IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 30th June 2006, 14:35
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

:P
Отговори с цитат
  #32  
Стар 1st July 2006, 11:51
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

И при мен е така....не знам дали ще спре
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #33  
Стар 11th July 2006, 22:48
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране тц...

Е как така се надува Аз като питах Н. Георгиев дали мога да ходя на плаж след операцията, той ми каза, че нямало проблем... Ама много ли се надува? А като е студено нещо става ли му?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 11th July 2006, 23:28
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Е не става камба, ако това си представяш , но се подува оф и аз не мога да го обясня, предполагам че няма винаги да е така Някой ако знае до кога ще е да каже.
Понеже моята операция беше зимата и в началото като стоях малко повече на студено започваше да си тече прозрачен секрет както си стоя , но с времето това отмина
Отговори с цитат
  #35  
Стар 17th August 2006, 19:03
The Night Fairy The Night Fairy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!
Посетих сайта на пластичния хирург Е. Георгиев. Погледнах снимките- резултатът ми хареса (говоря за операция за изправяне на носа). Но, разбира се, човек не може да се довери на някакви си снимки за толкова сериозно нещо. Затова реших да се регистрирам тук с целта да видя мнения за тази клиника и хирурга.
Понеже нищо не ми е ясно- особено процеса на възстановяване, искам да ви попитам за него, като се има предвид изправяне.
И цени ако може да ми кажете...
Между другото, аз съм на крехка възраст...това има ли значение?
Отговори с цитат
  #36  
Стар 18th August 2006, 11:19
Emily Emily не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 30
По подразбиране

Мнението ми за хирурга - изключително самонадеян и безотговорен.
Детето ми се роди с цепнатина на небцето. В родилното дадоха едни съвети за гледането му, после ме пратиха при него като специалист - той отрече всичко, казано от лекарите в родилното. За жалост бебо пострада от погрешните му съвети. Не съветвам никого да ходи при него, за каквото и да било. Не дооценява ситуацията, прекалено много се осланя на собственото си величие, не се вслушва в чуждо мнение и говори лошо за другите лекари (а в нашия случай те са били прави)
В последствие чувах и други подобни неща за него. Ето и в този форум споменават - може ли операция без изследване на кръвта?

Ти, казваш, си на крехка възраст. Защо мислиш, че трябва да си коригираш носа?
Знаеш ли, когато моето бебе безуспешно се опитваше да суче и плачеше жално, когато храненето беше мъка и за мен и за него, си мислех - а майките, чиито деца са щастливи да се хранят нормално, им намират кусури за стърчащи уши или носове... Щото съм чувала такива разговори по градинките...
По-важно е какъв си ти, а не носа ти...
Познавам една жена, която си оперира носа, не знам при кой хирург, идваше като клиент на работа... Е, ако не беше казала, че си е правила носа, нямаше да забележа.
Хората гледат с очите си, а виждат с мозъка си, т.е. мозъка отсява онва, което се набива на очи от другото. Бъди по-уверена в себе си и покажи това, което е хубаво в теб. За младежките години е характерно да не си харесваш тази или онази черта, ама някой ден ще разбереш, че когато някой се влюби истински, ще харесва и с това, което мислиш за недостатък...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 29th August 2006, 13:26
Emily Emily не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от defo
Първо искам дати кажа , че това е форум посветен на пластичната хирургия и тук няма място за теории от типа “това не си правете и така сте си добре”. Що се отнася до мненията ти за Евстатиев и Емил Георгиев мога само да ти кажа че това са двама от най-елитните столични хирурзи. Най-вероятно са те посъветвали много правилно но ти не си била в състояние да го разбереш. И никой от тях двамата не може да си позволи да говори против другите. а и двамата имат толково много практика че могат да си позволят да говорят ерудирано и със самочуствие. Смятам, че изопачаваш нещата и обслужваш нечии други интереси.
Бре, намери се разбирачът на разбирачите!
А ти, що, да не си Георгиев?
Спиш ли спокойно?

От гледна точка на моите години това момиче е още дете, а в тийнейджърската възраст много младежи не си харесват части от тялото.
И ако тя разчита на промяна в носа си, за да я забележи някой конкретен Х., който не й обръща внимание, то той пак няма да й обърне внимание!
Когато човек взема решение за промяна на част от тялото си, която се вижда, трябва да е сигурен, че наистина го иска, а не е моментно настоение.

Относно моите патила - пластина, поставена от Георгиев, доведе до тежки усложнения и престой на детето с опасност за живота в интензивното на 3 градска - София. Оцеля благодарение на д-р Радичкова. Георгиев наговори много лоши неща за педиатрите от родилния дом, а се оказа, че те са били прави!!! Именно те предлагаха по-неприятното решение - да се храни със сонда. А Георгиев обеща, че с пластината ще се храни без проблем през устата... И ние, за жалост послушахме "ерудираното" му мнение...

А Евстатиев беше зашил езика на бебето за дрехата му.
То теглеше конците и си беше разранило езичето. Изписаха го с разранен език и препоръка да се храни с биберон - с огромната афта насред предната част на езика.
Този метод отдавна се отрича, а и сондата натиска езика и няма нужда от конци. Относно колегата си - каза, че глупаво да се слага пластина, когато няма цепнатина на твърдото небце, защото липсата в мекото така и не се покрива от пластината.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 29th August 2006, 14:12
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

За сайта на Нефертити.... не ви ли се струва, че последните 2 пациента преди и след са си на чист Фотошоп http://www.nefertiti-bg.com/nos.htm Не може с такава точност да се направи същата снимка, със същите моментни дефекти по кожата, от същия ъгъл и със същите сенки, че и с дизинфектанта по кожата а на сенките пише "фотошоп" с големи букви направо, такива сенки реално трудно се получават!

Не искам да задълбавам, но може ли такова нещо? обработени снимки за първите няколко не говоря, те може и да са реални, но тези двете последни са повече от фалшиви, то се вижда как са правени тук би трябвало всичко да е РЕАЛНО, това също афектира пациента при избора му! Възмутена съм!
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 29th August 2006, 15:11
defo defo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
По подразбиране

много просто - там попълваш формуляр където казваш, че не искаш снимките ти да бъдат публикувани. и само на тези които не възразяват могат да ги публикуват. но пък те са единствените които имат публикувани изобщо някакви снимки.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 29th August 2006, 15:21
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от defo
много просто - там попълваш формуляр където казваш, че не искаш снимките ти да бъдат публикувани. и само на тези които не възразяват могат да ги публикуват. но пък те са единствените които имат публикувани изобщо някакви снимки.
Въпроса ми беше не ги ли е срам да публикуват снимки обработени на фотошоп вместо истинския резултат след операцията? И аз като си пипна носа на старите снимки преди операцията и го пооформя с "Filter -> Liquify" изглеждам като Барби 8) Само че "резултата" е на снимката, а реалността беше съвсем друга.

Отговорът ти няма нищо общо с това, за което писах
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякойправиллисиринопластикаНефертити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:30.