IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 28th May 2010, 05:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
скалпел на 30-годишна е все едно 18 годишна да ползва анти-age козметика
Значи доживотен абонамент
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #42  
Стар 28th May 2010, 11:58
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Всички зависи от това колко си суетна На блефаропластиката и дават срок между 7 и 10 години, после пак се отпуска кожата, ама малко по-малко от преди. С една дума ако си оперираш торбичките под очите на 40 години, като минеш 50, вече ще си за нова операция, но пък може да решиш, че на тия години ти отиват или пък да не ти се занимава с това отново и да си останеш с едно рязане.
Но ако се оперираш на 30, то е ясно че "ще имаш време" за минимум още една операция.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 28th May 2010, 21:49
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Отложиха ми поставянето на филар с 2 седмици. Решиха че първо трябва да ми сложат ботокс, и като блокира мускула тогава да поставят филара защото ще е на такова място че ако мускула е много подвижен може да измести филара. Днес дадох 500 евро за ботокс, след 2 седмици още 500 за филар. Това си е една блефаропластика в БГ така че вече сериозно се замислям... А тук блефаропластиката е 2000 евро на долни клепачи, дори и тук в чужбина да си я направя пак ще ми излезе по тънко отколкото ботокс и филари. Аз и без това ботокс на друго място не поставят защото нямам бръчки нито на челото, нито гневни но за сметка на това около очите не съм пощадена.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 6th December 2010, 23:05
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Мацки, не се занимавайте с филъри за около очите. Пилинга върши чудесна работа + колагенова терапия.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 7th December 2010, 06:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Мацки, не се занимавайте с филъри за около очите. Пилинга върши чудесна работа + колагенова терапия.
Колко дълбок ти го правят?
Колко често ходиш?
Не е ли пак вид абонамент?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #46  
Стар 7th December 2010, 09:45
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Има такъв точно за зоната око.о очите Restylane Touch. И не само pilling, но и laser-ът помага
Отговори с цитат
  #47  
Стар 7th December 2010, 11:06
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Мацки, не се занимавайте с филъри за около очите. Пилинга върши чудесна работа + колагенова терапия.
Колко дълбок ти го правят?
Колко често ходиш?
Не е ли пак вид абонамент?
Не е абонамент, защото при мен беше от изсушаване на кожата и когато се свали горния пласт и новата кожа е гладка. Но не при всеки действа, зависи от бръчките. Ско са леки и от изсушаване само тогава действа, за мимическите не съм сигурна.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 7th December 2010, 11:07
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Има такъв точно за зоната око.о очите Restylane Touch. И не само pilling, но и laser-ът помага
CО2 лазер ли? Аз с диоден си излекувах пъпките.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 7th December 2010, 19:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Не е абонамент, защото при мен беше от изсушаване на кожата и когато се свали горния пласт и новата кожа е гладка.
Значи ти вече си приключила?Еднократно ли беше?Или трябва да има повторение?
Стана ми интересно,защото помня,че ти нямаш 30 още,а нали от многото солариум се появяват.Ти вече не се пържиш
:P

Радвам се,че ги загърби
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #50  
Стар 7th December 2010, 19:48
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Не е абонамент, защото при мен беше от изсушаване на кожата и когато се свали горния пласт и новата кожа е гладка.
Значи ти вече си приключила?Еднократно ли беше?Или трябва да има повторение?
Стана ми интересно,защото помня,че ти нямаш 30 още,а нали от многото солариум се появяват.Ти вече не се пържиш
:P

Радвам се,че ги загърби
Не, няма повторение В момента ми е гладка кожата и трябва много да се пазя от слънце а соларюма е абсурд. Именно от соларюма кожата се беше изсушила, и ако бях изчакала някоя и друга година още, или ако бях продължила със соларюма, тогава пилинга нямаше да помогне. Толкова ми хареса ефекта, че реших да повторя на цялото лице. Имам леки пигментации по челото и леки белези от акне по брадичката и съм решила да ги махна. А изобщо за освежаване защото новата кожа е супер!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималиподходящфилързаоколоочите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:22.