IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1131  
Стар 31st March 2008, 21:02
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

е то ако говорим за прозрачна вода веднага мога да спомена Гозо (Синята лагуна) . там е по скоро за гмуркане обаче. виждаш всичко 20 м. надолу.
флорида също не отстъпва. един Марко айлънд да вземем.
Отговори с цитат
  #1132  
Стар 1st April 2008, 03:55
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

Здравейте,сладури!!!
Виждам,че говорите за мн интересни неща.
Ооо, моренце, плажче, слънчице,почивка...ееех...ай е да идва лятото вече и да си ходя,че лоша работа.
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #1133  
Стар 1st April 2008, 08:10
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
какъв е смисълът да даваме толкова пари за почивка и после отиваш да лежиш на басейн. как мислите вие?
ми то дали ше лежиш на плажа или на басейна, все трябва да дадеш пари за хотел. ако пък живееш на морето, тва не е никаква почивка, щото пак си си у вас
Отговори с цитат
  #1134  
Стар 1st April 2008, 08:52
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
какъв е смисълът да даваме толкова пари за почивка и после отиваш да лежиш на басейн. как мислите вие?
ми то дали ше лежиш на плажа или на басейна, все трябва да дадеш пари за хотел. ако пък живееш на морето, тва не е никаква почивка, щото пак си си у вас
мисля не съм се изразила правилно. отиваш на почивка и вместо да лежиш на плажът, лежиш на басейн. това казвах. след като си отиваш на море (океан) не е ли по добре да лежим на плаж.
Отговори с цитат
  #1135  
Стар 1st April 2008, 09:39
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Ми всеки харесва различно, някои хора не обичат да се опесъчават. Аз лично най-харесвам басейн до плажа. Така имаш и двете.
От вашите приказки сега се размечтах за почивка...
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #1136  
Стар 1st April 2008, 09:40
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

аз не само мечтая, ами търся офертите за да я взима. понеже в последният момент не ми се разсъждава, а и влезем ли в сезона цените скачат. да не говорим, че вилите вече са заети и остава само идеята за хотел.
Отговори с цитат
  #1137  
Стар 1st April 2008, 09:47
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
какъв е смисълът да даваме толкова пари за почивка и после отиваш да лежиш на басейн. как мислите вие?
ми то дали ше лежиш на плажа или на басейна, все трябва да дадеш пари за хотел. ако пък живееш на морето, тва не е никаква почивка, щото пак си си у вас
мисля не съм се изразила правилно. отиваш на почивка и вместо да лежиш на плажът, лежиш на басейн. това казвах. след като си отиваш на море (океан) не е ли по добре да лежим на плаж.
еми щото примерно искам да ми е жега, да ми мирише на море, да ме полъхва бриза, чайки, палми, едно-друго...а на басейн във вътрешноста на страната тая атмосфера я няма. отделно и че на плажа е гъсто населено, малко мръсничко, пясък в дупето., водорасли, медузи, щипалки, мушички...
Отговори с цитат
  #1138  
Стар 1st April 2008, 09:48
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

tedyk, при вас кои са най - често предпочитаните дестинации?
Отговори с цитат
  #1139  
Стар 1st April 2008, 10:12
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

ами зависи за какво време на година говорим. сега гледам покрай Велик ден се тичаше много до египет. нещо Куба май става интересно местенце. Тенерифе, Малта, Сицилия. то оферти има непрекъснато само човек да има пари да ходи. аз съм си заплюла египет. снощи ми пратиха снимки от там. хората били за 2 седмици, пълен пансион + билети (пакет) за някакви смешни 400 евро на човек. явно офертата е била Великденска.
Отговори с цитат
  #1140  
Стар 1st April 2008, 10:20
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

И аз много искам да отида до Египет.Една приятелка ходи и остана доволна, даже се качила на камила , а преди това гледала филма "мумията" и запомнила някаква фраза не арабски и я казала силно, да се направи на интересна и онази камила като хукнала в галоп .Станало голям купон, оня дето водил камилата за юздите се размучал и едвам я узаптили, за да може тя да слезе.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изповедалнятанафорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:30.