IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd October 2009, 16:48
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

http://www.mgyurova.com/index.php?pa...&services=true
това имам предвид аз .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd October 2009, 16:54
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

Botox е една от най-силните отрови,познати до сега Чудя се какво може да те накара да предпочетеш да си наблъскаш отрова до млечните жлези,а не силикон И да,Гуен е права-тази кисилина буквално парализира мускула и му пречи да се съкращава,а не попълва бръчката.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd October 2009, 19:15
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Така е, блокира мускула, затова никак не ми се струва подходящ за корекция на назолабиални бръчки, а и изобщо на места, където мимиките са не само неизбежни, но и желани.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd October 2009, 19:45
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране Re: ботокс в гърдите...

Цитирай:
Първоначално написано от Jeni84
Наскоро се сблъсках с това чудо- ботокс в гърдите. Една приятелка са я подвели и тя си сложила без въобще да се информира...
Jeni, убедена ли си, че на приятелката ти са й инжектирали именно ботокс, да не се е объркала нещо?
Какво пише в съгласието, което надявам се е прочела преди да подпише, ако въобще й е било дадено подобно информирано съгласие! Къде са й правили процедурата?
Не виждам никаква логична причина да й е инжектиран ботокс в гърдите.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd October 2009, 19:52
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Мена каза, че в скандинавските страни го практикуват...
Апо, дори и там ботокс се инжектира в назолабиалните бръчки в прекалено редки, ограничени случаи, а не е обичайна практика
И определено не е одобрена от производителя индикация за третиране с този продукт.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd October 2009, 12:53
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

Да,Сиби,и аз съм на това мнение.Представете си как изглежда усмивка при невъзможност да има мимика в назолабиалната гънка....;нещо като прекаран тежък фациализ.Пък и трябва да се радваме,че тертипа ни е п-скоро средиземноморски.Вскандин вските страни се състаряват много по-бързо,поради особеностите на климата и геогр.местоположение......Пр стете за многословието,момичета
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd October 2009, 19:35
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Hurrem, и без това толкова сме се отклонили от темата, та да продължа и аз с офтопика: В скандинавските държави виждам много по-младолики хора отколкото в средиземноморските страни (имам многогодишни лични наблюдения), най-вече защото слънцето е една от основните причини за състаряването на кожата.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th October 2009, 01:58
Аватара на Sirocco
Sirocco Sirocco не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 18
По подразбиране

Това, че скандинавците се състаряват по-бързо няма общо с истината, всъщност са много по-младолики от нас. Малко слънчеви дни + спокойствие, тишина и никакъв стрес = гладка кожа
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th October 2009, 14:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sirocco
Това, че скандинавците се състаряват по-бързо няма общо с истината, всъщност са много по-младолики от нас. Малко слънчеви дни + спокойствие, тишина и никакъв стрес = гладка кожа
И аз това щях да добавя,постоянно срещам хора от тия страни,при казването на възраста си оставам втрещена.
Мъж на възраста на майка ми изглежда много по-млад,свеж и запазен.не само за кожата без почти никакви бръчки,ами и физически...много добре.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12th October 2009, 13:17
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

И така да се върнем към темата,
Разбрах какво са и инжектирали на мойта приятелка. Не е ботокс , не е разбрала както трябва. Това което са и инжектирали се казва *Macrolane™, и е сравнително нов продукт на пазара, гел на основата на хиалуронова киселина за постигане на обем и скулптиране. Слава богу ще се абсорбира до 2 години и след това си силага силикон.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ботоксгърдите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:32.