IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th November 2006, 12:56
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mmm
Също ходих при Кадурина и не останах никак доволна.Това,че се влиза трудно ме накара да мисля,че е добър специалист,но уви.
Аха мнооого е трудно влизането там.Хе! А така ли трябва?
Все едно е супер секретна база на НАТО!
И все едно си избират спец. клиенти! да са им по джоба тоест по VIP че да не ги интересува какви пари ще платят даже и за манипулации, дето не са никак сложни
Е пак казвам: Това си е лично мое мнение и не задължавам никого с него.това са си мои впечатления
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th November 2006, 13:31
mmm mmm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 38
По подразбиране

Напълно солидарна.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th December 2006, 00:04
Milady Milady не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Sofia
Мнения: 16
По подразбиране

Виждам че е минало доста време от последното постване но няма как да не си кажа впечатленията за доц. Кадурина, че мноогооо съм я набрала. Значи първо да се опла4а от омагъосания кръг на ВМА в който попаднах. Специално в кожния диспансер всички пътища водят към доц. Кадурина за зла участ на всички пациенти. Аз конкретно отидох при Д-р Тошкова като чух добри отзиви за нея. Тя обаче автоматично ме препрати при въпросната доцентка за която разбрах 4е е натоварена с всички права и привилегии да решава каквото си иска, т.е. тя коли и беси. Тя казвала какви процедури трябва да се извършат и нейната дума била последна. Т. е. някой я е поставил на върха на пирамидата. Мен лично така и не пожела да ме приеме. Незнам по какви схеми работи. Тъй като Д-т Тошкова от една страна ми насрочваше часове при Кадурина,на два пъти а от друга страна доцентката не ме приемаше по незнайни за мен причини в крайна сметка никаква не я свърших само си загубих времето. Просто ми казваха да дойда друг път. Пари ли искаше тази жена не разбрах. Да си беше поискала щях да и дам.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19th December 2006, 09:58
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

А вчера същата тази Кадурина ли е каква е ,спечели някаква награда..и -о,каква изненада,връчи и я точно някакъв министър (бивш) на здравеопазването (най-вероятно любовника и ,ако съдя по думите на Shadow) .Някой гледа вчерашните награди по канал 1 -Жена на годината?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19th December 2006, 10:28
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз бях на консултация при нея, препоръча ми две процедури, сега ги правя и съм супер доволна. Вярно е, че се чака доста, но за мен ефекта си заслужава. А и сина й не е за изхвърляне /манекена Ники Илиев/
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19th December 2006, 11:02
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
А и сина й не е за изхвърляне /манекена Ники Илиев/
Той присъства ли на процедурите?
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19th December 2006, 11:15
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Аз днес имам час при Катя Паскова Гинеколожката ми даде мобилния й и ми я препоръча като наистина мн. добър дерматолог! Аз пък от своя страна разбрах че е Катя Паскова защото бях чела тук за нея и като й се обадих се оказа че е точно тя! Дерма Вита! Е ще кажа после какви са ми отзивите за нея, но мисля че ще ми допадне много повече от Кадурина! То е като някакво вътрешно усещане /шесто чувство/! Нинам шъ видим дали ще ми се окаже вярно шестото чувство и после ще драсна тук да раздуя впечатления
Отговори с цитат
  #18  
Стар 19th December 2006, 13:08
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Катя Паскова ми се видя много симпатична, а и на конгреса, на който я срещнах, показа добри резултати (презентация на тема "третиране с лазер"). Но не съм неин пациент.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th December 2006, 13:21
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #20  
Стар 19th December 2006, 13:27
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

За ринопластиката може би няма проблем.
Точно сега му е времето за лазерен пилинг, защото ако има слънце, ще се пигментираш. Иначе за рисковете е по-добре да разпиташ в клиниката, аз не съм много в час...
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КлиникаподерматологияВМА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:26.