IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th March 2006, 12:27
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране Дневник на една оперирана

Ами да започвам тогава да пиша какво беше и как беше, а всички други момичета, които минаха по същия път да добавят, виждам, че доста момичета се интересуват в детайли, така че каквото си спомням ще разказвам.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th March 2006, 12:29
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Първо внимателно прочетете информацията, която са споделили тука другите за различните лекари. Преценката си е индивидуална за всеки, и това е нещо много важно за да послушате просто някой друг къде да се оперирате, но все пак доста добре ще се ориентирате, очевидно има някои много известни шарлатани и други не толкова активно рекламирани, но много добри лекари.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th March 2006, 12:31
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Всички въпроси, които имате и възникват докато четет тук си ги записвайте. Аз на коснултацията разпитвах сигурно 1 час за всичко, което имах, къде ще се сложат, как, колко време мога да изкарам с тях, какви са рисковете, как стои въпроса с имплантанти при бременност и раждане и изобщо всичко за което се сетите. Добрите лекари ще ви отделят колкото време ви е нужно, без да нервничат и да гледат да претупат въпросте ви.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th March 2006, 12:34
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Аз твърдо бях решила да се оперирам, така че много не съм се страхувала, нито е имало момент да се разколебя преди операцията. Чак когато отидох в клиниката и видях операционната малко нещо ми трепна отвътре, но лекарите там бяха много сърдечни и постоянно се шегуваха, така че бързо се отпуснах. Питайте за упойката, все пак е добре да е хубава, аз за първи път преживявам каквато и да е операция, така че това има значение.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th March 2006, 12:37
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Нищо не помня от операцията. Продължила е около час и половина, аз съм спала непробудно ТРябва добре да разпитате и прецените как ще ви сложат имплантантите, моите са през зърната, така работи моя доктор и доколкото знам така белега почти няма да личи, тъй като е точно на границата на зърното и гърдата. При мен са над мускула, но ако държите може и под. По мои впечатления всеки доктор работи по свой начин, така че изберете този, чийто начин ви харесва повече.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th March 2006, 12:40
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

След операцията се събудих омотана в стегнат бинт. Трябва да призная, че доста ме болеше, за жените които са раждали това сигурно е несравнимо по-лека болка, но все пак я има. Работата е в това, че трябваше да изчакат да премине ефекта на упойката за да ми бият болкоуспокояващо. След инжекцията вече бях добре, усещах дърпане и лека болка, но иначе не е силна, спах почти без проблем цялата нощ.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th March 2006, 12:51
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Вече два дни минаха оттогава, вече не взимам болкоуспокояващи, имам дърпане и лека болка, но нищо сериозно. В началото е много странно, все едно някой ти е сложил камъни отпреди и като ставах все си мислех, че ще паднат. Доста са подути, имам синини, доктора ми даде крем за мазане, до 1 седмица трябва да премине. Доколкото разбирам поне няколко месеца ще се оформят, това момичетата с "по-дълъг" стаж могат по-добре да го кажат.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th March 2006, 12:52
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Това е за което се сещам засега, сигурно доста неща пропускам, така че момичета ваш ред е - питайте, ще се постарая да съм максимално полезна!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th March 2006, 12:53
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

А и сладкатони и другите, които скоро се оперираха могат да допълнят.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th March 2006, 13:05
vasy_baby vasy_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до vasy_baby
По подразбиране

Момичета кажете за какви пари става вапрос колко общо ви излезна всичко.Бях гледала преди интервю с един известен лекар относно силикона,но не помня името му,та неговото мнение по въпроса за резреза беше,че този около зърната е по опасен,имало по-голяма опасност от кисти и такива работи
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:52.