IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #431  
Стар 23rd November 2010, 11:25
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_sm
Тук е мястото да благодаря за снимките и за инфото ден по ден за периода на спадането. Наистина е полезно да се придобие представа, макар че всеки оток сигурно е индивидуален (как звучи, ама така, де ).
Ама си е точно така. Отокът си е СТРОГО индивидуален Снимки, инфо, форуми, ама всеки организъм си е различен и реагира на такива интервенции по различен начин.
Отговори с цитат
  #432  
Стар 23rd November 2010, 11:50
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zvezdichka1
Ама си е точно така. Отокът си е СТРОГО индивидуален Снимки, инфо, форуми, ама всеки организъм си е различен и реагира на такива интервенции по различен начин.

напълно естествен процес,всички сме различни
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #433  
Стар 23rd November 2010, 18:18
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_sm
Цитирай:
Първоначално написано от want
Не не сме ясно нали не мислиш че всяка втора е с липофилинг
Мога ли да използвам твоя израз: "ограмотете се малко, де"?
Можеш да ги използваш но когато става дума за ограмотяване от общ произход и когато засяга здравето на всеки Но когато става дума за прищявка си е въпрос на личен избор
Това което съм виждала до сега като липофилинг на устни не ми харесва и нямам намерение да си правя
Отговори с цитат
  #434  
Стар 23rd November 2010, 18:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Това което съм виждала до сега като липофилинг на устни не ми харесва и нямам намерение да си правя
значи нямаш нужда
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #435  
Стар 23rd November 2010, 20:17
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Никога не е достатъчно
Отговори с цитат
  #436  
Стар 23rd November 2010, 20:24
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от zvezdichka1
Ама си е точно така. Отокът си е СТРОГО индивидуален Снимки, инфо, форуми, ама всеки организъм си е различен и реагира на такива интервенции по различен начин.

напълно естествен процес,всички сме различни
Така е, но човек трябва да е склонен да очаква на-лошия вариант...Щото ако си предвидил 4-5 дни отпуск, а се окаже че ти трябват 10, ще се чудиш как да се пояниш на работа и какво да обясняваш.
Така че благодаря за снимките! Информацията винаги е от полза!
Отговори с цитат
  #437  
Стар 24th November 2010, 10:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

От самото начало се знае времето за възстановяване-2 седмици са напълно достатъчни независимо какво количество е инжектирано в устните

Аз днес ще кача да видите,че са спаднали много и много ме е яд,че има още лека асиметрия и ще си помисля дали пак ще се бода заради дясната част
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #438  
Стар 26th November 2010, 08:59
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

[quote="marisabela"]От самото начало се знае времето за възстановяване-2 седмици са напълно достатъчни независимо какво количество е инжектирано в устните

Аз явно не се справям лесно с отоците , защото днес правя две седмици и не съм съвсем за пред хора. Да не говорим, че от едната страна отокът е по-голям.. НО! Хората, на които им предстои липофилинг, да не се стряскат, защото, както изглежда, аз съм изключение от нормите . Някъде във форума четох, че повечето се харесват най-много след около две седмици някъде...
Ще гледам по-късно да кача снимки.
Отговори с цитат
  #439  
Стар 26th November 2010, 09:05
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

И аз не ставах за пред хора на две седмици....Чак след третата....и тогава точно си харесвах устните най-много... И при двата липофилинга беше така
Отговори с цитат
  #440  
Стар 26th November 2010, 09:10
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
И аз не ставах за пред хора на две седмици....Чак след третата....и тогава точно си харесвах устните най-много... И при двата липофилинга беше така
Gwendoline, благодаря ти, че сподели, защото бях започнала да си мисля, че аз съм каръка при липофилинга
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:23.