IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 9th November 2010, 15:35
oofie oofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Добре че тогава все още не е слагал импланти втора употреба или различни модели
аааа... сериозно ли? Не съм следила темите за него и за първи път чувам Моля, дай малко повече информация по въпроса.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 9th November 2010, 15:58
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oofie
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Добре че тогава все още не е слагал импланти втора употреба или различни модели
аааа... сериозно ли? Не съм следила темите за него и за първи път чувам Моля, дай малко повече информация по въпроса.
Това мисля че го няма в темите...Инфото е това което четеш ..Дядката лежи на стари лаври ,когато беше единствен...Даже мисля че вече той и не оперира..Нямам повече инфо от това което написах по-нагоре..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 9th November 2010, 18:43
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Импланти втора употреба

Ами те когато ги подменят, не връщат ли старите на пациентките?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 9th November 2010, 20:13
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Би трябвало да ги връщат.На мен ми ги върнаха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #45  
Стар 9th November 2010, 22:01
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от oofie
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Добре че тогава все още не е слагал импланти втора употреба или различни модели
аааа... сериозно ли? Не съм следила темите за него и за първи път чувам Моля, дай малко повече информация по въпроса.
Това мисля че го няма в темите...Инфото е това което четеш ..Дядката лежи на стари лаври ,когато беше единствен...Даже мисля че вече той и не оперира..Нямам повече инфо от това което написах по-нагоре..
Томи, тук не си права...аз лично съм запозната добре с неговата работа и мога да кажа първо,че продължава да си оперира, въпреки настойчивите слухове по този адрес, и второ, че в началото е работил със салине импланти ( физиологичен разтвор), после гладки, и откакто излязоха текстурираните - работи с такива на евросиликон...лично аз съм убедена, че гореизложеният от теб факт,че работи с импланти втора ръка е просто поредният слух без никакви доказателства !
А това, че отначало беше един от малкото, които поставяха импланти и имаше много клиентки, а сега - с нарастващата конкуренция и непромененият от него по-старомоден стил и естетика работа - много по-малко , е факт, който не оспорвам....иначе по принцип той е един изключително прецизен и точен човек, просто методите му и естетиката не отговарят на сегашните постижения на други и тенденциите в тази област ! това е лично моето мнение , в което съм убедена напълно, защото съм била при него не един път и съм видяла някои неща....

пс: тук не мога да се сдържа да не споделя нещо: всички тези слухове около него витаят от години...едни и същи слухове ( именно горните)....от годините, когато започнаха да се появяват и други хирурзи, едва пристъпващи в сферата, дори такива, на които е държал ръцете.....тези слухове бяха пуснати от същите тези " благодарни хирурзи ", за които това беше единствения начин за онова време да пробият на пазара....и всяка клиентка, която им се появеше, беше убеждаван а в гореизлложените твърдения единствено с цел да бъде привлечена на тяхна страна.........и ако някой сметне, че говоря глупости и набеждавам някого ( въпреки,че съвсем умишлено не споменавам имена), то ще ви попитам - НЕ Е ЛИ И СЕГА ТАКА ??? че водещите имена в момента се плюят непрекъснато един друг !!!! Всички те имат достатъчно недоволни пациентки, отишли при другия.....което типично по български винаги се използва като минус за съответната страна ...с чиста съвест мога да кажа,че хирурзите, които имат коректно колегиално отношение към конкуренцията си и не се възпозват от грешките й, се броят на пръстите ми ! И това е не само в сферата на пластичната хирургия...Ако знаете в сферата на АГ например ( където съм аз) , между болниците и водещите им имена какво плюене става ежедневно.....просто нямам думи !!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 10th November 2010, 09:07
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

те_да,
много си права относно плюенето между лекарите /хирурзите - но това само вреди. Лекар, който плюе по другите от неговата сфера не вдъхва особено доверие и води до съмнения в кадърността му щом използва такива методи, за да си прави реклама, да не говорим за чисто човешката страна на въпроса и колегиалността. Вярно че се борят за пациенти (респ. приходи), но това е доста грозен начин.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 10th November 2010, 12:19
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Теди,аз също не искам да коментирам каквота и да било ,но това се случи на моя позната За плюенето ,не съм запозната ,но бях наконсултация придвама доктора и не чух никой даплюе против друг ,въпреки моетоспоменаване на имена ..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 10th November 2010, 20:21
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

...не познавам твоята приятелка, не знам случая й...затова нямам какво повече да кажа, освен че го познавам като твърде морален човек, за да сложи на някой 2-ра ръка импланти ( щом повдигаш въпроса и говорим за морал се предполага,че става въпрос за поставянето на такива без знанието на жената, или ? )...но не слагам главата си за нищо вече....всеки ден успява нещо да ме изненада.... и то неприятно, разбира се
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 12th November 2010, 10:47
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

"твърде моралният" хирург ми сложи силикон в устата без да ми каже, че е силикон. Каза, че е филър, който се обсорбира след 5,6 години. Друг е въпроса, че и аз съм била потресаващо глупава и наивна и не съм проверила сама, че няма такъв филър.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 12th November 2010, 17:46
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jeni84
"твърде моралният" хирург ми сложи силикон в устата без да ми каже, че е силикон. Каза, че е филър, който се обсорбира след 5,6 години. Друг е въпроса, че и аз съм била потресаващо глупава и наивна и не съм проверила сама, че няма такъв филър.

ужассс брутален
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какстесъсздраветоследняколкогодинисиликон
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:23.