IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 21st August 2006, 13:18
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Евсттиев ме е оперирал, да, добре се чувствам. Какво точно ще коригираш?
И, цената е 100Е само в най-скъпите клиники. Ако не те притесняват парите, добре. Ако те притесняват, има и по-ниски цени в клиниките в София, а качеството не е по-ниско. Евстатиев е един пример. Тепавичарова, също Александровска болница, Динев, май не му са толкова високи цените, в Пловдив също има добри хирурзи, аз например се поразходих до там преди месец. д-р Анастасов
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #82  
Стар 21st August 2006, 13:32
Hirurg Hirurg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте,
По-горе видях коментари за БУЛАПРАС. Снимката е стара, членовете и са 25 в момента, като последните приети са Н.Георгиев, В.Петров и Юлия Атанасова. От снимката отсъстват и Ж.Охеда, доц. Тепавичарова, доц Трайков, и др. Задължително условие за членство е кандидатът да е специалист по пластична хирургия. Д-р Динев не е такъв, макар да се е научил да прави 1-2 операции и ако се рекламира за такъв може да бъде подведен под съдебна отговорност. Колкото до харесването- през 90-те год. всички хвалеха д-р Сердев, а сега?
Отговори с цитат
  #83  
Стар 21st August 2006, 20:49
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Така и така сте тук, и никой не знае на практика кой сте, Hirurg, защо просто не ни кажете, кой от посочените лекари в какво е добър?Инфо от извора. Е, всеки сам си взема решението към кого да се обърне, но се пак би било ориентир...
Бихте ли си направили малко труд да ни разкажете . Всички във форума го правят, споделят или личен опит и патила, или дават по-компетентно мнение, ако имат медицинско образование...

А за комфортното, нали пациентът е по-важен?...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #84  
Стар 22nd August 2006, 08:35
Olimpia Olimpia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Sofia
Мнения: 42
По подразбиране

G-n Hirurg, аз все повече се колебая в избора си за хирург за втората ринопластика, освен това имам идеи за някои други намеси. Много ми е трудно да избера, защото по един или друг начин докторите казват едно и също на консултациите, а нямам най-вече психически сили да ходя, не дай си Боже, на трета.

Бъдете така добър и дайте някякъв съвет (твърде много доктори и твърде различни мнения). Всички тук ще сме Ви много благодарни.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 22nd August 2006, 13:38
defo defo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
По подразбиране

ако очакваш честно мнение си загубен. Всеки дърпа конците към себе си.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 22nd August 2006, 14:36
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

как може да искате съвети от някакъв си анонимен, дето не се знае дали е хирург въобще, камо ли пластичен
Отговори с цитат
  #87  
Стар 22nd August 2006, 15:38
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Защо, изказва се компетентно. И изглежда, че работи в София.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #88  
Стар 22nd August 2006, 15:40
Hirurg Hirurg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Вие също сте "някакви анонимни". За някои от вас имам съмнение, че са рекламни агенти на определени хирурзи, но както и да е. Мога да ви давам мнението си за някои методи в пластичната хирургия, защото съм такъв, но не бих се ангажирал да ви препоръчвам при кого за какво да се ходи. Резултатът от оперативната интервенция зависи не само от уменията на хирурга, но и от доверието, което се изгражда между пациент и лекар, от способността им да изградят отбор. Така че, както всички знаете, обикаляте при няколко от нас, питате, оглеждате обстановка, персонал и избирате.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 22nd August 2006, 15:45
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Хич даже не сме анонимни, повечето сме се виждали и си знаем имената, така че давай именцето. Този форум не е ала-бала като другите и който си мисли, че може да злоупотребява с незнанието ни и некомпетентността на повечето от нас , значи е супер жесток
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #90  
Стар 22nd August 2006, 15:47
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Може би за мен се съмнявате

Наистина сте професионалист. Вероятно от "новата вълна". Не е чак толкова важно да си разкривате самоличността

Много ще се радвам да останете повече време на форума, защото тук липсва именно компетентното мнение (да се коригират очевидни заблуждения, а не да се надъхват хората за някой метод или специалист).
Добре дошъл!
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пакзаринопластикатадапопитам
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:18.