IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5731  
Стар 4th June 2010, 07:50
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Е, аз направих същата глупост, да не се информирам достатъчно. За жалост на всеки може да се случи да бъде наивен и да се предовери на лекаря, защото нормално е да очаква коректно отношение от него, а не обратното. Дано всичко е наред и не се налагат поправки.
  #5732  
Стар 4th June 2010, 09:15
mirella1982 mirella1982 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Според мен лекърят е този който трябва да обяснява обсолютно всичко, това какви импланти съществуват как стоят в различни случай, какво трябва да очакваш след операцията и много други .. В крайна сметка като ходим при авто монтьори не сме ние които казваме какво и как се прави .. Понякога сам незнаеш какво груго би могъл да питаш .. а съм забелязала, че при консултация повечето са безкрайно любезни .. и после вече всичко се променя .. поне в България за момента е така за съжеление ..
  #5733  
Стар 4th June 2010, 09:28
vasiavas vasiavas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Напротив аз съм доста нерешителна и ходих на мн консултаци при различни пл.херурзи.3г го обмислях това решение,но наистина на консултаците и преди да си платиш отношението е едно а след операцията друго,особено ако си недоволен.Аз лично присъствах на един скандал дето лекара направо изгони момичето,дето се оплака че неси харесва устните.А наистина тя беше права.
  #5734  
Стар 4th June 2010, 09:33
vasiavas vasiavas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Рiny,а при мен беше точно обратното. преди операцията ми звъняха да ме питат как се 4уствам имам ли нужда от инфо и тн.Мн мили,чак дразнещи.А след това немогат и да се сетят кой кой е пациент.Като ме изписаха им се обадих аз след 5ч и буквално сестрата ми се развика че ги притеснявам.
  #5735  
Стар 4th June 2010, 10:04
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

много кофти е това отношение, вася. Но спред мен когато ти се нормализират гърдите изобщо няма да ти пука за това вече. Така че пожелавам ти бързо възстановяване!
  #5736  
Стар 4th June 2010, 10:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasiavas
Като ме изписаха им се обадих аз след 5ч и буквално сестрата ми се развика че ги притеснявам.


Къде е било това?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #5737  
Стар 4th June 2010, 12:26
vasiavas vasiavas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Права си.Дано само вс е наред 4е с тези разлики Благодаря ти за подкрепата
  #5738  
Стар 4th June 2010, 19:23
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

аз мисля че ти трябва още време ти кога се оперира?
  #5739  
Стар 4th June 2010, 20:17
vasiavas vasiavas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Оперирах се на 27.05.Наистина е скоро но немога да си представя,как може от самосебеси дасе намести ареола
  #5740  
Стар 4th June 2010, 20:28
mirella1982 mirella1982 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasiavas
Оперирах се на 27.05.Наистина е скоро но немога да си представя,как може от самосебеси дасе намести ареола
Мисля, че имат предвид това, че самата ти гърда ще слегне и съоветно и зърното ще падне малко по надоло от сега .. и аз имам същия проблем .. поне аз така си го обяснявам !!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:24.