IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 2nd September 2010, 00:47
mrazq_qnkov mrazq_qnkov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 1
По подразбиране Важно! Не си махайте бенките при Д.Янков от Варна!

Мили хора. Случи ми се нещо ужасно. Имах едни малко по-големи бенки,трябваше да се махнат. Въпросния г-н Даниел Янков (пластична хирургия "дивна") ме убеди ,че няма как да се махнат с лазер и трябва операция. Направи ми я. Сега на мястото на бенките има двойно по-големи и зачервени белези,а мина почти половин година. В същото време посетих д-р Пенев в болница "Св.Марина". Отидох едва преди седмица,махна ми ги с лазер за някакви секунди,вече има едни бели точици заради разликата в тена,но нищо повече. А сега не знам какво да правя с белезите,наистина са големи,има опастност да станат келоиди. Темата както е съвет към вас да не отивате при този касапин не-човек Янков,който си свърши работата просто така между другото неосъзнавайки ЧЕ ТОВА Е ПЛАСТИЧНА ХИРУРГИЯ и всичко трябва да се прави внимателно,така и е апел за помощ - как мога да намаля белезите си? А белезите,както знаете са...за цял живот. Ужасно.
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВажноНесимахайтебенкитеприЯнковотВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:29.