IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #471  
Стар 6th August 2006, 18:35
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране p

абе как го е прибрал този човек...браво.Не мога да повярвам. Емил Георгиев прави ли сашото. Колко парички ти взе Динев?
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #472  
Стар 6th August 2006, 18:40
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ....

Нямам идея с какво трябва да се мажеш,за съжаление .А ти говори ли с Динев защо се получава така?Най-добре попитай него,той може да ти отговори.Стискам палци всичко да е наред и да се похвалиш тук Дано си е само оток след операцията.
Отговори с цитат
  #473  
Стар 6th August 2006, 19:01
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Вили, не ми беше удобно да звъня, все пак е неделя, но утре ще му се обадя да попитам. Може би пък са ми неоснователни страховете, без оток няма да ми се размине... но да съм сигурна понеже съм голяма паника
Отговори с цитат
  #474  
Стар 6th August 2006, 19:28
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ...

Дано наистина са ти неоснователни страховете,но мисля че не трябва да му пречи това ,че е неделя.Все пак ако се чувстваш добре и спокойна няма да му звъниш.Дано всичко е наред
Отговори с цитат
  #475  
Стар 6th August 2006, 22:35
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tsvetik
Та значи вече трети ден съм без гипс и нослето ми се държи като пуснато от гората, след махането на гипса се наду, особено от лявата страна
Значи търпението е най-голямото лекарство за отоци! Ако имаше нещо супер мощно, мисля, че лекарите щяха да го предписват.
Ти правиш много неща за намалянето им, но всъщност зависи и от организма с каква скорост ще се справи.
Иначе никак не се принеснявай да асиметрията си, всичко ще си дойде на място. Като се свали гипса наистина рязко отича носа, но после бързо възвръща пак форма...е остават определено някакви остатъчни отоци, но те не са така забележими.
честито ти ново носле, много е сладко! 8)
Отговори с цитат
  #476  
Стар 7th August 2006, 12:20
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Момичета, „отока в лявата ноздра” е бил фалшива тревога Късно снощи падна голямо парче конец със съпътстващите го „красоти” да не ги описвам... и ми се отпуши ноздрата, а изглеждаше като надута кожа отвътре! Така се бях уплашила. Лявата страна отвън все още е по-подута и изтръпнала от дясната и днес ще пробвам друго хомеопатично лекарство Ledum 30CH, което е против отоци, пък и да не помогне няма да навреди, но поне вече съм спокойна, че е нормално да не е равномерно подуто. eliza_m, успокои ме, да знаеш ама наистина бях истерясала вчера и си представях страхотии, благодаря ти
Отговори с цитат
  #477  
Стар 7th August 2006, 12:33
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Tsvetik Честито и от мен ! Нослето ти е супер, като се има предвид времето, което е минало просто е в страхотно състояние . Не се тревожи за отоците, нормално е да се получават такива хамалогии първите дни та дори и месеци, на мен лявата полувина на носа първите седмици също беше по надута от дясната, както и върха ми, само време и търпение се иска не се тревожи и без нерви
Отговори с цитат
  #478  
Стар 7th August 2006, 15:33
defo defo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
По подразбиране

и аз знам че не се надува равномерно отвсякъде, не се притеснявай!
Отговори с цитат
  #479  
Стар 7th August 2006, 21:27
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Tsvetik честито ,нослето е страхотно
Отговори с цитат
  #480  
Стар 16th August 2006, 21:55
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Не му е мястото тук, но не искам да отварям нова тема само за малък въпрос и затова го пиша тук.

Защо конците ми не са паднали и нормално ли е да седят още /в горната страна на ноздрите към върха от вътрешната страна/. Имам лилави кончета на възел, които не помръзват, а би трябвало вече да са паднали и мисля, че там все още има ранички понеже боли и леко сълзи. Минали са точно 3 седмици от операцията ми.

След колко време беше първия ви контролен преглед и как изглежда той? Аз не попитах д-р Динев при махането на гипса понеже бях шашната от емоции. И първо исках да попитам тук, майка ми казва, че е рано да му звъня, да изчакам още поне 2 седмици....

Някакви идеи???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:51.