изпразни с ръчичка но при самото празнене имаше нещо нетипично - първо много ме заболяха топките, изпразвах се на такива силни струйки с адски много сперма и продължително, което е нетипично при мен, та така де вече трети ден имам болка в топките, на какво се дължи и ще се оправят ли с времето.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th January 2015, 17:19
Аватара на Little Blue Dress
Little Blue Dress Little Blue Dress не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Върви при чичко доктор, да видиш дали нямаш някоя инфекция (или нещо друго). Тук няма как да ти кажем какво ти е.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st October 2015, 15:36
monsej1 monsej1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 9
По подразбиране

За останалите, които се интересуват по темата. След въздържание от няколко дне, седмици, месеци (според ЕГН-то) и последвала възбуда се получават силни болки в тестисите. След еякулация тя постепенно отшумява. На сутринта трябва нищо да не усещаш. Ако не е така, потърсете лекар.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: когатосвърших
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:21.