IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 27th April 2010, 09:57
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fani_83s
http://www.doctortonev.com/index.php?action=view&id=29&module=newsmodule&src= %40random45fbec74ed8e2

от сайта на д-р Тонев.
браво на Тонев!!!! "Напомням, че всяка оперативна намеса крие своите рискове и една излишна операция може повече да навреди отколкото да направи добро". - това е изказване на лекар, а не на печалбар! Браво!!!
Отговори с цитат
  #202  
Стар 27th April 2010, 11:01
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

ами да, ама ще има и печелбари, докато има пациентки, които сега ще се юрнат да си ги сменят!
Отговори с цитат
  #203  
Стар 27th April 2010, 11:25
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

А доколокото си спомням д-р Тонев каза в интервюто си, че "жените с импланти ПИП са като жените с импланти Евросиликон или която и да е друга марка".

От какъв зор тогава да ходим да си сменяме имплантите и защо някои лекари пускат "промоционални оферти" за смяна на ПИП - нещо от което очевидно нямаме нужда??? Айде пак някой да печели на наш гръб с една излишна операция, а както казва и д-р Тонев, не само излишна, но и си носите своите рискове.

Не мен лично ми се струва много неморално да се опитват да се възползват от ситуацията. Медиите гърмят за сензация "Гърдите ви ще избухнат", лекарите веднага викат "Ела на промоция" /от която естествено пак са на сметка/ и то става бит пазар.

Но по-лошото е, че си играят със страховете на хората и изкривяват информацията. Дай за всеки случай да си сменим имплантите, що? щото някой иска да печели от това, а не за да сме по-добре ние. Ние и с ПИП сме си добре.
Браво и от мен на д-р Тонев за изказването.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #204  
Стар 27th April 2010, 11:49
Аватара на bilian4o
bilian4o bilian4o не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 439
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Цитирай:
Първоначално написано от bilian4o
Днес и аз минах през мамографски преглед.....на всеки 6 месеца да ходя....
Не може така с 'лека ръка' да ходите на мамограф!Камо ли на всеки 6 месеца!На 'ехограф' виж,може,но мамография.....
Бихте ли ми обяснили каква е толкова голямата разлика м/у ехограф и мамограф,и какво е това да не ходим "с лека ръка"на такива прегледи?
__________________
не страдам от принцесизъм
Отговори с цитат
  #205  
Стар 27th April 2010, 14:49
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

здравеите сладки котета Искам аз да питам за тези "хубавки" импланти ПИП ,дали все още важи тази 5 г. гаранция или кои каквото сменил ,сменил ....След скандала сега важи тази гаранция ...?
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #206  
Стар 27th April 2010, 15:00
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Борянка, не важи никаква гаранция миличка!! И аз за това плача...и ми се струва, че на тези дето са виновни - не им пука...
Отговори с цитат
  #207  
Стар 27th April 2010, 17:22
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lucky16
И би направило чест на някой хирург да каже "Мацки, ужасно гадна история се получи, всички сме измамени, не мога да ви компенсирам за преживяното, не мога да ви осигуря безплатни нови импланти, но поне за моята работа няма да искам пари". Е това ще е мъжка постъпка.
Ако някой лекар направи такова изказване обаче, елате ми се обадете
Явно не си прочела предните страници.
Точно това ми каза моят лекар и в момента разполагам с опцията да сменя имплантите, като за операцията няма да заплащам, само ще си купя новите импланти (които струват между 800-1000 евро).
Имаше и други момичета тук, на които е казал същото.

Аз лично няма да бързам преди да излезат тестовете. Доколкото разбрах те отнемат 1 месец.
Отговори с цитат
  #208  
Стар 27th April 2010, 22:51
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Цитирай:
Първоначално написано от lucky16
И би направило чест на някой хирург да каже "Мацки, ужасно гадна история се получи, всички сме измамени, не мога да ви компенсирам за преживяното, не мога да ви осигуря безплатни нови импланти, но поне за моята работа няма да искам пари". Е това ще е мъжка постъпка.
Ако някой лекар направи такова изказване обаче, елате ми се обадете
Явно не си прочела предните страници.
Точно това ми каза моят лекар и в момента разполагам с опцията да сменя имплантите, като за операцията няма да заплащам, само ще си купя новите импланти (които струват между 800-1000 евро).
Имаше и други момичета тук, на които е казал същото.

Аз лично няма да бързам преди да излезат тестовете. Доколкото разбрах те отнемат 1 месец.
Това не може да е истина просто ...не може еии така ,маминката им......... Найстина ли в момента Пип не подменят никакви импланти ? Как е възможно толкова много пациентки да бъдат прецакани
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #209  
Стар 28th April 2010, 08:34
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Както прочетохте по-горе ПИП кажи-речи вече не съществува.
Заводите им са затворени.
Гаранциите вече ги няма, освен ако някоя друга фирма не ги поеме (което много ме съмнява).
Отговори с цитат
  #210  
Стар 28th April 2010, 09:36
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

Борянка, хирурзите подменят ПИП - прочети на предишната страница. В твоя случай не би трябвало да има никакъв проблем.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:27.