IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 5th October 2017, 11:12
desislava.desislava desislava.desislava не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 5
По подразбиране

Ами в действителност това на което попаднах е ваучер. Както обясних в началото, не съм наясно, затова пиша тук, за да получа по компетентно мнение от моето, а не за да си чеша езика. Благодаря за помощта!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 5th October 2017, 12:41
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз пък като чуя за ваучери за намаление в този вид операции все едно някой ми изкрещява - Уча се още трябват ми пациенти.....Аз не бих препоръчала.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 5th October 2017, 14:23
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislava.desislava Виж мнението
Изчетох всичко.


Цитирай:
Първоначално написано от desislava.desislava Виж мнението
Както обясних в началото, не съм наясно
Хем си изчела всичко хем не си наясно.... ако това противоречие, в което изпадаш е вярно ... изчети всичко още веднъж!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 5th October 2017, 23:36
desislava.desislava desislava.desislava не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 5
По подразбиране

И аз така реагирах, затова започнах да търся отзиви и ми звучат добре. Наясно съм как протича операцията и възстановителният период, просто ми е притеснено и ми трябва още малко, за да се реша напълно. Ако някой се е оперирал при него и няма против, моля да ми пише на лично?
Отговори с цитат
  #75  
Стар 6th October 2017, 07:43
zozalina zozalina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Здравей Десислава,не мога да ти пиша на лични за това ще те помоля да ми оставиш e-mail, за да ти обясня как мина моята операция при въпросния доктор.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 7th October 2017, 07:50
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zozalina Виж мнението
Здравей Десислава,не мога да ти пиша на лични за това ще те помоля да ми оставиш e-mail, за да ти обясня как мина моята операция при въпросния доктор.
Zozalina, кажи с две думи и на нас за операцията ти.
Иначе за да получаваш лични съобщения тук трябваше да си включиш някаква опция, обаче къде беше ...
Хубав ден на всички!
Отговори с цитат
  #77  
Стар 7th October 2017, 07:58
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Намерих: за личните съобщения:
от Бързи връзки (горе вдясно на екрана) избирате "Редактирай опциите" и по-надолу има доста отметки за Личните съобщения. Едната от отметките е за получаване на лични съобщения, включете си я.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 7th October 2017, 09:56
marchela marchela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Аз съм една от тези Мартини.....Мариели ....Радки и т.н., но с реално извършена операция и не рекламирам кредитна институция.
Мина малко повече от месец от операцията ми. С импланти НАГОР съм и закупен ваучер. Десислава, аз се "хвърлих през глава", но това ми бяха и финансовите възможности. Засега съм доволна. Ковачев е кадърен доктор и много отговорен по мое скромно мнение. За болницата, която е като хотел, не трябва да се носи нищо. Там ти дават "униформа" за престоя и операцията, халат, чехли, кърпи и всякакви тоалетни принадлежности. Сестрите и Ковачев са изключително грижовни. На този ден се оперираха още две момичета при доктора с въпросните ваучери. Изписаха ме на другия ден, пътувах 200 км и се оправях съвсем сама, дори излизах на заведение. До 10 ден, основен проблем имах с лягане и ставане.
Имах притеснение относно високия профил, но за мен това бил единствения вариант за кръгли импланти (на които държах) според доктора. Към днешна дата много си харесвам гърдите външно, не стоят високо горе, което най много ме притесняваше. Не ми допадат на пипане, твърди са (но с всеки ден поомекват) и зърната са ми по чувствителни. Като пари освен обявената цена, си приготви и още 300 лв. за изследвания, сутиен, лента и антибиотик.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 7th October 2017, 18:55
zozalina zozalina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 19
По подразбиране

За мен е пълен некадърник и гледа само парите да прибере. И аз така се хвърлих през глава заради възможностите за момента и няма да спра да съжалявам. Не стига че от първият път не се справи та се наложи и на "ремонт " да ходя за да си поправи грешката и пак нищо. После направо се отказах да ходя и на преглед. За болките и възстановяването няма да казвам, защото при мен беше кошмар , 2 месеца се възстановявах, на третият втората операция... През това време ходих при Доц. Романски на консултация и още повече съжалих че не отидох първо при него с разликата от 600 лв. Но това е защото се хвърляме при първият появил се в нета с някаква измислена промоция. И сега някой слънчев ден когато събера на ново сумата вече ще се подложа при някой наистина компетентен доктор. Това е общо взето та....момичета мислете! И за високия профил - не означава че трябва да са качени до гърлото а е изпъкналостта им в профил . Ако някой се интересува още нека ми пише , ще отговоря при първа възможност
Отговори с цитат
  #80  
Стар 7th October 2017, 19:19
marchela marchela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Съжалявам, че се е случило така при тебе, но аз месец след операцията се чувствам превъзходно и никакви неразположения, болки и т.н. не ми напомнят за интервенцията освен, че съм с по-голям и хубав бюст. Може да съм била късметлийка или пък рутинен случай, защото аз бях с нормални малки гърди, без увисване и разлика между тях.
Не се хвърлих съвсем през глава, защото бях прочела много коментари от форума и към тогавашна дата нямаше нищо негативно за Ковачев.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МилкоКовачев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:00.