IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 12th November 2010, 18:53
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jeni84
"твърде моралният" хирург ми сложи силикон в устата без да ми каже, че е силикон. Каза, че е филър, който се обсорбира след 5,6 години. Друг е въпроса, че и аз съм била потресаващо глупава и наивна и не съм проверила сама, че няма такъв филър.
преди години, когато не бяха излислени и патентовани сегашните методи за уголемяване на устите ви, се работеше със силикон ! не само при него, навсякъде !! не мисля,че някой от тях е имал представа че това ще се окаже продуктът, отъпаднал най- бързо, с най- много нежелани реакции и странични ефекти....поставянето на силиконово олио ДНЕС е престъпление, вчера беше единственият метод за напомпване в тази област........не съм нито адвокат, нито пресаташе на клиника " тривиа", но това,че вие сте искали да си уголемите устата по време, с когато с това се работеше не значи, че някой е престъпник !! виж, поставянето на импланти 2-ра ръка е друго нещо.......което всъщност обсъждахме.....темата за устите беше излишно да обсъждам, всички тук са наясно как стоят нещата, а именно - по- рано решилите се на тази интервенция си останаха с огромни бабунести усти за цял живот !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 12th November 2010, 19:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jeni84
без да ми каже, че е силикон. Каза, че е филър, който се обсорбира след 5,6 години.

В това се състои моралноста му?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #53  
Стар 14th November 2010, 19:44
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
...не познавам твоята приятелка, не знам случая й...затова нямам какво повече да кажа, освен че го познавам като твърде морален човек, за да сложи на някой 2-ра ръка импланти ( щом повдигаш въпроса и говорим за морал се предполага,че става въпрос за поставянето на такива без знанието на жената, или ? )...но не слагам главата си за нищо вече....всеки ден успява нещо да ме изненада.... и то неприятно, разбира се
Ти си медицинско лице и добре запозната с всичко Когато един имплант се стерилизира знаеш ли какъв му става цвета
Мариизабела като ти върнаха имплантите жълти ли бяха ,имаха ли си серийните номера на тях
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 15th November 2010, 04:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Мариизабела като ти върнаха имплантите жълти ли бяха ,имаха ли си серийните номера на тях
Да,жълти бяха.Стоянов каза,че са ги стерилизирали,номерата мисля бяха на гърба на импланта.Има ги на снимка в темата за пип
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #55  
Стар 15th November 2010, 07:20
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

А каква е гаранцията, че няма да ти сложат импланти втора употреба? Дали са такива може да стане ясно само след като ги извадят по някаква причина, предполагам.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 15th November 2010, 15:25
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

te_dda позволи ми да не се съглася с теб. Първо аз съм си уголемявала устните в не чак толкова далечната 2006 година. И дори тогава си имаше филъри, макар и не толкова разпространени и с по-оскъдна информацция отколкото за силикона. Аз просто исках да обърна внимание, че лекаря не ми е казал , че е силикон и ако знаех никога нямаше да се съглася. А относно темата , тя беше- "Как сте със здравето след няколко години силикон?" - мисля , че не съм толкова далече от нея . Освен това и не се сдържах да се изкажа относно "моралният" Бояджиев.
Извинявам се за отклонениято- спирам да спамя темата.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 15th November 2010, 21:48
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
А каква е гаранцията, че няма да ти сложат импланти втора употреба? Дали са такива може да стане ясно само след като ги извадят по някаква причина, предполагам.
Няма гаранция, всичко опира до морала на лекаря. А ако се наложи по някаква причина да се сменят, може да се установи дали номерата им съвпадат с тези от паспортите и дали са били нови или са минали стерилизация. Все пак мисля, че на повечено от известните пластични хирурзи може да се вярва, поне за това. Макар че, както каза Теда, непрекъснато се сервират изненади, често за жалост неприятни.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 19th November 2010, 18:29
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
...не познавам твоята приятелка, не знам случая й...затова нямам какво повече да кажа, освен че го познавам като твърде морален човек, за да сложи на някой 2-ра ръка импланти ( щом повдигаш въпроса и говорим за морал се предполага,че става въпрос за поставянето на такива без знанието на жената, или ? )...но не слагам главата си за нищо вече....всеки ден успява нещо да ме изненада.... и то неприятно, разбира се
Ти си медицинско лице и добре запозната с всичко Когато един имплант се стерилизира знаеш ли какъв му става цвета
Мариизабела като ти върнаха имплантите жълти ли бяха ,имаха ли си серийните номера на тях
това дори да е така, ако тя в последствие е ивдяла извадения вече от нея имплант, той е бил жълт, защото вече е стерилизиран, както при марисабела, никой няма да и го даде с кървищата измит просто на чешмата.......второ, имплантите имат паспорти....незнам някой, който си сменя имплантите, да си дава паспортите на лекаря,и да не му бъдат върнати имплантите, за да може той после да ги постави като "нови" на друга, че и да й даде и паспорти....още повече, че съм почти сигурна,че във фирмите вносители може много точно да се провери имплантите с еди кой си номер на коя дата са закупени от съответния хирург( все пак се пишат гаранционни карти, )! Всички знаем,че никой от тях не поддържа никаква гама от импланти, поради съвсем естесвени затова причини, и имплантите се закупуват след капарирането и договорката....така че иам куп начини, извън един цвят на импланта, по които да се разбере и докаже един имплант коя употреба е !!! И най малкото доакзателство в случая е цветът ( обясних по-горе защо )..да не говорим,че при газова стерилизация, каквато е нашата, цветът не се променя !!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 19th November 2010, 21:33
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Теди, точно това имам в предвид серийни номера ,паспортии тн...Въпросната госпожа на единя имплант има номера,а на другия не..както и да е не искам д споря и да навлизам в подробности..То май с такива информации човек по добре да си мълчи ...
Навремето никай не даваше паспорти и прочие...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 19th November 2010, 21:37
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

напротив, томи.....ние сне спорим , просто обсъждаме нещата и фактите... аз лично не смятам,че от премълчаване някой има полза, още повече че тук никой не знае кой точно обсъждаме , а всъщност разглеждаме принципно нещата....и е факт,това, кото казваш - сменените от преди много години поставени импланти все нещо не им е наред с документацията...незнам кога какво е ставало, явно в началото преди години, когато не е имало официални вносители, е имало много повече съмнителни случаи....незнам вече и аз...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какстесъсздраветоследняколкогодинисиликон
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:19.