IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th December 2007, 19:49
If`only If`only не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 5
По подразбиране лечебния глад на д-р Емилова

здравейте искам да попитам някой който има наблюдения върху лечебния глад на д-р Емилова.За 10 дни колко килограма е възможно да сваля ?Знам че много от вас ще ми кажат "почни НВД" ,"за какво ти е да ги свалиш толкова бързо" , "ще си ги върнеш и то двойно" и тем подобни,но аз съм решила че ще съм на тази диета само искам информативно да ми кажете горе долу за тези дни колко кг се смъкват?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th December 2007, 20:54
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Не е хубаво вода сваляш бързо кила, защото също толкова бързо ще си ги възвърнеш...
А по въпроса ,ДА аз имам наблюдения върху лечебния глад на Емилова, спазвала съм го много стриктно най- малко 3 месеца , ако не и повече....(което беше грешка от моя страна- но и аз бях като тебе млада и смела).
Моето лично мнение е че тази диета може да се направи примерно 14 дни интензивен период- пречиства организма много добре.....чувтваш се като прероден...но за бързо отслабване да ти кажа има и по- добри диети в тази има много захари(от плодовете де).....но иначе ако целиш и лечение(пречистване е много добър вариант, но пак казвам не повече от 14 дни)
Може да ти е лошо първите дни, защото организма ти се пречиства от токсините, които са се събрали в организма!!!
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th December 2007, 22:26
If`only If`only не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 5
По подразбиране

мерси много за отговора а коя диета е подходяща за бързо сваляне моля те кажи ми ?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th December 2007, 11:00
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Аз съм спазвала лечебния глад на Емилова,но повече не бих си причинила това.За 10 дни отслабнах с почти 7 кг.Ако организма ти обаче,е свикнал на диети,този резултат няма да е такъв.Искам да кажа,че килограмите ще са по-малко.Първите дни се чувствах страхотно,но след това бях като болна - никакъв тонус,тотална апатия към всичко,пълно отвращение от храна /в случая чай и плодове/.Чувствах се добре само ако спя и нищо не ям.И като капак- след диетатавсеки ден килограм +.Моя съвет е,опитай нещо друго или ако е за нова година - просто си купи друг тоалет
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th December 2007, 18:25
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране Re: лечебния глад на д-р Емилова

Различно е, но за 10 дена се свалят от 5 до 7 кг
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th December 2007, 19:58
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

kukli4ka пак казвам че колкото по- лошо ти е било от диетата толкова повече си имала нужда от нея.....ти не си издържала много диетата е много хубава за лечение, не за отслабване, макар че покрай едното идва и другото(няма как)!!! Аз си подобрих доста тонуса и здавословното състояние точно с тази диетка, незнам защо всички я оплюват толкова.....ако сте прочели книгата и поне може да научите много полезни съвети
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st December 2007, 09:51
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

MILI,може да е лечебна,но явно тази диета не е била моята.Нямах нужда нищо да лекувам,просто исках да сваля някой и друг килограм.Но това се случи на мен,при друг може да е различно.Аз споделям моето преживяване и то определено не беше приятно.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st December 2007, 10:24
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

от това което знам за режима на Емилова - за мен този начин на хранене(ако изобщо може да се нарече хранене това което тя препоръчва) е равносилно на сомоубийство. може би малко крайно се изказвам но това е личното ми мнение
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st December 2007, 11:34
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Познавам няколко човека, които са ходили при нея на дебелариуми, по няколко пъти, в това число и братовчедка ми. Връщат си килограмите с доста голяма "горница" и нямат (разбира се) никакви изградени навици за поддържане на килата после. И как ще имат то не може на сокчета и чайчета да се свикне организмът.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st December 2007, 12:02
shrink shrink не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Една от причините да не харесвам диетите е, че те карат различни хора, с различни вкусови навици, с различен апетит, различно свободно време и график да правят и ядат едни и същи неща. Обрича се на неуспех 99.0 % На 1.0 % диетата може да пасне и тогава става успешна. Все едно да караш всички жени да носят рокли или къси поли. Не мога да приема и идеята, че чрез чай и плодове се пречистваш. Пречистваш от какво? И дали този чай и плодове пък от своя страна не вкарват неща, от които трябва да се пречистиш после. Кога човек е напълно пречистен? Не смятам, че 10 дни гладуване може да навреди на организма на млад, здрав човек, но опредлено може да му остави психо-хранително разтройство за цял живот.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лечебниягладнаЕмилова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:25.