IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 7th December 2010, 19:49
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

блах знам как се пише солариум ама тъпия кирилизатор май не знае
Отговори с цитат
  #52  
Стар 7th December 2010, 19:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Не, няма повторение В момента ми е гладка кожата и трябва много да се пазя от слънце а соларюма е абсурд. Именно от соларюма кожата се беше изсушила, и ако бях изчакала някоя и друга година още, или ако бях продължила със соларюма, тогава пилинга нямаше да помогне. Толкова ми хареса ефекта, че реших да повторя на цялото лице. Имам леки пигментации по челото и леки белези от акне по брадичката и съм решила да ги махна. А изобщо за освежаване защото новата кожа е супер!
БРАВО,радвам се.
Новата кожа е уникална,да.Правила съм на цяло лице 3 дълбоки химически пилинга :P
Но вече нямам нужда от външни намеси.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #53  
Стар 7th December 2010, 20:18
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Не, няма повторение В момента ми е гладка кожата и трябва много да се пазя от слънце а соларюма е абсурд. Именно от соларюма кожата се беше изсушила, и ако бях изчакала някоя и друга година още, или ако бях продължила със соларюма, тогава пилинга нямаше да помогне. Толкова ми хареса ефекта, че реших да повторя на цялото лице. Имам леки пигментации по челото и леки белези от акне по брадичката и съм решила да ги махна. А изобщо за освежаване защото новата кожа е супер!
БРАВО,радвам се.
Новата кожа е уникална,да.Правила съм на цяло лице 3 дълбоки химически пилинга :P
Но вече нямам нужда от външни намеси.
Само така! То е вярно че подхранването идва отвътре най вече.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 7th December 2010, 20:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

А за този гел,който бях писала-Трио Тайм Лайн гел е толкова силен,че една моя позната на 52 години е изпъната като сфинкс
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #55  
Стар 7th December 2010, 20:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
То е вярно че подхранването идва отвътре най вече.
Особено голямо значение има приема на вода.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #56  
Стар 17th December 2010, 19:41
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Сетих се че за около очите много добър ефект има маската с колагенови листа. Намалява подпухналостта, фините линии и сенките видимо и безвредно, но ефекта трае само няколко дни.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 18th December 2010, 08:34
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

В понеделник си търсих една уникална маска за под околоочния контур на Сисли,но странно защо са спрели да доставят изобщо козметиката на Сисли.Дали защото германките им се е видяла пре скъпа и не се купуваше.Ще си закупя от Бюти зоната в София.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #58  
Стар 10th January 2011, 12:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Kрем-гел TIMELINE TRIOGEL (TIMELINE TRIOGEL)1. Антиоксиданти - обезпечават нормалното функциониране на клетките, пролиферацията и диференциацията. Съгласуват работата на ензимите (биологични ферменти), контролиращи междуклетъчното вещество. Защитават гените от повреждания, причини, за които се явяват УВ - лъчи или свободните радикали.

SOD (супероксиддисмутаза) - получен е от пшеничен зародиш, най - мощният и скъп в света антиоксидант
Зелен чай
2. Дълбоко овлажняване
Растителен глицерин - овлажнява и защитава кожата
Дамаска роза
Натриев хиалуронат - главната водосъдържаща субстанция в кожата на човека. Обезпечава продължително овлажняване Предпазва от загуба на вода, образува на кожата защитен филм, стабилизира структурата на кожата.
3. Хранене -
Масло ШИ(Карите) - мастните киселини, влизащи в състава на маслото са изключително важни за обезпечаване на влажността и еластичността на кожата.
3+1. Листа от Алое Вера -
Хранене. Антиоксидант. Овлажняване. 250 активни вещества. Главен ингредиент срещу стареенето.
Ефективно РАЗГЛАЖДАНЕ НА БРЪЧКИТЕ:
1. Elastonyl - Продукт на биотехнологиите, разработен май 2004 год. Очистена протеинова фракция от Тиква. Помага да се възстанови равновесието на фибробластите - клетки на съединителната тъкан на кожата. Бори се с необратимата деградация на фибро - дермалния слой. Стимулира синтеза на колаген.



БОТОКС-ЕФЕКТ без инжекции
Ботокс ® - се явява търговско название на ботулиничния токсин A. По такъв начин Ботокс ® е пряко свързан с ботулизма.
Ботулизъм - остро инфекциозно заболяване, възникващо в резултат на употребата на хранителни продукти, съдържащи невротоксин, изработван от бактерията Clostridium botulinum.
Когато Ботокс ®, посредством козметичните процедури, е въведен в зоната на скулите, то намиращите се там мускули не могат да се съкращават, защото Ботокс причинява парализа. Поради това кожата се разглажда, и бръчките временно престават да се забелязват.


1. MYOXINOL (HIBISCUS) - Тези, получени с помощта на биотрансформации, пептиди от семена на хибискус, намаляват съкращаването на лицевите мускули и пречат на образуването на бръчки. Тези растителни пептиди се борят с бръчките така, както и ботулиничния токсин, премахвайки механичните фактори, които се явяват причина за появата на линиите.Този иновационен активен ингредиент действа в две направления, биологически - забавя стареенето на клетките и механически - понижава съкращението на лицевата мускулатура.

Препоръки за употребата:
Вечер на предварително почистена кожа на лицето и шията нанесете неголямо количество гел, а след това - нощен крем. Да се използва ежедневно.
Резултати:
Значително съкращава мимическите бръчки, кожата става по - еластична и забележително се овлажнява.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #59  
Стар 10th January 2011, 12:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Имам един вкъщи,ако го искаш пиши.цената е 90лв
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #60  
Стар 10th January 2011, 14:33
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

baby1 и аз съм в чужбина и си правих пилинга тук. В БГ не бих се доверила лесно на дерматолог, особено за такава рискова процедура. Не че и в чужбина има гаранция... Предполагам че този гел за които писа Марисабела има ефект, мисля и аз да си го взема.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималиподходящфилързаоколоочите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:42.