IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 7th May 2011, 11:18
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чочи Виж мнението
Пу-пу-пу,браво ! Все така да се харесваш и всичко да е ок

Мерси,пожелавам го на всички !
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 8th April 2013, 08:15
malina_75 malina_75 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
По подразбиране

zdr kazvam se Malina i sam pacientka na dr Georgiev naskoro si ygolemih biysta zasega neshtata sa ok da vi obqsnq kak stoqt neshtata znachi toi ima operaciq kogato priklychi ima konsyltaciq sled tova pak vliza v operacionata no naistina nikogo nee varnal ili ne my e obarnal vnimanie az specialno parviq mesec mnogo mrankah zvanqh my prez den nikoga ne si e pozvolil lyksa da ne mi vdigne ili da ne mi obarne vnimanie taka che prestanete da plyete po horata tova si e balgarska cherta da normalno e im i nedovolni pacienti no e mnogo individyalno az imam priqtelka koqto naskoto hodi za konsyltaciq tq e na 28 god iskashe 800 kyb tq se razocharova ot fakta che choveka i obqsni che na nerajdala jena i za parvi pat nqma kak da stane dymite my bqha az ne iskam da te kalcam i ne gledam na teb samo kato na 400 evro eto i tq ostana nedovolna taka che prestanete molq vi

Последно редактирано от el1nor : 15th April 2013 на 22:38 Причина: ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА ВЪВ ФОРУМА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 9th April 2013, 08:54
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Малина, радвам се за успешната ти операция и дано никога да нямаш проблеми. Все пак е много добре, когато някое момиче пострада , независимо от кой хирург, да сподели тук с нас. Трябва да сме наясно както и с добрите така и с лошите резултати. Аз съм много доволна от моя доктор (Ильо Стоянов), но ако този доктор направи грешка и някое момиче пострада от него не бих го защитавала. Много пострадали момичета, не смеят да споделят лошите резултати във форума, заради хора, които веднага ги нападат. Аз лично се бях спряла на друг доктор и добре че написах във форума си избора. Веднага на лични ми писаха момичета, пострадали от този доктор, които не смеят да се оплачат явно, за да не отнесат критики и забележки. Много съм благодарна на тези момичета, те ми помоггнаха да направя правилния избор.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 13th April 2013, 09:26
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от malina_75 Виж мнението
zdr kazvam se Malina i sam pacientka na dr Georgiev naskoro si ygolemih biysta zasega neshtata sa ok da vi obqsnq kak stoqt neshtata znachi toi ima operaciq kogato priklychi ima konsyltaciq sled tova pak vliza v operacionata no naistina nikogo nee varnal ili ne my e obarnal vnimanie az specialno parviq mesec mnogo mrankah zvanqh my prez den nikoga ne si e pozvolil lyksa da ne mi vdigne ili da ne mi obarne vnimanie taka che prestanete da plyete po horata tova si e balgarska cherta da normalno e im i nedovolni pacienti no e mnogo individyalno az imam priqtelka koqto naskoto hodi za konsyltaciq tq e na 28 god iskashe 800 kyb tq se razocharova ot fakta che choveka i obqsni che na nerajdala jena i za parvi pat nqma kak da stane dymite my bqha az ne iskam da te kalcam i ne gledam na teb samo kato na 400 evro eto i tq ostana nedovolna taka che prestanete molq vi
Малина, ако искаш повече хора да прочетат поста ти, пиши на кирилица, че и ако може отдели изреченията с точки и слагай главни букви. Повече не смея да искам.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 15th April 2013, 13:36
vesikoce vesikoce не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Шоки би ли ми описала цялата процедура от консултацията кога си я прави и след колко дена най-рано може да стане операцията до изследванията, кубиците и парите който заплати. най-вече колко те боля и къде ти беше разреза, защото аз искам през ареолата изцяло под мускулно. Ще чакам с нетърпение отговора ти. И аз за този доктор съм се насочила.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 18th October 2013, 00:42
Аватара на Alexa_xpg
Alexa_xpg Alexa_xpg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Момичета, ще съм много благодарна ако има желаещи да ми изпратят снимки след операция на гърди при др. Георгиев
Отговори с цитат
  #37  
Стар 17th May 2014, 08:01
mihaela67 mihaela67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 23
По подразбиране

И аз се интересувам от д-р Николай Георгиев- за повдигане на бюст, гледах го в предаването ПРЕДАЙ НАТАТЪК и ми направи впечатление големия му жест към болната от рак, но нямам преки впечатление, какъв е като специалист.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 23rd September 2023, 11:16
Tedi74 Tedi74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2023
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте. Искам да попитам дали някоя от вас е правила абдоминопластика при д-р Николай Георгиев.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоволниотработатанаНиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:22.