IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th December 2007, 12:34
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране затруднено дишане след ринопластика

сега и аз да попитам!мина вече месец и половина от операцията и аз все още немога да дишам нормално.тоест едната ми ноздра е добре,но в другата се образуват кори и секрети,които дори и като почистя,пак не е достатъчно,за да дишам през нея.след всичко преживяно,със забравени тампони,скъсана преграда и тн,миналата седмица бях на преглед отново!!!и уж имало отток в едната ноздра....но това не попречи на въпросния да отвори ноздрата с инструменти,за да я "отпуши"(няма такава болка!!!!,пращяха кости,хрущяли,кръв,ужас).бе е ми поставен отново тампон,които махнах САМА на другия ден,тъи като имах температура от него.и сега пак немога да дишам.ако има някои със сходен проблем,нека пише.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th December 2007, 14:04
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Аз нямам такъв проблем, знаеш, но исках само да те подкрепя и да ти кажа, че ти пожелавам скоро да забравиш за тези неприятности и да се порадваш на иначе добре направеният ти нос
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th December 2007, 14:49
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

white_snake ,направо тръпки ме побиха като прочетох написаното от теб.Какъв е тоя кошмар и кой е тоя изрод който те е оперирал?Носът ти сега е много готин и ти също си много хубава,но носът е дихателен орган ,а не както косата например -за красота.Каква полза,че е хубав ,ако не можеш да дишаш Днес стават 1 месец и 5 дни от моята операция,но аз от три седмици си дишам нормално.Когато за първи път след махането на гипса се изкъпах цялата-и главата,явно от топлото или от парата още докато бях в банята от носът ми излязоха сами такива големи кори,че направо се шашнах Те се обхващали и заемали вътре целите ми ноздри.Като паднаха започнах да дишам свободно.Да не би твойте "гадости" да не са паднали още?Твоя доктор какво ти обясни,защо не можеш да дишаш още ?От все сърце ти желая да се оправаш съвсем скоро.Ако имаш въпроси питай.Моля те оправяй се по-бързо
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th December 2007, 18:01
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

благодаря ви момичета за подкрепата .подреди ме един от "красавците" на Пълна промяна.и наи-важното,че си "ремонтира" по носа ми,без да дава обяснения за нищо.вече за кои ли път.просто в момента се занимавам с едни парези по ръката и крака ми и даже забравих за носа си.но,скоро ще чуете по тв няма да оставя нещата така!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th December 2007, 18:08
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от white_snake
благодаря ви момичета за подкрепата .подреди ме един от "красавците" на Пълна промяна.и наи-важното,че си "ремонтира" по носа ми,без да дава обяснения за нищо.вече за кои ли път.просто в момента се занимавам с едни парези по ръката и крака ми и даже забравих за носа си.но,скоро ще чуете по тв няма да оставя нещата така!
Ужас.Съди ги,какво чакаш.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th December 2007, 18:10
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране Re: затруднено дишане след ринопластика

Цитирай:
Първоначално написано от white_snake
и сега пак немога да дишам.ако има някои със сходен проблем,нека пише.
някъде бях чела из форума май за пловдивски лекар, който е УНГ и оперира нослета. може би е по-добре да се потърси консултация и от друг специалист..
каквото станало за съжаление не може да се върне, но поне да се види какво може да се подобри в момента.

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
white_snake ,направо тръпки ме побиха като прочетох написаното от теб.Какъв е тоя кошмар и кой е тоя изрод който те е оперирал?
Мисля, че е един известен с ринопластиките си хирург......
Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
ЗДРАВЕЙТЕ!От един месец чета всичко което пишете и реших вече и аз да се включа .Моята операция беше на 30.10.07. при доц.Емил Георгиев от клиника "Нефертити".Много съм доволна от резултата и от отношението на екипа.За мен доцента е №1 в ринопластиката.....:
именно той де.

Във форума и друг път се е случвало едни да са много недоволни, а други обратното от един и същ лекар.. за бюст ставаше въпрос тогава и там момичетата вече са единодушни, че няма №1.. по много горчив път са стигнали до това съгласие. може би е добре да се има предвид и за нослетата, че е така - гаранция никой не ти продава, а както някой беше споменал дори и от сердев има доволни.

Неличка, ти трупаш опит със съденето на безотговорни, носещи бели престилки..
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th December 2007, 18:20
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

миличка,не става толкова лесно със съденето.нали виждаш,умират хора,заради лекарска грешка и нехаиство и пак немогат да ги осъдят.За съжаление тук е така,би ми се искало просто да си върна парите,за да търся сега кои да ми оправи преградата,за да дишам нормално.просто в тази ноздра нямам отвор,почти никакъв!като имаш предвид,че беше с леко изкривяване и "уж" това трябваше да се поправи!а то какво?стана 10 пъти по-зле.... за една мечтана операция,сега съжалявам стотици пъти
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th December 2007, 19:04
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

уфф толкова съжелявам white_snake ,иначе ти е направил страхотно носле но това което е развалил е сериозно и неприятно дано се оправиш скоро стискаме палци ,и дано не си права и се оправи от само себе си ...
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th December 2007, 19:59
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

white_snake, лекаря от Пловдив, който е УНГ и прави ринопластики вече доста е обсъждан тук.Казва се доц. Карен Джамбазов.Вчера той ме оперира, а днес съм си вкъщи.Опреацията ти излиза за много по-малко пари от другите хирурзи и работата на Джамбазов не е никак по-слаба от тяхната.Даже бих казал, че грешки от такъв сорт какъвто е в твоя случай при него са недопустими.Бих те посъветвал да идеш на консултация при него.до колкото знам вече е оправял подобни грешки на "пластични хирурзи".Консултациите ги прави в МЦ "Синумед", a операциите в Каспела.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th December 2007, 20:17
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

white_snake ,моля те пиши кой те е оперирал за да не се ровя назад.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: затрудненодишанеследринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:01.