IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st October 2009, 16:00
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране ботокс в гърдите...

Здравейте момичета,
Наскоро се сблъсках с това чудо- ботокс в гърдите. Една приятелка са я подвели и тя си сложила без въобще да се информира. Сега обаче гърдите са и на бучки и е много грозно. Първо искам да ви попитам, ако някой е на ясно, къде да отиде да се прегледа или да си направи скенер, за да сме сигурни че наистина са и сложили ботокс или не е хидрогел ( в което се съмнявам аз). И второто има ли някоя, която си е слагала такова нещо в гърдите ( според мен това е безумие)?
Ще съм Ви много благодарна, ако някой има информацията по въпроса и я сподели, без да критикувате момичето и нейната прибързаност и неинформираност, аз вече го направих и я уплаших достатъчно.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st October 2009, 16:47
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Едва ли е ботокс - ще трябва много кол. от него . Пък аз нещо намирам инфо за ботокс в назолаб.гънки и наживо / не само по чужди предавания / , до две седмици се надявам да се мерна там и ще получа точна информация - с каква цел , минуси и др.
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st October 2009, 18:09
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Чудя се кой я е "обзавел" с това нещо с неизвестен произход. И с каква цел? Защото ботокса е за изглаждане на бръчки и то не на всякъде по лицето. Ако е за увеличаване, сега има една нова измишльотина, от сорта на хиалуронова киселина, но е доста скъпа. Поне я рекламират като безвредна, дано е такава, че същото говореха и за хидрогела навремето. Най-добре момичето да си направи ехографски преглед, а след него еветуално ако трябва ще я насочат към друг специалист. Дано не е с хидрогел.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd October 2009, 08:57
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Ами ..може би единственото което може да се направи е да се отвори гърдата, да се изчисти всичко отвътре ..и да се сложи имплант. Казвам това,защото по стечение на обстоятелствата и аз съм с изчистена гърда ...и с импланти.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd October 2009, 11:13
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Предвид това, какво всъщност е ботокса, абсолютно съм сигурна, че нещо не е разбрала и не са й инжектирали ботокс в гърдите- от такива количества щеше да е цялостно парализирана сигурно и най- вероятно мъртва
Онли, пускай моля те всичко, което намериш като инфо за ботокс в назолабиалните бръчки, ровя се от много време по тази тема и все още съм до никъде. Мена каза, че в скандинавските страни го практикуват, по нашите краища обаче още не съм намерила доктор, който да има опит в тази област, а много ми се иска да намеря
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd October 2009, 11:16
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Мена каза, че в скандинавските страни го практикуват, по нашите краища обаче още не съм намерила доктор, който да има опит в тази област, а много ми се иска да намеря
Все някой идиот ще се намери да ти постави, ако наистина толкова много държиш, но... неразбираемо е за мен защо искаш така да рискуваш... точно с ботокс
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd October 2009, 11:19
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Щото най- хубавия резултат, който съм виждала е именно с ботокс
Иначе за слагането сигурно ще се намери, ама нямам намерение да се учат на мен
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd October 2009, 12:29
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Добре де, но ако се постави ботокс в назолабиалните, това няма ли да пречи на усмивката, говоренето и т.н.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd October 2009, 12:44
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Добре де, но ако се постави ботокс в назолабиалните, това няма ли да пречи на усмивката, говоренето и т.н.
Променя ги. Може би да е незабележимо при някои, но... повечето хирурзи наистина избягват да слагат в долната част на лицето.
Ето какво намерих по този въпрос:
http://www.realself.com/question/nasolabial-lines-botox
Ботоксът също така не е филър - той парализира мускулите като ги отпуска и по този начин заглажда повърхността на бръчката, а филърите я попълват на базата на обем
Иначе ботоксът се прилага в редки случаи в ъглите на устните, за да се извият леко нагоре и да не стоят нацупени, но.... рискът да повлияе на усмивката не е малък хич....
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd October 2009, 13:25
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мхм.... то е по- скоро превенция за задълбаването според мен, за поправяне на вече съществуващи назолабиални бръчки едва ли ще помогне
А слагането му предполагам точно там е наистина много рисковано, затова и не се практикува почти...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ботоксгърдите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:38.