IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th January 2008, 15:31
GFT GFT не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 1
По подразбиране Сайтове на пластичните хирурзи в БГ

Здравейте,

Според вас кой от сайтовете на пластичните хирурзи в БГ ви се струва най-добър? Кой дава най-подробна информация, а и най-полезна и какво още искате да намерите на тези страници.

Мисля, че ако инфото в тези сайтове е по-пълно ще се спести доста ровене по форуми и съмнителни съвети от непознати.

Какво мислите?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th January 2008, 16:04
kaira kaira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Не мисля,че качествено направения сайт може да свидетелства за уменията на хирурга!Мога да ти кажа,че на мен много повече ми помагат "съмнителните съвети'' на хората от форума,отколкото чудесно оформен сайт.Аз лично ако бях попаднала по-рано на форума и бях изчела информацията тук,нямаше да ми се наложи втора операция!Ама аз гледах сайта тогава!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th January 2008, 16:14
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Мисля, че ако инфото в тези сайтове е по-пълно ще се спести доста ровене по форуми и съмнителни съвети от непознати.
Инфото в тези сайтове е много по-съмнително от съветите на непознати.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th January 2008, 16:48
snowy snowy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 37
По подразбиране а

И аз мисля, че хубавият сайт е важен, но едва ли в някой от тези сайтове ще ти кажат пълната истина за рисковете и негативите от пластичните операции. Нито пък някой от хирурзите ще ти ги каже. Аз лично се интересувам от ринопластика и от този форум научих мнооого повече, отколкото от всички сайтове, взети заедно.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th February 2008, 04:34
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране Re: а

Цитирай:
Първоначално написано от snowy
И аз мисля, че хубавият сайт е важен, но едва ли в някой от тези сайтове ще ти кажат пълната истина за рисковете и негативите от пластичните операции. Нито пък някой от хирурзите ще ти ги каже. Аз лично се интересувам от ринопластика и от този форум научих мнооого повече, отколкото от всички сайтове, взети заедно.
Права си,и то много.Никъде другаде освен в този сайт няма пълната информация относно процедури,рискове,координа ти на Д-ри,и според мен още по- важното е,че тук можеш да намериш споделения опит на съфорумничките.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СайтовенапластичнитехирурзиБГ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:46.