IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd June 2009, 17:29
jujijuji jujijuji не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Не обичам много хвалебствията,но съм обиколила доста места по-света и доста екзотични също,но такова обслужване тип "преценка мерене с поглед" го няма никъде.Доста често ходя до Лондон, дори в Хародс по скъсани джапанки и потник да отидеш ще те обслужат и няма да ти се иска да си тръгваш.За цените да не коментирам в BG хиляда пъти по-скъпо.Последно се сещам си купих едни NIKE кецове за 60лв в БГ пари пак от Лондон тук ги видях на Графа за 230лв същите.Имам чувството,че в BG живеем още в мутренските години.Никаква култура на обслужване,мързелив народ сме и това си е , ако може всички да са шефове в БГ най-добре ще е.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd June 2009, 18:56
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bebkata09
Най-лошото е,че не е и само при магазинерките.Много често ми се случва да седна на кафе и сервитьорката да ми хвърля едва ли не кафето на масата с пренебрежение .. едва ли не ,че трябва да се чувствам неудобно за това,че съм седнала и съм я викнала абе направо..

Или да ти говори на Ти ,и аз навремето гокато учех съм работилла като сервитьорка но чак такова държание не съм си позволявала
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd June 2009, 18:56
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Излизам си като стой та гледай ...въобще не им цепя бъсмата...
Ооо,знам че ти точно така ще постъпиш
Нали
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th June 2009, 00:11
jujijuji jujijuji не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Thomi върнах роклята,за да оправят част от нещата,но ми я дадоха закърпена на ръка отпред,за това предпочетох да си я взема и сама да си я дооправя,докато не беше станало късно и съвсем да я съсипят.На времето вдигах скандали непрекъснато,когато не ме обслужат както е редно,но мъжа ми твърдеше,че е по-добре да се оправяш със блага дума и така и реших да направя,но разбира се това е невъзможно все още на повечето места.Така,че мисля да обърна другата страница пак
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th June 2009, 00:31
jujijuji jujijuji не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Пускам ви нещо много интересно.Това е отговор на Кремена Халваджиян във facebook относно написаното от мен за Рошавата Гарга.Да се неначудиш на интелигенцията и модната среда на БГ.Такова бълване на простотия не съм срещала през живота си.Човек достатъчно себеуважаващ се не би се излагал по този начин..На къде сме тръгнали да се развиваме се чудя.Не искам да започвам темата за шуробаджанащината в родната ни страна,защото е много банална.Показността,омраза та и простотията не са неща които ме вълнуват в живота,но явно за известните личности в нашата страна те са ежедневие.Явно е трудно да се измисли по-интересен сценарий за предаването на кафе и се чудят,с какво да запълнят ефирното време.Интересното ,за мен е за какво са форумите,ако не можеш да си изкажеш мнението там или може би трябва да е само положително.Мисля,че известните хора в БГ не могат да си представят,че някой не ги боготвори.
Четете и се забавлявайте мили дами:

zdravei,mlada,kadurna i kisela gospozice!
pishe ti kremena halvadjian.s cel da spasim neocenenata ti li4nost i da opravdaem 5-te godini izu4avane na moda,ti predlagam slednoto:kanja te v NA KAFE,da te pokazvame po televizora,da te napravim izvestna,pa dano sveta razbere kolko si talantliva.ako i tova ne pomogne-kato kraina mjarka shte ti predostupja izvestnija si suprug-sled kato se omuzish z nego,sus sigurnost shte ti trugnat neshtata!nadjavam se da se otnesesh suvsem seriozno kum predlozenijata.nadjavam se da razberesh i kolko sa mi smeshni looser-i kato teb...:)
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th June 2009, 06:18
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

А ти можеш ли да я снимаш роклята и да ни я покажеш.......
Отговори с цитат
  #17  
Стар 4th June 2009, 08:48
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

В момента в на "На кафе" четат писмото на Кремена Халваджиян към jujijuji
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th June 2009, 09:28
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jujijuji
Не обичам много хвалебствията,но съм обиколила доста места по-света и доста екзотични също,но такова обслужване тип "преценка мерене с поглед" го няма никъде.Доста често ходя до Лондон, дори в Хародс по скъсани джапанки и потник да отидеш ще те обслужат и няма да ти се иска да си тръгваш.За цените да не коментирам в BG хиляда пъти по-скъпо.Последно се сещам си купих едни NIKE кецове за 60лв в БГ пари пак от Лондон тук ги видях на Графа за 230лв същите.Имам чувството,че в BG живеем още в мутренските години.Никаква култура на обслужване,мързелив народ сме и това си е , ако може всички да са шефове в БГ най-добре ще е.
Съжелявам, но няма да се съглася с Вас в частта със скъсаните джапанки и Хародс- потриера там е и фейс-контрол и не вярвам да Ви пусне в гореспоменатия неугледен вид в магазина.
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th June 2009, 09:39
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Чак не вярвам Кремена да ползва такъв език
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th June 2009, 10:37
jujijuji jujijuji не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Повярвай, това е езика на българската интелигенция.
Не си губя времето в гледане на ТV има много позитивни неща,за които да хабя енергията си и Г-жа Халваджиян не е едно от тях.
Това е отговора ми към нея във facebook.Задавам риторичен въпрос Дали са го прочели също в на кафе или само това което е в нейн интерес.

Бихте ли ми припомнили с 11годишни тинейджъри ли кореспондирам или с интелигентни хора?Всеки себеуважаващ се човек би приел критика,повече отколкото похвала.Но за съжаление тази "неприлична"дума -критика-в България е забранена.Нима живеете с очакванията всички да ви боготворят?Много е банална темата за шуробаджанащината в Родината ни.Незнам дали сте чували за нещо много ценно наречено -обратна връзка.Прекалено много радост и светлина изпълват сърцето ми,за да отговоря на вашата омраза,която блика от писмото ви.Гордостта,омразата и алчността не са моите качества,но най-вероятно нещата,които са важни за мен в живота не са важни за вас.
п.п.Един въпрос:Дали ще прочетете и отговара ми в На Кафе или само това което е във ваша изгода?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: рошаватагаргаужас
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:54.