IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th February 2011, 23:10
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Аха, ясно Само не знам в какво може да се състои загрявка и разгрявка, защото тренировките ми не са натоварени, а до колкото знам бягането, карането на колело и тенис се водят кардио и са леки. Не правя силови тренировки. Мерси за линка, ще пробвам ставната гимнастика утре.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th February 2011, 23:25
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Аз си купих гел с билката Дяволски Нокът и ще пиша след известно време как е.
Пиши ако има ефект! Но при теб причината е от натоварване, а при мен незнайно каква...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th February 2011, 09:30
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Остави това на възрастните хора - това се ползва за ставни възпаления и болки... За едното пукане такова нещо не ти трябва.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th February 2011, 17:49
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Трябва ти консулт с ревматолог.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th February 2011, 18:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Остави това на възрастните хора - това се ползва за ставни възпаления и болки... За едното пукане такова нещо не ти трябва.
Напротив,трябва си.Винаги ми действат добре.От време на време дясното коляно отказва да го ползвам от прекомерно натоварване Още преди години като тичах спортувах активно се консултирах с ревматолог,който ми каза,че генно имам предразположеност към ставни проблеми,защото са ми крехки.Мазането с билкови гелове,отвари и тн подобрява значително състоянието.
Като ученичка тичах много,15-20 обиколки на стадион и каране на колело с километри,фитнес и бокс.Ставите ми пукаха така,сякаш цял хор правиха Сега доста по-рядко,предполагам от множеството билкови добавки,а и защото спрях прекомерното тичане.
Хората с по-крехка костна система сме по-податливи на заболявания,затова е нужно да се пазим повече.

Хауслейди самоо като спортуваш ли се получава?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #16  
Стар 15th February 2011, 18:50
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Да, само при спортуване. Но и аз съм генно предразположена, днес споделих на майка ми за проблема и тя ми каза че при нея е така още откакто е била на 20 и няколко, така че нищо чудно.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16th February 2011, 09:52
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
...
Напротив,трябва си.Винаги ми действат добре.От време на време дясното коляно отказва да го ползвам от прекомерно натоварване Още преди години като тичах спортувах активно се консултирах с ревматолог,който ми каза,че генно имам предразположеност към ставни проблеми,защото са ми крехки.Мазането с билкови гелове,отвари и тн подобрява значително състоянието.
Като ученичка тичах много,15-20 обиколки на стадион и каране на колело с километри,фитнес и бокс.Ставите ми пукаха така,сякаш цял хор правиха Сега доста по-рядко,предполагам от множеството билкови добавки,а и защото спрях прекомерното тичане.
Хората с по-крехка костна система сме по-податливи на заболявания,затова е нужно да се пазим повече.
Ще ти го обясня така за да го разбереш... Болкоуспокояващо и противовъзпалително не се дава за пукане на стави. Ако има болка или възпаления - да. Но ако само си пукат, е ненужно. Вече обясних и възможни причини за пукане... Горе говорихме за Див Кестен, не за билкови мехлеми и т.н. За вторите не съм споменал нищо...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 16th February 2011, 11:14
fitnessshop fitnessshop не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 43
По подразбиране

За тези проблеми има глюкозамин+хондроитин и МСМ, пие се 2 месеца веднъж или два пъти в годината.
__________________
http://dm-fitnes.com/
Отговори с цитат
  #19  
Стар 16th February 2011, 13:55
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Аз мисля ,че консулта с ортопед и ревматолог са най-важното за момента.Иначе какъв е смисъла да се пие това и онова,като няма диагноза,да гадаем ли
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th February 2011, 19:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bril
Аз мисля ,че консулта с ортопед и ревматолог са най-важното за момента.Иначе какъв е смисъла да се пие това и онова,като няма диагноза,да гадаем ли
да,така е.Аз обясних при мен как е.Остава тя да иде да й кажат.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ставитемипукат
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:26.