IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 13th October 2008, 17:51
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

Цитирай:
А отнонсно изказването ти,че красивите жени са тъпи, всеки който твърди това може да поспори с мен мога да дам непоклатими факти и аргументи, а точно такива момичета,като теб се комплексират явно от тези хубави жени - Не се обиждай не визирам само тебе
Ти като по-хубава от нея ли се преценяваш?
Отговори с цитат
  #92  
Стар 13th October 2008, 17:53
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
И най скъпите маркови дрешки да сложиш на плашилото, да го гримира и на-великия гримьор на света, прическа да получи от най-добрия стилист, то си остава такова.
Ако една жена се облече както подобава, гримира се и си направи готина прическа веднага става убийствена! Явно не си виждал какви чудеса прави гримът
Отговори с цитат
  #93  
Стар 13th October 2008, 18:01
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Виждал съм, но не това имах предвид с горното!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #94  
Стар 13th October 2008, 18:05
Аватара на mimi_kbg
mimi_kbg mimi_kbg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Слънчев Бряг/Бургас
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chokladkaka
Цитирай:
А отнонсно изказването ти,че красивите жени са тъпи, всеки който твърди това може да поспори с мен мога да дам непоклатими факти и аргументи, а точно такива момичета,като теб се комплексират явно от тези хубави жени - Не се обиждай не визирам само тебе
Ти като по-хубава от нея ли се преценяваш?

OOOOOOO я чети хубаво, къде съм написала,че съм по-хубава.
Ама доста заядливи хора тука
Reason - а какво имаше предвид с горното?
и да ти отговоря, не се определям,като плашило, дори напротив,просто направих сравнение и от една дума вие направихте слон.
__________________
Този, когото носят на ръце, не знае колко е дълъг пътят до града
Отговори с цитат
  #95  
Стар 13th October 2008, 18:20
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimi_kbg
и не искам, когато се върне в къщи да вижда едно бостанско плашило, с раздърпани и вмирисани дрехи
Доста крайно си възхриела мнението на ratamahatta според мен... не ме съм и адвокат, но така ми се струва
Има разлика в това да се поддържаш и да се наконтиш като за бал само, за да изхвърлиш боклука, който му е кеф нека го прави, но нека не налага този модел като единствения правилен.
Аз съм с две ръце за това жените да се поддържат, и дори в къщи да не се разхождат като "бостанско плашило", но не и непремено всяка божа сутрин да клепат всичките си възможни мазила и грим върху лицето си. Разбира се ако работата го изисква, това е разбираемо, но в по-лежерни ситуации твърде много грим за мен е излишен. А и все някога лицето трябва да си почива от цялата тази химия.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 13th October 2008, 18:21
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Това, че отдавате прекалено голямо внимание на тоя грим.Хубавата жена си е хубава и колкото повече грим си "труфи" токлова по-зле става!
Много съм далеч от мисълта, че тук някоя може с частица да се докосне до определението "плашило"!Тоя форум "пръщи" от красота и доста често се чудя, аз какво правя тук.Поддържайте си се...в това няма нищо лошо, напротив приятно е да си до жена, която ухае, а не смърди, но това с грим не се постига.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #97  
Стар 13th October 2008, 18:24
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

Не се заяждам, само питам, защото мнението ти ми прозвуча леко нападателно. Сега вече знам, че не си имала това предвид. :P
Само да поясня, че чак сега се вгледах, че това на аватара си ти, мислех си, че е някоя известна мацка, така че не съм целяла някакво сравнение или обида на тема външност спрямо теб.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 13th October 2008, 18:28
Аватара на mimi_kbg
mimi_kbg mimi_kbg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Слънчев Бряг/Бургас
Мнения: 42
По подразбиране

Това за тоновете грим и аз съм съгласна, та аз дори използвам само спирала, гланц и лек руж( по-горе говорех,като общо за поддържането на добър външен вид,за излизането до магазина и до кофата за боклук и т.н)
Подразних се най- вече на изказването на ratamahatta за връзката красота - ум. Това е!
Разбира се всеки има право на мение и би трябвало да го уважаваме, но не и непременно да се съгласяваме )
__________________
Този, когото носят на ръце, не знае колко е дълъг пътят до града
Отговори с цитат
  #99  
Стар 13th October 2008, 18:29
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ratamahatta
На Буба й казах да не го приема лично, точно защото я цитирах избирателно и въпросното изречение ме наведе на въпросните мисли. Далеч не ме интересува и не ми е работа, как ходиш до магазина, така че може да не подскачаш толкова! Но съм сигурна, че всеки го е виждал тоя чалга "стил" за който говоря и тогава момичето и от главата до петите да е облечено с най-марковите дрехи.......... може да изглежда евтино и нелепо.
Така че..... както в повечето случаи....... всичко трябва да е с мярка
Аз пък си изхвърлям боклука точно така наконтена със 10-12 см обувки със грим и скъпи дрехи...Но не смятам че съм комплексирана или нещо подобно...Имам си дрехи и си ги нося където намеря за добре ,дали до магазина или до контейнера за смет си е мое решение..
Най удобно ми е сутрин като тръгна да си взимам колата да си изхвърля плика със боклука във контейнера до паркинга
Не смятам че тово ме прави по малко женствена или желана жена а напротив във къщи не събирам боклук за да ми се разнася миризмата в целия апартамент..
Отговори с цитат
  #100  
Стар 13th October 2008, 18:32
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Thomi, боклука не го ли държите на терасата?

Шегувам се....да не се обидиш?
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Поколконамесец
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:08.