IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 4th October 2010, 19:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
да лъжа......ох,не ме занимавай с твоята наивност.не ми пука кой вярва или не
изгода нямам,а ти се просвети относно БАД.
. Лично думичката "лъжа" не бих употребил. В медицината понякога настъпват смайващи промяни,които никой не е в състояние да обясни. Има такива които в рамките на няколко минути се излекуват 100процентово от множествена склероза,но това е тема за друг форум. В конкретния случаи трябва да си разясним какви ТОЧНО са резултати спрямо показанията, в чийто спектър попадат въпросните продукти. Ако можем туй да дискутираме-добре си дошла. Слушам с интерес П.п. One Vision ми е едно от любимите парчета на Куин
Моята дистрибуторка е излекувала хора с ракови образования,шизофрения,диа бет,късогледство,псориазис и,дерматити,акне,момче в начален стадий пиелонефрит/което баща ми го има/,момчето е спряло диализата и е добре.Младите хора се оправят по-бързо от възрастните.С ударни дози от тези добавки се лекуват много заболявания.
Който иска пробва,който неиска да си ходи по мъките,негов избор.На сила хубост не става
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #32  
Стар 4th October 2010, 21:02
rossi9 rossi9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив, Смолян, Бургас
Мнения: 42
По подразбиране

Перфектно, но за кой тип диабет говорим? Свържи ме с човека, ако ти изнася, мила...
Отговори с цитат
  #33  
Стар 5th October 2010, 06:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

[quote="rossi9"]Перфектно, но за кой тип диабет говорим? Свържи ме с човека, ако ти изнася, мила...

оправяй се сама,не съм ти посредник
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #34  
Стар 5th October 2010, 19:30
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Лично аз не бих пробвала продукт, който излиза около 40% по-евтин, ако си му дистрибутор. Просто се съмнявам в качествата му. И предпочитам аптеката, някак с по-голямо достоверие бих си купила продукти за здравето си оттам. Четох из нета това, което и тук се копира- явно някой го написал и после се пействат мненията навсякъде. Било френска компания, която един руснак после закупил...И я имало в разни справочници. То и аз имам звезда, която е записана в космическата енциклопедия, честно! А преди години бях свидетел, как с пачка една известна фирма, си купи стандарт ISO за качество.
Не искам да се конфронтирам с никой, дай боже, фирмата да държи на невероятните си технологии и чрез криодробенето да се запазват маскимално полезните свойства. Но после, след като са с нормална температура, как се запазват свойствата? Просто е стратегия на нормален мулти левъл маркетинг, според мен И затова ще кажа на езика на собственика : Не нам
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 5th October 2010, 20:19
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Вижън продуктите са крио-теле-трансцендентни. Само като си помислиш за тях и в организма ти настъпва небивало равновесие. Не се ебавайте за цените и ги купувайте на воля!
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #36  
Стар 5th October 2010, 22:33
dora7511 dora7511 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: София
Мнения: 57
По подразбиране

И на мен са ми съмнителни тези продукти.С тази дистрибуторска система ми удрят на Ейвън , Орифлейм и др. подобни, който не струват.
На сайтовете където ги откривам няма пълен състав на козметиката например.Не са органик.Активните сътавки били естествени, но то естествена е и лайкучка растяща край магистрала Тракия
А и тези активни съставки са до двайсе и кусур процента, а останалото кво е, не е ясно, но явно е синтетика.Такива сайтве с непълна информация са подозрителни, сякаш крият нещо нелицеприятно.
А за хранотелните добавки, най-малкото което мога да кажа ,е че не са кой знае какво.Качетсвените такива са опаковани в тъмни стъклени опаковки.В случая иде реч за пластмаски.Е, на нашия пазар няма голям избор от качествени добавки и народа е свикнал на тези в пластмаските.
Но за човек бил по света и пазаруващ от вън не е така.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 5th October 2010, 22:46
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Дорето се ориентира правилно. Комерса с магистралните лайкучки само ще ви изпразни джебчетата. (и дамските чантета).
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #38  
Стар 6th October 2010, 10:48
rossi9 rossi9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив, Смолян, Бургас
Мнения: 42
По подразбиране

Нищо против нямам МЛМ- системата на разпространение - може и качествени продукти да се продават така... Но много е дразнещо, когато се злоупотребява и разчита на хорския сртах и невежевество. Ако Уважаемата Марисабела е дистрибутор - малее, фалирА компанията По принцип с тези продукти ме зарибяват от 10 години с цел пречистване и "лекуване" на диабета - абе не уцелват - нямам пари за тях. Има доста витамини, които влияят добре и струват стотинки в сравнение с тях Последното "революционно откриртие" беше сашета с минерали за обогатяване и пречистване на питейна вода - стартов пакет - 99 $. Който се вързал - вързал, щом не е чел за клиноптилолита, който струва 2 лв за 3 месеца и изобилства в Родопиъте. Изобщо - "подлагай всичко на съмнение", беше писал един поет
Отговори с цитат
  #39  
Стар 6th October 2010, 11:30
dora7511 dora7511 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: София
Мнения: 57
По подразбиране

Зеолитът обаче трябва да е пречистен от определени вещества, а и е опасен ако е на прах и се вдиша.
Та не е само до цената подбора на Зеолит.
И да, има витамини за стотинки, но ако са синтетични, благодаря.
Хубавите добавки , органични, с естествен и контролиран произход, пак ще се повторя, са скъпи, и са в стъклени опаковки.
Всичко това обаче не го казвам в защита на Вижън.Вече си изказах мнението за тях.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 6th October 2010, 11:55
rossi9 rossi9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив, Смолян, Бургас
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dora7511
Зеолитът обаче трябва да е пречистен от определени вещества, а и е опасен ако е на прах и се вдиша.
Та не е само до цената подбора на Зеолит.
И да, има витамини за стотинки, но ако са синтетични, благодаря.
Хубавите добавки , органични, с естествен и контролиран произход, пак ще се повторя, са скъпи, и са в стъклени опаковки.
Всичко това обаче не го казвам в защита на Вижън.Вече си изказах мнението за тях.
Dora7511, абсолютно си права, макар че имах предвид синтетични витамини - Милгамма Н/витамини от Б-групата/ и Тиогамна/Алфа-липоева киселина/, които фги има и в натуерални продукти, но в таблетна форма са по-синтезирани?.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗнаетелинещозаВижънпродуктите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:04.