IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 13th August 2007, 20:59
Brandy Brandy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Бургас
Мнения: 15
По подразбиране

Здравейте, всички... Вече 3 дни само чета форуми по темата - супер гадната тема акне... И тъкмо прочета за някой непознат ми продукт, и айдее - след 2-3 мнения се оказва, че и той е поредния "временен изцелител" и че живеем в очакване на следващия такъв... Питам се до кога... На 33г съм, имам лоша кожа от 16г... Трагедия... И аз, както много от вас, за малко се бях "измъкнала" от ужаса в огледалото - 2-3 години ходих при Доц.Тонкин в София, макар и да съм от Бургас, пренатъпках си организма с безброй антибиотици - почти целия спектър, поливитамини, антидепресанти, анти-свиващи съдовете препарати /всичко това накуп/ и заедно с външни мазила в строга последователност... Изпълнявах всичко стриктно и ... да, имаше ефект, но ето че отново съм на дъното... И борбата започва на ново бойно поле.... Просто не издържам... Явно от пубертета ще вляза направо директно в критическата - от пъпки на бръчки... Ад!! Не знам имам ли сили да пробвам нови неща.... Дайте някаква надежда...
Отговори с цитат
  #292  
Стар 15th August 2007, 09:55
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Отговори с цитат
  #293  
Стар 15th August 2007, 17:56
mibuu mibuu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 59
По подразбиране

Здравейте имам един такъв проблем кожата ми е много чуствителна на различни тоници за лице, много добре ми действа розовата вода на карлово ама никъде вече не мога да я открия, а ако не си третирам лицето и пъпчасва ужасно и то с еднитакива болезнени пъпки, да знаете нещо друго така ефикасно за заместител
Отговори с цитат
  #294  
Стар 16th August 2007, 06:36
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Розовата вода е много добро средство, наистина. Към всяка професионална козметика има почистващи продукти (мляко и тоници), които са още по-силно успокояващи, НО цените са им различни от тази на розовата вода, по-евтините са към 26 лв.
Отговори с цитат
  #295  
Стар 17th August 2007, 20:28
mibuu mibuu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 59
По подразбиране

Само да ви се похваля днес си намерих от моята си розова вода и сега съм доволна и щастливас добрепочистено лице
Отговори с цитат
  #296  
Стар 20th August 2007, 19:53
my_my my_my не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Аз ползвам 3-те стъпки на институт Арно и сам много доволна.Само за една седмица и вече нямам нито една пъпка.
Отговори с цитат
  #297  
Стар 20th August 2007, 22:13
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране

[quote="my_my"]Аз ползвам 3-те стъпки на институт Арно и сам много доволна.Само за една седмица и вече нямам нито една пъпка.[/quote Ако можеш да ни пишеш нещо повече за тези три стъпки.Благодаря ти предварително
Отговори с цитат
  #298  
Стар 22nd August 2007, 11:39
Аватара на daniella
daniella daniella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Frankfurt
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
..но вече знам че наистина съм го открила. казва се md formulations. това са професионални продукти за козметичните салони. аз използвам face and body scrub на тази фирма и съм, невероятно доволна...
Къде мога да си го купя?Търсих ето тук http://www.douglas.de/,но точно от тая фирма козметика няма.
Отговори с цитат
  #299  
Стар 22nd August 2007, 12:32
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Дани, не знам как и къде го продават в чужбина. говоря за този продукт и това . и от двете съм страшно доволна. ако си навита да пазаруваш по интернет...втория линк е от амазон.ком
Отговори с цитат
  #300  
Стар 22nd August 2007, 14:01
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daniella
Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
..но вече знам че наистина съм го открила. казва се md formulations. това са професионални продукти за козметичните салони. аз използвам face and body scrub на тази фирма и съм, невероятно доволна...
Къде мога да си го купя?Търсих ето тук http://www.douglas.de/,но точно от тая фирма козметика няма.
Няма как да ги намериш в Дъглас, ако са професионални продукти за козметичните салони. Търси или салон, работещ с тази марка, или някъде от нета http://www.mdformulations.com/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АХТЕЗИПЪПКИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:55.