IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th March 2005, 20:15
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Moй човек, креатина на J&C Nutrition излиза пак толкова, а е американско производство - 500гр. са 35лв., т.е. 100гр. са 7лв.
А и твоето предложение звучи малко съмнително - колко му е да разредиш креатина с нещо друго.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th March 2005, 20:25
Rampage Rampage не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 206
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Мога само да ти кажа, че ако има фирми, от които бягам надалеч, това са J&C и Biogame. По-добре на Нутрим да пия, той между другото не се прави в България, а в Австрия мисля. И какво ти говори цена от 7 лв. за американско производство... Най-добрия креатин в момента изглежда е този на Optimum, не е само мое мнение, разгледайте и други форуми ако искате.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th March 2005, 20:42
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Не казвам, че креатинът на Нутрим е лош - пил съм го и съм доволен и от него, и от този на J&C, но от два различни източника знам, че протеините на Нутрим са с ниско качество и не отговарят на това, което е написано на кутията им - 90% млечно-яйчен протеин Pro Gold всъщност се оказва, че съдържа само 40% протеин (след като мои познати треньори го дават за изследване). За цената си от 19лв. за 1кг. този протеин наистина излиза изгодно на фона на другите и аз съм го пил доста, но след като разбрах за истинското съдържание на протеина, съм на J&C - макар да са по-скъпи.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th March 2005, 23:00
Rampage Rampage не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 206
По подразбиране

А тези треньори случайно да са ти показали изследването? Защото и аз четох форума на bb-team и няколко теми имаше как протеините на Нутрим са са 30-40% белтъци или как били соеви защото на някой така му миришел стария протеин и веднага се намериха още 5 човека да кажат, че им мирише странно. Извинявай, но това е смешно. Само с 85% суроватъчния съм качвал по 4-5 кг на месец. Това едва ли щеше да стане ако беше два пъти по-малко протеина. Много приятели имам, които са доста доволни от него и сега пак си го пият. Въпроса е в правилното хранене и на второ място добавките. Защото преди 1-2 години имах много по-добри резултати с Нутрим, отколкото хора, които даваха по 120 лв на месец само за протеини от Мусаши.

А на J&C единственото нещо, което става за пиене според мен е гултамина.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st March 2005, 10:34
tonis tonis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Sofia
Мнения: 1
По подразбиране

aбе хора 4овек да не пусне една оферта..и веднага ниакои да се осумнитози креати струва 19 лв в магазин.на мене просто ми попадна в рецете и го давам на тази цена...кои иска да се обади....даже на 13 6те го дам
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st March 2005, 11:44
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Rampage заинтригува ме, кажи защо избягваш продуктите на BioGame?
Аз понеже съм пила някои, най-вече л-карнитина. Ако са е чак толкова лош препоръчай ми от коя фирма да си го вземам. Аз иначе видими резултати винаги постигам с него
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st March 2005, 15:59
Rampage Rampage не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 206
По подразбиране

Аз говорех главно за протеините на Biogame. Протеините им са трагедия, прегледай всеки друг форум и ще видиш, че никой не ги препоръчва. Ако вносните са прекалено скъпи, по-добре Нутрим. Приятели са ми казвали, че гултамина и креатина не са нищо особено, даже имат прекалено малък ефект. За другите продукти не знам - л-карнитина и аминокиселините например може да са добри. За тях не мога да дам оценка.

Л-карнитин съм пил само 2-3 пъти и то все на Нутрим. При мен имаше голям ефект. И все пак на някоя чужда фирма сигурно ще е по-добър...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st April 2005, 10:48
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Наистина не го препоръчват никаде, даже го "антипрепоръчват" ... ама аз засега само л-карнитина съм им ползвала и Целулит има едно говно... От карнитина съм изключително доволна, но от другото хич. Щв пробвам тоя месец на Нутрим. А креатина също са ми кавали че става...горе-долу като за тези пари
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: продавамКреатинмонохидратнаNutrim200g
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:34.