IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #911  
Стар 12th April 2014, 17:15
Аватара на cvetka1
cvetka1 cvetka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте, момичета!
Моята операция също мина. Мисля , че със Set се засякохме дори Аз също нямах болка след операцията, но тези ужасни отоци много ме тормозят. Вече не съм синя, а ме оперираха на 10-ти , но съм ужаасно подута и не мога да дишам. Правя промивките със сребърна вода, но въпреки това носът ми е пълен с какво ли не и не знам дали това е нормално. При вас как беше? Иначе за носа си..не го видях, доки замина за Полша и не успях да се видя от операционната, но имам чувството, че връхчето ми не е това, което исках, защото исках мн заострено връхче. Вярно е , че съм отекла, но ...знам ли ... вече нямам търпение да се видя Препоръчвам доктора и екипа му с две ръце! Прекрасни същества, много ги заобичах и дори нослето ми да не се е получило както исках, няма да съжалявам!
И едно последно въпросче - колко време след операцията успяхте да дишате? И при вас ли нослето беше пълно с какво ли не(лимфа, секрети, корички), въпреки промивките?
Отговори с цитат
  #912  
Стар 12th April 2014, 17:37
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от cvetka1 Виж мнението
Здравейте, момичета!
Моята операция също мина. Мисля , че със Set се засякохме дори Аз също нямах болка след операцията, но тези ужасни отоци много ме тормозят. Вече не съм синя, а ме оперираха на 10-ти , но съм ужаасно подута и не мога да дишам. Правя промивките със сребърна вода, но въпреки това носът ми е пълен с какво ли не и не знам дали това е нормално. При вас как беше? Иначе за носа си..не го видях, доки замина за Полша и не успях да се видя от операционната, но имам чувството, че връхчето ми не е това, което исках, защото исках мн заострено връхче. Вярно е , че съм отекла, но ...знам ли ... вече нямам търпение да се видя Препоръчвам доктора и екипа му с две ръце! Прекрасни същества, много ги заобичах и дори нослето ми да не се е получило както исках, няма да съжалявам!
И едно последно въпросче - колко време след операцията успяхте да дишате? И при вас ли нослето беше пълно с какво ли не(лимфа, секрети, корички), въпреки промивките?

Здравей Цвети!
Връхчето на нослето се възстановява много бавно...в рамките на една година! Аз навлизам във седми месец и все още ми е подуто връхчето !И при мен дишането беше трудно дори невъзможно първите 10 дена.Секретите са нормални да ги имаш, но и това ще мине продължавай с промивките, на мен ми действаше добре сребърната вода-успокояваше ме и малко по малко се отпушваше нослето
Отговори с цитат
  #913  
Стар 12th April 2014, 18:30
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Цвети ще се наложи да изтърпиш една година, за да си видиш връхчето-то май спада най - бавно. И аз бях така - притеснявах се дали ще спадне и днес е ок. На 18 април ще е точно на 1 г. нослето ми, и на теб ти пожелавам да се харесаш след този период.
Отговори с цитат
  #914  
Стар 13th April 2014, 00:00
Аватара на cvetka1
cvetka1 cvetka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Много ви благодаря за отговорите, красавици! Като се замисля, май единственото, което искам в момента е да започна да дишам. Вие опитвали ли сте се да си издухате нослетата първите дни, защото аз си правя промивките, но имам чувството, че само с тях няма да стане и мисля да си помогна малко или пък просто да си купя някакви капки и за отпушване, знам ли. Май трябва да съм по-търпелива, но се притеснявам, че аз не правя нещо както трябва
Отговори с цитат
  #915  
Стар 13th April 2014, 01:16
Martin_N Martin_N не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 23
По подразбиране

Търпение...аз 3 дни не съм дишал.. ако знаеш как се радвах, че по едно време почна да влиза леееко въздух, за да мога да пия и гълтам нормално.
Недей да духаш - може да се размести нещо.
Другите да кажат за капки, но аз не си слагах - при мен на втория ден всичко засъхна в носа ми (бяха ми сложили и марля с риванол, че течеше кръв), и беше ужасно.
Може да пробваш със солена вода и глава назад, после да пръснеш пак наведена напред, но се съмнявам да се отпуши, ако е засъхнало...
Отговори с цитат
  #916  
Стар 13th April 2014, 08:59
Аватара на cvetka1
cvetka1 cvetka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Много ти благодаря за отговора. Няма да правя нищо, освен това, което доки ми е казал! Единствено не знам с кихането как ще се справям. Кихам като АЛФ- като се изкихам и кооперацията се разтърсва!
Отговори с цитат
  #917  
Стар 13th April 2014, 10:41
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Цвети, с теб наистина се засякохме. Мисля, че дори успях да те изплаша - бях толкова подута и синя.
Аз вече дишам нормално, но все още съм страшно подута.
Отговори с цитат
  #918  
Стар 13th April 2014, 10:51
Аватара на cvetka1
cvetka1 cvetka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Не си ме изплашила изобщо! Изглеждаше по-добре от мен! Радвам се, че дишаш нормално вече ! Аз изобщо не мога. Опитвам се да правя промивки със сребърна вода, но нослето ми е толкова запушено, че промивките и капките изтичат и не знам какво да правя. От носа ми непрекъснато изтича лимфа с кръв
Отговори с цитат
  #919  
Стар 13th April 2014, 12:22
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Цветка, имаш ли плаки вътре?
Отговори с цитат
  #920  
Стар 13th April 2014, 12:43
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Честити Имен Ден на cvetka1 и Dii, много здраве и щастие ви желая, както и на всички които днес имат имен ден !

Ето ви нещо по темата със запушените носове и внимателно прочетете поста на History !

http://www.tialoto.bg/forum/showthre...106#post788106

Капките и сребърната вода няма да ви помогнат, защото не става въпрос за някаква хрема и подута лигавица, които пак може да си ги има, но при вас проблема идва от много секрети, които запушват носа и вие просто не може да ги издухате, нито сребърната вода ще ви ги махне.

Това момиче е открило много добър начин за справяне с този проблем, надявам се да ви помогне и на вас. Добре, че го запомних този пост и сега се сетих за него. Ако някой реши да го пробва нека да сподели после !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:58.