IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 21st September 2010, 13:13
polezen polezen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: VELIKO TARNOVO
Мнения: 4
По подразбиране

АЗ ПИЯ АЛОЕ ВЕРА- ТОВА Е ДОКАЗАН ЕСТЕСТВЕН ИМУНОСТИМУЛАНТ
КУПУВАМ ГО ДИРЕКТНО ОТ СКЛАДА НА ФИРМАТА(в аптеките го няма).
1л за месец
__________________
МОГА ДА БЪДА ПОЛЕЗЕН НА ТЕМА ЗДРАВЕ,КРАСОТА,СОБСТВЕН БИЗНЕС
Отговори с цитат
  #112  
Стар 21st September 2010, 13:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от polezen
АЗ ПИЯ АЛОЕ ВЕРА- ТОВА Е ДОКАЗАН ЕСТЕСТВЕН ИМУНОСТИМУЛАНТ
КУПУВАМ ГО ДИРЕКТНО ОТ СКЛАДА НА ФИРМАТА(в аптеките го няма).
1л за месец
и колко е естествен за 1 лв,ахахаха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #113  
Стар 21st September 2010, 13:51
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Мисля че е 1 литър за месец , не 1 лв....
Отговори с цитат
  #114  
Стар 21st September 2010, 14:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimika
Мисля че е 1 литър за месец , не 1 лв....
1 литър

тва е пълно с консерванти-убедена съм
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #115  
Стар 21st September 2010, 15:03
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от mimika
Мисля че е 1 литър за месец , не 1 лв....
1 литър

тва е пълно с консерванти-убедена съм
Аз също съм пила по 1 литър на месец Не мисля че е пълен с консерванти ,защото си го взимах от Био магазин..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #116  
Стар 21st September 2010, 15:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

той споменава аптека,не био магазин
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #117  
Стар 21st September 2010, 15:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
той споменава аптека,не био магазин
извинявам се,не аптека,а склад.Знаете ли всъщност колко е био?Сигурни ли сте в продукта,който купувате?Произхода?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #118  
Стар 6th October 2010, 12:53
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

От години пия само Alive! на Nature's Way. Още като бях в Щатите, ги открих. В никакъв случай не казвам, че тези са най-добрите, но поне за мен сa N1. А в 300 млн. държава и с цербери като FDA, никоя компания не би искала да се самоунищожи заради колективни искове, ако лъжат за съдържанието.
Та в тази хранителна добавка, в пълния спектър на витамини и минерали се съдържат плодове (екстракти от боровинка, касис, папая, портокал и др.), зеленчуци ( екстракти от магданоз, пшеничен зародиш, аспержи, спанак, морков, чесън и мн. др), зелени храни (спирулина, глухарче, маточина, лимонова трева, магарешки трън, живовляк, хлорела, коприва и др.) Аминокиселини (не ми се изброяват , смес от гъби (шитаке, кордицепс, рейши, хиритаке и др.), смес от храносмилателни ензими (концентрирана формула на -азите), Омега мастни киселини (студено пресовани ленено, слънчогледово семе и др), Биофловоноиди (смес от цитруси), сибирски женшен, инозитол, холин, РНК и ДНК от спирулина, Бор, Лутеин...
Не съм боледувала от години, въпреки наследствената картина, която имам...И хипохондрията ми, разбира се, за която няма лек, хахах
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 6th October 2010, 14:04
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Момичета, някоя има ли представа откъде да намеря Асил?
Изключително силен естествен стимулатор е, но не мога да го намеря отново, а разбира се нямам път към Тибет
При мен даде страхотни резултати, но сега не знам откъде да си го доставя.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 23rd November 2010, 12:40
duska20 duska20 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gia
От години пия само Alive! на Nature's Way. Още като бях в Щатите, ги открих. В никакъв случай не казвам, че тези са най-добрите, но поне за мен сa N1. А в 300 млн. държава и с цербери като FDA, никоя компания не би искала да се самоунищожи заради колективни искове, ако лъжат за съдържанието.
Та в тази хранителна добавка, в пълния спектър на витамини и минерали се съдържат плодове (екстракти от боровинка, касис, папая, портокал и др.), зеленчуци ( екстракти от магданоз, пшеничен зародиш, аспержи, спанак, морков, чесън и мн. др), зелени храни (спирулина, глухарче, маточина, лимонова трева, магарешки трън, живовляк, хлорела, коприва и др.) Аминокиселини (не ми се изброяват , смес от гъби (шитаке, кордицепс, рейши, хиритаке и др.), смес от храносмилателни ензими (концентрирана формула на -азите), Омега мастни киселини (студено пресовани ленено, слънчогледово семе и др), Биофловоноиди (смес от цитруси), сибирски женшен, инозитол, холин, РНК и ДНК от спирулина, Бор, Лутеин...
Не съм боледувала от години, въпреки наследствената картина, която имам...И хипохондрията ми, разбира се, за която няма лек, хахах
Здравейте, аз съвсем скоро научих за тези витамини и от няколко дни започнах да ги пия...Боледувам често в зимните месеци и какво ли не съм пробвала за имунната система.Може ли да ми кажете нещо повече за тези витамини? По 1 на ден ли пиете? Въобще каквото се сетите?
Искрено се надявам, че и аз ще бъда доволна от тях...цената е разумна.
Иначе имам и алое вкъщи (без консерванти) ,но като че ли стомаха ми не го понася съвсем добре. Вероятно човек трябва да открие това което е подходящо за него.
Преди години пиех ехинацея, и от нея определено бях мн.доволна.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подсилваненаимуннатасистема
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:51.