IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4341  
Стар 2nd May 2019, 14:24
Liliannn Liliannn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2019
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nnacheva Виж мнението
Друго, за което исках да пиша е появилата се информация за изтеглянето от пазара на гръдните импланти на фирма Алерган заради съмнения, че текстурираните импланти могат да предизвикат някои лоши болести. Дали някоя от вас знае нещо повече и какво мислите по въпроса?Аз май взех да се притеснявам, даже си мисля и за евентуална подмяна. Щях да се обаждам в клиниката да питам и видях, че в сайта им има качено официално становище, в което накратко се казва, че изтеглянето на имплантите, няма връзка с пациентки, на които вече са поставени такива и това не застрашава ро никакъв начин здравето и живота им.
Ще се радвам, ако се включите да го обсъдим.
Благодаря!
Здравейте,аз също съм с такива импланти,слагани са при Ильо Стоянов 2016г.същите кубици,същата марка.От половин година имам болки в гърдите,като на моменти са остри,все едно се разкъсва тъканта,пареща болка.Така или иначе исках да ги сменям,защото не съм особено доволна от резултата-малки гърди с голямо разстояние между тях,имам набирания във външната част на гърдите, а и с тези становища за марката не искам да рискувам да оставам с тях.Бях при няколко лекаря,включително и др.Стоянов,които каза,че болките са от срастването,което се получава от текстурата на точно този вид имплант,който е с доста агресивна обвивка.Каза,че може да се получи и при гладък имплант,но в доста по-рядък случай.Ако имате добри отзиви за конкретен лекар,при когото да отида,който работи добре и мога да му се доверя,бих била много благодарна.Впечатлена съм от консултацията ми с др.Михаил Скерлев,който много внимателно и вежливо прегледа цялата документация по операцията,изследвания,мам ограф и тн.Обясни ми доста неща,които да сега не знаех и визуализира как бих изглеждала приблизително.Моля за съвет към кого да се обърна,защото при този доктор познавам само една моя приятелка,която е доволна и други не са оперирани при него.
Отговори с цитат
  #4342  
Стар 3rd May 2019, 08:42
zozalina zozalina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Здравей Лилиан,пиши ми на anelka_a_d@abv.bg
Отговори с цитат
  #4343  
Стар 8th May 2019, 08:04
Astarte Astarte не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2019
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте , и аз съм вече във вашата група на тунингованите мацки , на 20 дена съм , но толкова ме болеше в началото ,че не си и помисляй за форум ) както и да е , сложих си 375 кубика , но едната ми гърда е малко по-високо от другата . Подмускулно съм . Смятате ли ,че ще слезе и как да й помогна ?
Отговори с цитат
  #4344  
Стар 8th May 2019, 08:54
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Astarte Виж мнението
Здравейте , и аз съм вече във вашата група на тунингованите мацки , на 20 дена съм , но толкова ме болеше в началото ,че не си и помисляй за форум ) както и да е , сложих си 375 кубика , но едната ми гърда е малко по-високо от другата . Подмускулно съм . Смятате ли ,че ще слезе и как да й помогна ?
Здравей и добре дошла в клуба. При кого ти беше операцията? Каква е марката и модела на имплантите? Зависи от разликата, но според мен няма да се изравнят.
Отговори с цитат
  #4345  
Стар 8th May 2019, 22:57
Astarte Astarte не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2019
Мнения: 4
По подразбиране

При живко Димитров ... уж ми го похвалиха обаче сега много се притесних като каза ,че няма да се смъкне (( ще си ходя явно с различни гърди не искам пак да изживявам този ужас и да лишавам детенце от присъствието ми
Отговори с цитат
  #4346  
Стар 8th May 2019, 22:58
Astarte Astarte не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2019
Мнения: 4
По подразбиране

Ментор съм анатомични
Отговори с цитат
  #4347  
Стар 9th May 2019, 08:54
petq.taneva petq.taneva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2018
Мнения: 13
По подразбиране

Според мен ще се посмъкне леко, особено ако е по стегната от другата. Все пак двете гърди се развиват по различен начин. Едната винаги е по-напред във възстановяването. Но и аз мисля, че пълно изравняване няма да има. При мен беше същата ситуация, сега са почти еднакви сигурно 0.5 см има разлика.
Отговори с цитат
  #4348  
Стар 10th May 2019, 20:50
Astarte Astarte не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2019
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petq.taneva Виж мнението
Според мен ще се посмъкне леко, особено ако е по стегната от другата. Все пак двете гърди се развиват по различен начин. Едната винаги е по-напред във възстановяването. Но и аз мисля, че пълно изравняване няма да има. При мен беше същата ситуация, сега са почти еднакви сигурно 0.5 см има разлика.
След колко време се смъкна , направо рева като се погледна (
Отговори с цитат
  #4349  
Стар 13th May 2019, 10:49
petq.taneva petq.taneva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2018
Мнения: 13
По подразбиране

Строго индивидуално е. Масажите много помагат. Мускула е стегнат още явно и седи по високо гърдата. Виж си основите при разрезите поне дали са еднакви. Лентата също помага. Аз я носих 1 месец, а за едната се наложи дори повече.
Отговори с цитат
  #4350  
Стар 25th May 2019, 08:01
vihrena vihrena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2019
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, нова съм и не съм писала във форум от преди христа

Операцията ми беше на 18.5. Все още нещата не изглеждат особено човешки, но съм си дала време и се надявам след отоците и зарастването резултатът да е какъвто обещава да бъде.
Правих си повдигане с поставяне на импланти 325сс, ментор, кръгли в клиника в Истанбул. Нямам, мисля и че не съм имала болки. Доста бързо се възстановявам. Единственият дискомфорт е твърдостта и СПАНЕТО!
Мога да разкажа подробно, но не съм сигурна, че знам къде.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:28.