IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd October 2007, 18:07
nikito_ nikito_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 13
По подразбиране Лечебен глад или НВД ???

Искам да ви попитам с лечебен глад или с Ниско Въглехидрата Диета се смъкват по бързо килограми висока съм 164 и тежа 61 килограма искам да смъкна 10 за около 15 дни четох в някои форуми че и с двете може да се смъкне,но с коя от двете диети ще е по-бързо ?
__________________
adski mi triabvash samo za mene
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd October 2007, 18:58
the_detonator the_detonator не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 120
По подразбиране

С НВД определено. Стига с тея глупости, че с гладуване ще постигнеш нещо, даже обратното. Оттук можеш да прочетеш малко повече за НВД. http://www.bb-team.org/articles/907
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd October 2007, 19:18
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране Re: Лечебен глад или НВД ???

В никакъв случай не гладувай...не виждам за какво ти е да свалиш 10 кила за 14 дена и после да качиш 15-20 за същото време. Предполагам искаш да е трайно и в такъв случай започвай НВД-то + спорт и за 2 месеца си бонбон . И аз съм от тези, които са си трошили главата от гладуването, затова пак ти казвам НЕДЕЙ да го правиш успех в отслабването
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd October 2007, 20:02
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

НВД, забрави за гладуването, само ще ти навреди!!!
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd October 2007, 21:47
nikito_ nikito_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 13
По подразбиране

а с НВД ще ги сваля ли тези килограми ???
__________________
adski mi triabvash samo za mene
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd October 2007, 00:16
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Мацка, от 2 месеца питаш как да ги свалиш тия твои 10 кг. за 15 дни ??!? (то хубаво, че не са станали повече ). Да беше се взела у ръце и за това време с разумно хранене и спорт да ги беше свалила вече тия "отчайващи" 10 кила...
Няма такъв филм, кака ти от личен опит да ти каже....Като ти гледам мерките, е пълен абсурд с каквото и да било да свалиш толкова за 2 седмици. Замисляла ли си се, че истински трудното ще дойде след това, защото много по-трудно е да задържиш достигнатите килограми, отколко да свалиш 2, 3 или 30 кг.....Трябва тотално да си преосмислиш подхода към постигане на хубава фигура, защото ме оставяш с впечатлението, че си вярваш, че за 2 седмици ще си решиш проблемите с теглото вовеки, стига да намериш "чудотворната диета".....
Ясно е, че повечето от нас се обезверяват, когато не видят бързо резултат, но все пак трябва малко разум и мярка...И аз обичам светкавичните диети, ама то твоето...Дано въррастта те оправдава...

Сега на твоя проблем, 'щото то си е проблем, както и да го погледнеш...С режима на Пиер Дюкан според мен ще сваляш най-бързо..., даже по-бързо и отколкото с "гладуване" и това пак от личен опит ти го казвам...
Разгледай темата, купи си икнижката, ако искаш, но се стегни малко и направи нещо, 'щото само с четене на диети и питане по форумите за съжаление не става...(пак от личен опит )...
И пак казвам, че трудното идва след самото сваляне на килограмите! Затова, който и режим да си избереш......месо..., мляко..., трева..., вода..., въздух.....и за колкото и време да свалиш желаните кг., трябва да внимаваш със ЗАХРАНВАНЕТО след това, ако не искаш да си трупнеш всичко за отрицателно време....
Успех и действай по-сериозно, че на хората ще им писне вече да ти наливат акъл в главата!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd October 2007, 10:11
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikito_
а с НВД ще ги сваля ли тези килограми ???
Ще свалиш разбира се, но не и за 2 седмици, и само да ти кажа още нещо...и на глад пак няма да свалиш 10 кг за 2 седмици...аз съм гладувала 20 дена+10 захранване (като имаш предвид,че и по време на захранването се свалят няколко кг) и общо за 30 дена свалих 10 кг....а всъщност можех да ги сваля и с едно добре направено НВД за 2 месеца...къде къде по-здравословно, трайно щеше да бъде и нямаше да преплитам краката от глад.
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd October 2007, 18:08
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

лечебния глaд не е за отслaбвaне, a за пречиствaне!
кaкто и дa се хрaниш , aко е здравословно, ще отслaбнеш, може дa е по-бaвно, но ще е и по-трaйно!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd October 2007, 21:53
the_detonator the_detonator не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 120
По подразбиране

Според мен трябва да се информираш повечко. Освен от този сайт, ти препоръчвам да прочетеш и написаното тук. www.bb-team.org
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd October 2007, 22:51
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Не прави глупости и всякакви лечебни и не толкова лечебни гладове..доколкото бях запомнила си на малко години и никаква драстична диета не е препоръчителна.Като исакш да отслабнеш намали количествата и спортувай.Разни фотосинтези не са подходящи за никой, камо ли за подрастващи.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЛечебенгладилиНВД
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:35.