IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 30th January 2008, 20:16
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Уголемяването на устните е мода. Кинозвездите от 50-те са били с тънки устни (за справка - Марлен Дитрих, Грета Гарбо, Одри Хепбърн, Ингрид Бергман).
Отговори с цитат
  #52  
Стар 31st January 2008, 10:22
Аватара на Nukta
Nukta Nukta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: София
Мнения: 46
По подразбиране

Благодаря момичета... за това, че не се засегнахте, и за това че ми отговорихте
Отговори с цитат
  #53  
Стар 31st January 2008, 16:07
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Аз имам( или направо нямам) много тънки устни, особено горната. С уголемени устни ми отиваше доста. Но ми се стопиха хубавите устни твърде бързо(липофилинг си правих аз) Сега смятам да повторя, но не очаквам и този път кой знае какъв остатъчен резултат
Отговори с цитат
  #54  
Стар 4th February 2008, 07:39
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Успех, Ava-Ava. Вярвай, че този път всичко ще си остане в устните и няма да избяга. Аз съм ''За'' този метод- все пак си взима от теб мазнинка и няма чужди тела. И да пратиш снимки после, плс
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 4th February 2008, 13:10
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Да, ще покажа снимки, дано всичко е наред все пак, защото ако цената се е вдигнала драстично, няма да си го направя. Отделила съм 600 лв за процедурата и нямам възможност за повече така или иначе. Благодаря за подкрепата!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 4th February 2008, 18:41
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 4th February 2008, 20:46
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

АВА дано този път получиш желаните устнички и този път завинаги!!!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #58  
Стар 8th February 2008, 04:14
ALLEXA ALLEXA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: burgas
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до ALLEXA
По подразбиране устните на вероника!

здравейте относно устните на вероника !доктора се казва ури анастасов и завеждащ пластичната и лицевочелюстната хирургуя в пловдив .миналата година и аз гледах един клип на вероникаи много ми харесаха устните и намерих възка и разбрах коие доктора и си правих при него устата много съм доволна той ще ти ги направи точно както искаш стига да знаеш какво искаш аз съм супер доволна само една процедура сам си правила юни и септември трябваше да си направя вора но нямах врем и сега април ще си я направя защото тази процедура се прави няколко пъти.материяла е мастна и операцията струва 500 лв с местна и 600 с пълна упойка а др илио стоянов ми искаше за сащат операция в сф 3000 лв ,ако някои желае да се свърже с доктора може да ми пише да му пратя номер и да пратя снимки !наистина ефекта е уникален просто си е твоя уста и на вид и на пипане макар че първия месец си като е**н шаран и гледката е ужасяваща ащото сле слагат м/у 10-12 кубика като за един месец се изгубват от тях от 70 до 30 процента
Отговори с цитат
  #59  
Стар 11th May 2008, 14:44
buni_89 buni_89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 4
По подразбиране Re: устните на вероника!

ALLEXA, ти с каква упойка беше и болеше ли те?ако може и снимки да пратиш ще е още по-добре
Отговори с цитат
  #60  
Стар 11th May 2008, 14:45
buni_89 buni_89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 4
По подразбиране

ааааа и 500лв за 1 кубик ли е?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: УстнитенаВероника
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:54.