IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1711  
Стар 18th June 2011, 01:13
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Трябва да си направим тема "Къде за последно не правихте секс" и да си пишем там само двете


Туй беше то - минахме двайсетака и ни кенеф, ни паркинг, ни спирка, ни подлез... А как бх се израдвала на един нищо и никакъв, обикновен секс в спалня. А то - Нищо! nichts! nada! niente! nic!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1712  
Стар 18th June 2011, 02:52
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Melly88 Виж мнението
Ам не е ли автомивка?Не обърнах внимание,но преди си беше автомивка.
Да...там вече перат килими за многократна употреба и ги предлагат на ебящите се, за да не им убива циментът.В случай, че решат да разчупят автомобилната традиция в секса и полегнат.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #1713  
Стар 18th June 2011, 08:44
Аватара на Melly88
Melly88 Melly88 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Пловдив
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Melly88
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA Виж мнението
Да...там вече перат килими за многократна употреба и ги предлагат на ебящите се, за да не им убива циментът.В случай, че решат да разчупят автомобилната традиция в секса и полегнат.
Отговори с цитат
  #1714  
Стар 18th June 2011, 11:53
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

тцтцтцтц.... какво става тука бе ?!
тоалетни, карфури, паркинги, автомивки, килими... само аз ли го раздавам задръстена и залагам на спалнята ?!?!
Отговори с цитат
  #1715  
Стар 18th June 2011, 11:54
Аватара на natalkaa
natalkaa natalkaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 141
По подразбиране

не си само ти .. просто аз залагам на повечко разнооблазие
Отговори с цитат
  #1716  
Стар 18th June 2011, 12:14
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

ахахахха, мила, аз това вашето на 16 години бих го нарекла по-скоро "опити за секс",
пък за разнообразие т.н. не искам да коментирам
Има къде, къде по-готини неща, които можеш да правиш, отколкото опити за секс в някоя тоалетна. С риск да прозчува като баба ми - опичай си акъла, за всичко си има време.
Отговори с цитат
  #1717  
Стар 18th June 2011, 12:24
Аватара на natalkaa
natalkaa natalkaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 141
По подразбиране

ами може би си права донякъде ... ако бях с някой момче на 16г. колкото мен (99% от които са сдухани чекиджии ) наистина щяха да бъдат опити за секс даже много жалки опити .. но при положение че никога не бих ходила с момче на мойта възраст ,а с наистина зрели момчета .. наистина си мисля ,че мога да говоря и за разнообразие и за секс
Отговори с цитат
  #1718  
Стар 18th June 2011, 12:45
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Явявам се в ролята на бабата на Оксана и ще ти кажа едно... това, че си започнала да си сваляш гащите по кенефите на 14 години, не за да акаш не те прави разбирачка, а по-скоро леко запечена.
Отговори с цитат
  #1719  
Стар 18th June 2011, 13:01
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Вижте сега - не можете да обясните на слепия какви са цветовете на есента.. Няма да ви разбере, докато сам не прогледне.

В този контекст.. всъщност не знам има ли смисъл да се обяснява на Мели и Наталия, че дори и на 16 някъде нещо да те е засърбяло, и се е намерил някой да те почеше по някой кенеФ или автомивка, не означава, че си правил секс.
Жената съзрява сексуално много по-късно от мъжа. Аз удоволствие от секс за пръв път изпитах на 25!!!! До този момент съм си мислила "Каква е цялата тази дандания около секса, само на мен ли не ми харесва?" И повярвайте ми - говорила съм с млади момичета под 20 съвсем откровенно - всички си признават, че го правят за да не ги мислят за задръстени! И аз тогава го правих поради тази причина.

Ся, вие двете може да сте едно голямо изключение от правилото и да получавате по 8 оргазма на едно посещение в кенефа, ама ме съмнява..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1720  
Стар 18th June 2011, 13:05
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ся, вие двете може да сте едно голямо изключение от правилото и да получавате по 8 оргазма на едно посещение в кенефа, ама ме съмнява..
Ми то едното изпишкване си е почти оргазъм
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Къдезапоследноправихтесекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:49.