IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 29th August 2006, 15:32
Emily Emily не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 30
По подразбиране

http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1125454
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1125456

Ето така се прави - за минутка само... С ласото, feather 5, селектира се част от носа, мести се до постигане на желания резултат с натиснати алт и ctrl...
Отговори с цитат
  #42  
Стар 29th August 2006, 15:38
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Може ли да ти пратя една моя снимка и да ме поразкрасиш, а ако може и да ме подмладиш
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #43  
Стар 29th August 2006, 15:43
defo defo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
По подразбиране

искам да кажа на цветик- ако отидеш в клиниката можеш да видиш много снимки преди и след това, които всеки може да разгледа. Но включително и моята приятелка всички искат да останат анонимни и не дават да се публикуват. Не мога да коментирам кое и при какви обстоятелства е снимано. Факт е от три приятелки които си правиха носовете по различно време и място само тази на която В Нефертити и правиха носа изглежда все едно така се е родила и самочуствието и се вдигна толкова много , че сега все едно не ни познава, но това е друга тема.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 29th August 2006, 15:47
Emily Emily не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Може ли да ти пратя една моя снимка и да ме поразкрасиш, а ако може и да ме подмладиш
Може
Публичните личности дължат много на фотошоп, и на мирните труженици с мишката
Отговори с цитат
  #45  
Стар 29th August 2006, 15:49
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emily
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1125454
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1125456

Ето така се прави - за минутка само... С ласото, feather 5, селектира се част от носа, мести се до постигане на желания резултат с натиснати алт и ctrl...
Начини всякакви, но поне като ще мажат и лъжат да е на различна снимка, че на тези е повече от явно. Аз си бях направила снимка в профил вечерта преди операцията ми и я обработих по начина, по който исках да изглеждам, за да покажа нагледно на хирурга върху моето лице как точно искам да изглеждам вместо да обяснявам "от тук малко да се повдигне и тук да се резне". Накрая принтих и двете една до друга и изглеждаше точно толкова фалшиво, колкото и тези. Но при мен целта беше друга - нагледно обяснение, а не "РЕКЛАМНА" както е в този сайт.
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 29th August 2006, 15:54
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от defo
искам да кажа на цветик- ако отидеш в клиниката можеш да видиш много снимки преди и след това, които всеки може да разгледа. Но включително и моята приятелка всички искат да останат анонимни и не дават да се публикуват. Не мога да коментирам кое и при какви обстоятелства е снимано. Факт е от три приятелки които си правиха носовете по различно време и място само тази на която В Нефертити и правиха носа изглежда все едно така се е родила и самочуствието и се вдигна толкова много , че сега все едно не ни познава, но това е друга тема.
Аз също не коментирам истинските резултати, щом са доволни, само мога искрено да се радвам за тях, аз също съм доволна от моята операция, но ме подразни това, че има шменти капели, дори и да са добри в Нефептити, а те сигурно са, не мога да приема факта, че са некоректни със снимковия материал.

Колкото до хирурзите в София, нормално да са по-опитни, тъй като имат повече пациенти.
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 8th September 2006, 08:01
Olimpia Olimpia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Sofia
Мнения: 42
По подразбиране

вчера се видчх с една моя съученичка от гимназията и тя се е оперирала преди 3 години в Нефертити. ако трябва да бъда МНОГО честна сега: профилът и е супер, наистина без всякаква забележка, ала в анфас.. ок, мостът отгоре също е перфектен, но трябваше той да и пипне и върха, а не го е направил. другото, което не ми хареса е, че в основата си при ноздрите беше широк. като цяло имало е каков да донаправи. незнам какво да мисля за него, вече 3ти месец се колебая при кои лекар да се оперирам и сякаш колкото повече знам, толкова повече се затруднявам в избора.

някой беше сложил снимка на Джина Стоева и носът и, правен при Н. Георгиев, беше ужасен. в крайна сметка най-малко лоши неща май е имало за Динев и Стоянов? а да сте чували за някакъв чужденец в 5та градска? бил мноооооого добър при нослетата...
Отговори с цитат
  #48  
Стар 21st September 2006, 11:45
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

моя приятелка си направи носа при Емил Георгиев и чесно да ви кажа нямаше кои знае каква разлика.отгоре и беше доста широк иначе поне не беше гьрбав като преди.маи само това е ок
Отговори с цитат
  #49  
Стар 7th November 2006, 17:29
sara_mm sara_mm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 12
По подразбиране

Не мога да се въздържа и да не коментирам изказването на "Емили" относно детенцето и ! Да пази господ от такова заболяване ! Моят племенник се роди преди 15 г. с "вълча уста" и същият Д-р Е Георгиев го оперира и то 3 пъти - не защото първите са били неуспешни, а защото така се прави - с израстване на детето се запълва постепено дупката - меките и твърдите части отделно ! Благодарение на него детето /вече младеж/ говори без да фъфли и се храни без да му влиза храната в дихателната тръба ! Естествено това са операции и си вървят с всички проблеми от това, но докторът се справи перфектно ! В този случай ! За други не мога да коментирам !
Отговори с цитат
  #50  
Стар 12th November 2006, 13:18
Emily Emily не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 30
По подразбиране

Зная, че се правят 3 и понякога повече операции, но в нашия случай хич и не стигнахме до операция.
Детето се задави, защото изобщо не е трябвало да се храни през устата, имало е и други проблеми, които великото светило отхвърли - мек хрущял на ларинкса, много къса подезична юздичка, малко езиче. Въобще, детето е имало един синдром, който е свързан с тежки затруднения с хранене и дишане, а Георгиев каза, че има само цепка на небцето и то малка... и че като му сложи пластмасова пластина, ще се храни нормално. А то не стана така, той дори не поиска да пробваме как се храни детето с пластината, нямало опастност от нищо.
Неговият недостатък е, че е прекалено самонадеян и се смята за непогрешим.
Когато един лекар почне да е изживява като такъв, е свършен като специалист, защото нито ще прочете нещо ново, нито ще послуша мнение на друг лекар - а педиатрите в родилното смятаха, че детето трябва да се храни със сонда поне 5-6 месеца. Ама нали Георгиев ужким бил по-специалист...
Преди 15 години е бил по-млад и може би по-старателен, сега нещата са се променили.
Който иска, нека се оперира при него.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякойправиллисиринопластикаНефертити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:23.