IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st October 2010, 13:23
Redeemer_ Redeemer_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 4
По подразбиране Проблем с уринирането

Здравейте, искам да се извиня предварително ако такава тема вече е правена. Момче на 20 години съм. Проблема започна преди около месец и половина. Изразяваше се с това, че постоянно ми се ходеше до тоалетна по малка нужда. Говориме за едно постоянно 12 часово напрежение. А като отидех до тоалетна да се облекча почти нищо не излизаше. Единствено изпитвах облекчение когато получавах ерекция.
Сигурно няма нужда да Ви казвам за какъв ад ставаше на въпрос. Липса на каквато и да е концентрация, да не говорим че не
можех да ида на някое публично място без "да се пипам по пакета"(не за друго а заради "малкото" облекчение) както се казва.
Отидох до личния ми. Той ми пусна изследване на урина. Всичко беше наред в изследването, но въпреки това реши, че може
да е цистит. Пих 10 дена антибиотици... от които съответно нищо не ми помогна. Върнах се пак на преглед...
Доктора ме гледа и излезе с диагнозата, че "нещо много съм се стресирал"(между другото не съм). И съответно ми изписа успокоителни. След няколко дена пак като нямаше резултат вече аз исках направление за уролог. Уролога предположи, че може да са камани или песачинки в бъбреците,като изключи проблем с простатата(заради възрастта ми). Следва ехография... коята пак не даде никакъв резултат. По всичко личи, че съм здрав на бик. А проблема си продължава. Вече не е толкова непоносим проблема(сигурно щото му посвикнах), но си го има.
Моля ви за съвет... При какъв доктор да ида още? Психиатър ли, Невролог ли? Благодаря Ви предварително. Страхувам се да не остане така за постонянно...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th October 2010, 23:08
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

БЕЗ да съм специалист, е възможно да имаш полово предавана инфекция. Например хламидия трахоматис- виж в нета, пълно е с инфо. И отиди отново на лекар, който да ти изпише необходимите изследвания. Незнам на мъжете точно урина или PCR тест се взима, но ако не ти дадат направление, смени лекаря. Като се изключат бъбречните заболявания, не виждам какво друго може да бъде (но това не е изключено, разбира се)...Мъжете и цистит е доста рядко срещано...И бързо излекуване!
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th October 2010, 17:21
Redeemer_ Redeemer_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Хламидия трахоматис - по скоро не(аз и секс.. пфф ) Но четох малко повече по въпроса и има шанс да е диабет. Сега ще търся консултация с лекар относно изследването(какво представлява и тем подобни). И евентуално лабораторията ме зове. Благодаря много
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th October 2010, 17:30
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Ти пък ме уби с "твоята" диагноза.... Не си слагай веднага такива сериозни проблеми
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th October 2010, 17:56
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Еее, недей сега, това не е ''шанс'' и не се шегувай. Откъде реши, че точно това е? Имаш ли куп други симптоми и предпоставки? Това, че е подобно при това заболяване, не означава, че го имаш...На твоята възраст да си изследваш кръвната захар е раничко... По-вероятно е някакви бактерии да имаш.
А сега нещо смешно- като бях малка прочетох статия в едно списание за кучешките тении. И понеже много обичам животните и пипах всички кученца, веднага си ''сложих'' диагноза на 9 годинки
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th October 2010, 20:47
Redeemer_ Redeemer_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Не знам.. сигурно 1 месец и половина проблеми и простотии са ми повлияли на преценката, но все пак трябва да си направя изследването. И какви трябва да бъдат тия бактерии(мъжемразки?). Както се казва ще го направя само за да покаже отрицателен Май трябва да викам доктор Хаус .
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th October 2010, 21:26
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

A, мъжемразки...Ако знаеш на жените какви поразии правят, то в такъв случай ние сме ''прахосмукачки'', обираме всичките...
Намери свестен уролог или нефролог, но не от старата школа, з-то моите уважения, но те само цистит диагностицират. За по-сигурно, се взима уретрален секрет, въпреки, хм, известния дискомфорт.
А иначе, сори, че влизам в личното ти пространство, но сексът е хубаво нещо, хаха
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th October 2010, 11:26
rossi9 rossi9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив, Смолян, Бургас
Мнения: 42
По подразбиране

А бе к'ъв диабет - тогава няма да имаш такива проблеми - при диабет се пиш чести и по много. Да послушаш Gia
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th October 2010, 12:17
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Мне..Прочетох и не мисля че Gia е спец по пикателните проблеми.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th October 2010, 13:00
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Нищо не си прочел внимателно, самата тя е написала още в началото, че не е.
Само че не цвъка просто неаргументирани мнения, с цел количество, а се опитва да помогне и да не се прави на интересна
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемуринирането
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:44.