IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #681  
Стар 20th October 2009, 14:42
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Не може.Има си срокове,които е диетоложката е посочила.
Ако я правиш продължително време само ще си изтощиш организма.
Аз ти препоръчвам режима на Дюкан или 90 дневната диета.
Успех.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #682  
Стар 22nd October 2009, 12:39
Аватара на iva_popova85
iva_popova85 iva_popova85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 11
По подразбиране

Виждам че темчката замира но.... аз съм тук Днес ми е 4 ден от първата диета.Резултата е -1 кг.Смятам да не се тегля и меря няколко дни,пък после ще видим.Имам да смъквам още около 4 кг.Дано успея.
Отговори с цитат
  #683  
Стар 23rd October 2009, 10:05
sisa84_ sisa84_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

[quote="iva_popova85"]Виждам че темчката замира но.... аз съм тук Днес ми е 4 ден от първата диета.Резултата е -1 кг.Смятам да не се тегля и меря няколко дни,пък после ще видим.Имам да смъквам още около 4 кг.Дано успея.[/quot
И аз не се тегля,а днес ми е 4 ден от втората диета.Но защо си мисля че спрях да отслабвам?! може би трябва да изям една торта ,и посля да продалжа пак
Отговори с цитат
  #684  
Стар 25th October 2009, 10:56
suni696 suni696 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте!Искам да попитам ако в 10 часа ям кис.мляко с магданоз после в 12 може ли млякото да е плод?И може ли да изцеждам плодове от компот или е твърде сладко?
Отговори с цитат
  #685  
Стар 26th October 2009, 15:15
suni696 suni696 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

[quote="sisa84_"]
Цитирай:
Първоначално написано от iva_popova85
Виждам че темчката замира но.... аз съм тук Днес ми е 4 ден от първата диета.Резултата е -1 кг.Смятам да не се тегля и меря няколко дни,пък после ще видим.Имам да смъквам още около 4 кг.Дано успея.[/quot
И аз не се тегля,а днес ми е 4 ден от втората диета.Но защо си мисля че спрях да отслабвам?! може би трябва да изям една торта ,и посля да продалжа пак
Здравейте!Аз съм втори ден на диетата и засега се чувствам супер! Искам да питам дали трябва да се яде във всички часове които пише или може да се пропусне някой?
Отговори с цитат
  #686  
Стар 26th October 2009, 16:40
sisa84_ sisa84_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от suni696
Здравейте!Искам да попитам ако в 10 часа ям кис.мляко с магданоз после в 12 може ли млякото да е плод?И може ли да изцеждам плодове от компот или е твърде сладко?
Здравей Сани,ами мисля че за целия ден трябва да е кисело мляко плод или зеленчук,и трябва да е един и същ за целия ден,киселото мляко не може да се замени.И мисля че пресните плодове ти дават повече витамини от които се нуждае организма.
Аз имам 20 кг за сваляне,имам голяма разлика от началото на диетата,но я спазвам много или почти точно,все още не сам се притеглила,но всички дрехи ми са големи,което ме радва страшно много.
Отговори с цитат
  #687  
Стар 26th October 2009, 20:10
suni696 suni696 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране Здравей sisa84

А ти от колко време си на диетата?И трябва ли да се яде във всички посочени часове?На мен ми идва в повече всичкото това ядене?!Днес не съм яла нищо, защото на работа беше лудница.
Отговори с цитат
  #688  
Стар 28th October 2009, 07:18
suni696 suni696 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Днес ми е 4 ден и съм 1.5кг надолу, но аз не спазвам стриктно часовете, пропускам някои!А и вчера друг плод освен банан не намерих, така че прегреших с него!!! Днес трябва да ям въглехидрати и още умувам какво ще ям на обяд на работа!!!Някой да даде идея за нещо бързо и от магазин!!!
Отговори с цитат
  #689  
Стар 28th October 2009, 11:41
sisa84_ sisa84_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

здравей,аз съм 9 ден от втората диета,днес ми е разтоварващ ден,само с плодове,ям ябалки
Когати имах ваглехидраетен ден си правих 2варени картофа с салата от моркови и сок от лимон,има варени картофи в магазина,но ако няма си вземи грах в консерва,може и боб и не забравяй че и вечерта трябва да е същото
Отговори с цитат
  #690  
Стар 28th October 2009, 11:56
sisa84_ sisa84_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

нали знаеш ,че дори когато си на диета не трябва да стоиш гладна,можеш да пропуснеш час,но не и дда наваксаш с яденето после.от 12 до 16 организма преработва вси4ката храна и това са разтоварващите часове,затова не е посочено хранене,а след 19 никакво ядене.Аз спазвам часовете,освен ако не се сабудя касно сутринта и ве4е сам пропуснала в 8 и 10.банани не са позволени,яж ябалки с кис мляко .Чуствам се много добре от началото на диетата,имам да свалям много колограми и за това си я правя два пъти по 14 дена ,значи бях 1 месец на първата диета,сега сам 9 ден от втората.Много започвам да се харесвам и това ме стимулира все повече.УСПЕХ НА ВСИЧКИ!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:40.