IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 20th March 2007, 16:14
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Ох миличка това е било много неприятно, ама как е станало така грешка на хирурга ли? Не мога да си го обясна - широк джоб?
Отговори с цитат
  #52  
Стар 20th March 2007, 16:15
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от morganlefei
Ох миличка това е било много неприятно, ама как е станало така грешка на хирурга ли? Не мога да си го обясна - широк джоб?
и хирурга и асистентката му която в последствие ми ги "наместваше"
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #53  
Стар 20th March 2007, 16:18
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Сигурно ти е много трудно да пишеш за това, но когато събереш сили напиши си цялата история да са наясно всички момичета решили се на момопластика. Напиши всичко от началото до края, както и отношението на хирурга след като си получиш и останалите пари. Всички ще сме ти много благодарни.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 20th March 2007, 16:18
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Не знам какво да ти кажа........много ти благодаря,че ги показа.А защо на аватара и основно на снимката ти не се вижда нищо-обработена ли е?И веднага след операцията ли беше така или се появи впоследствие?
П.П.Сега виждам,че вече си отговорила.
ПП.ПП.Ще никажеш ли после кой е този "сръчко"?
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #55  
Стар 20th March 2007, 16:21
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jeni84
Сигурно ти е много трудно да пишеш за това, но когато събереш сили напиши си цялата история да са наясно всички момичета решили се на момопластика. Напиши всичко от началото до края, както и отношението на хирурга след като си получиш и останалите пари. Всички ще сме ти много благодарни.
да, така и смятам да направя, а до тогава само искам да посъветвам всички който държът да си имплантират физиологичен серум, да не го правят ако са раждали и са били с големи гърди
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #56  
Стар 20th March 2007, 16:24
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Не знам какво да ти кажа........много ти благодаря,че ги показа.А защо на аватара и основно на снимката ти не се вижда нищо-обработена ли е?И веднага след операцията ли беше така или се появи впоследствие?
П.П.Сега виждам,че вече си отговорила.
ПП.ПП.Ще никажеш ли после кой е този "сръчко"?
при мен дабъл бабала се получаваше когато си контрахирах (стягах) мускула. затова в сайта показвам в отпуснато състояние и в контрахирано
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #57  
Стар 20th March 2007, 16:30
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Самодива, Не всеки би показал подобно нещо. Смятам обаче, че това се е получило точно поради подмускулното поставяне. Моите гърди бяха по-малки, птозата също по-малка и въпреки това док категорично каза НАД мускула. Явно тоя "майстор" не си е научил урока докрай Искрено ти желая втория път да получиш най-прекрасните гърди на света! На кой д-р този път си се спряла и какъв ще е методът на поставяне?
Отговори с цитат
  #58  
Стар 20th March 2007, 16:36
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Самодива, Не всеки би показал подобно нещо. Смятам обаче, че това се е получило точно поради подмускулното поставяне. Моите гърди бяха по-малки, птозата също по-малка и въпреки това док категорично каза НАД мускула. Явно тоя "майстор" не си е научил урока докрай Искрено ти желая втория път да получиш най-прекрасните гърди на света! На кой д-р този път си се спряла и какъв ще е методът на поставяне?
благодаря ти
много си мила, показвам ги за да предпазя ако мога някого от грешки (абе ще напиша аз един разказ за тая Одисея )
само искам да подчертая че не поради подмускулното имплантиране се поучи деформацията. имам 2 приятелки които са си слагали импланти по същия метод и при същия доктор и повярвай ми, гърдите са им разкошни, много съм ги "изследвала" преди да си сложа импланти.
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #59  
Стар 20th March 2007, 16:50
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

самодива а сега когато са извадени имплантите каква е гледката
Отговори с цитат
  #60  
Стар 20th March 2007, 16:54
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ани
самодива а сега когато са извадени имплантите каква е гледката
ами като тази преди да ги сложат, нищо страшно, но го има и психологическия момент когато се сриваш при условие че до вчера си била с големи и на моменти хубави гърди година и половина, а сега...........
добре че не съм сама, иначе депресията щеше да е брутална
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подарявамимплантивтораръка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:43.