IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th May 2011, 22:14
reader reader не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 10
По подразбиране Предай нататък

Не знам дали сте гледали филма, но замисъла много ми хареса. Идеята бе всеки да направи някакво добро, да помогне на някой друг , и мисля, че ако идеята се одобри от много хора светът би бил по-усмихнат и красив.
Когато бях на около 17 години, пред болнично заведение непозната дама ме помоли да постоя при нея. Току-що беше научила, че са и открили туморно образувание. Казах и, че всичко ще е наред, опитах се да и вдъхна надежда, но и до днес се упреквам, че не останах за по-дълго при нея и не и взех координати. Явно се е чувствала много сама и на ръба на отчаянието. Дано е жива, здрава и щастлива. Оттогава, а може би и отпреди това винаги, когато съм на място с много хора често си мисля какво ли е в мислите на всеки един, дали някой е в същото положение, макар да не личи по нищо. И много често се замислям колко ли стотици хора по света в този миг се чувстват съвсем сами, обезверени, без желание за живот. Колко ли психопати посягат на съпругите си, колко ли деца плачат от глад, колко ли хора са в беда ? Защо е нужно да се случват такива неща ? Не е ли не само по-хубаво, но и къде-къде по-лесно и приятно хората да си помагат един на друг, да уважават отсрещния ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th May 2011, 23:48
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Тази тема ще мине и замине без отзвук.На никой не му се занимава с правене на добрини.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th May 2011, 00:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Защото всеки гледа себе си....
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th May 2011, 08:52
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

и защото не виждам кво толкова трябва да се коментира, да влезнем да напишем всички "ДА, ТАКА Е" ли..
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th May 2011, 11:31
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Не бе.Мисля, че идеята на човека, дето пусна темата, беше всеки да напише доброто си дело за седмицата или нещо такова.И цялата тема да се нацвъка с добри дела.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th May 2011, 11:41
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Тоя човек пак ми намирисва на Ноелка...работата е там, че филма не беше лош, но като на фЮм нещата винаги са розАви. Не смятам, че е нужно ако си направил нещо добро да се биеш в гърдите (за тези от нас с крушки пък е абЦЕлютно противопоказно да се бием в гърдите). Тъй че Ноелке чакаме включване със следващата ти тема

Последно редактирано от lily.ana : 18th May 2011 на 13:00
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th May 2011, 11:43
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Е, тя Ноелка кво да има проблем с биенето в гърдите, те са й естествени.Пък и са красиви на всичкото отгоре.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th May 2011, 11:47
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

естеВствена красота...ПУ да я наакат кокошките да я наакат!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th May 2011, 12:21
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от К.И.Ф.Л.А. Виж мнението
Тоя човек пак ми намирисва на Ноелка...работата е там, че филма не бече лош, но като на фЮм нещата винаги са розАви. Не смятам, че е нужно ако си направил нещо добро да се биеш в гърдите (за тези от нас с крушки пък е абЦЕлютно противопоказно да се бием в гърдите). Тъй че Ноелке чакаме включване със следващата ти тема
Лиле,права си с подозренията си,и на мен нещо ми намирисва на ОНАЯ,нейните теми,бяха писани в подобен дух....
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th May 2011, 12:22
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Понеже съм мързелив по природа, намерих една егоистична схема. Давам на закъсали бабки и лелки инфлационна двайсетачка. Обикновено не ми я отказват. Но кой после ще им мъкне торбите и качва по безасансьорни 5 етажни стълбища... Трагедия без име...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Предайнататък
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:38.