IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th March 2011, 20:51
Аватара на Fitnes Hrani
Fitnes Hrani Fitnes Hrani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Единственото проучване, което досега е доказало някакви положителни ефекти върху здравето, е направено в Texas A&M University. Няма никакви доказателства, че продуктът спомага отслабването. Антиоксидантите, които съдържа, се възприемат от тялото, но отново експеримент върху 12 човека не е от най-достоверните. Защо хората да харчат пари за маркетингови послания, вместо просто да употребяват доказано добрия "стар" карнитин?

Знам, че трупате точки и искате да дигнете комисионната. Разбирам ви напълно, старо куче съм в мутилевъл маркетинга. Но нека бъдем напълно честни към хората, не разбирам защо трябва да се правят недоказани твърдения само за да се продадат една-две бутилки Acai през партньорския код.

Няма спор, че този плод е полезен. Никой не е казал, че не трябва да бъде част от здравословното меню, напротив, препоръчително е. Но има много по-добри добавки за отслабване, признати по цял свят, както от хората, така и от учените.
__________________
Фитнес храни - онлайн магазин за хранителни добавки
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th March 2011, 21:57
nikolov.n nikolov.n не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Fitnes Hrani
Знам, че трупате точки и искате да дигнете комисионната. Разбирам ви напълно, старо куче съм в мутилевъл маркетинга. Но нека бъдем напълно честни към хората, не разбирам защо трябва да се правят недоказани твърдения само за да се продадат една-две бутилки Acai през партньорския код.

Кажи ми само къде видя че искам да продам нещо на някой ?
Аз съм просто потребител на който също един "вносител" се опита да ми продаде но така или иначе разбрах как да си вземам продуктите от които имам нужда без някой да ми слага надценка .
п-с: за изследванията ти куца информацията
п-с: продуктът е натурален и в тази връзка никой нямам намерение да лъжа че ще отслабне за една седмица , аз лично го вземам по други причини .
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th March 2012, 14:38
martopetev martopetev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Дами няма нищо което да действа мигновенно с невероятен ефект, Акаи Бери трябва да се прилага с диета и тогава ефекта става двоен. Тук можете да намерите нужната информация, http://acaiberrythin-info.com/ за съжаление е на английски, но по-образованите ще се справят.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th June 2012, 18:05
StefanPetrov StefanPetrov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 48
По подразбиране

Нещо интересно което намерих по темата цък
Отговори с цитат
  #25  
Стар 4th July 2012, 15:04
cmokcmok cmokcmok не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 6
По подразбиране

не знам нищо за akai berry thin,но майка ми пиела weight loss, плодовете акаи са там една от състажки на продукта, тя беше много доволна от резултати
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th February 2015, 01:31
ignatova ignatova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 1
По подразбиране

ами нормално е хапчетата да се приемат съчетани с диета,няма как да стане да се тъпчеш с всевъзможни меса и вкусотии и да очакваш ефект,ако щеш и да спиш в фитнеса
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th February 2015, 17:59
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ignatova Виж мнението
ами нормално е хапчетата да се приемат съчетани с диета,няма как да стане да се тъпчеш с всевъзможни меса и вкусотии и да очакваш ефект,ако щеш и да спиш в фитнеса
Само да добавя, че не винаги фитнеса е достатъчен, за да се постигне желаният ефект. Другата част на деня не е от без значение.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: AcaiBerryThin
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:07.