IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3361  
Стар 24th September 2015, 22:56
morena000 morena000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 24
По подразбиране

Цвети, благодаря ти много за отговора. Май се пооправя, не съм много сигурна, ама май да.. Каза ми обаче да нося лентата 6 седмици, (имаше приятелка с мен, на нея каза пак толкова, така че не е конкретно при мен) носих я вече 3 седмици и мисля да спра, тъй като стават по приближени отколкото искам. На първата оп не съм носила лента, доктора каза, че няма нужда и зърната ми бяха клюмнали (доктора сега е друг). Сега са ми Ок, но ме притеснява, ако не я нося да не ми клюмнат пак, ама 3 седмици май са достатъчни, много взеха да се събират просто. Майка ми и леля ми си правиха и носиха лентата 10 дни (и двете при различни хирурзи)Ще се радвам да споделите вашето мнение, защото не мога да реша, не знам да я нося ли какво да правя.. Благодаря!

Последно редактирано от morena000 : 24th September 2015 на 22:59
Отговори с цитат
  #3362  
Стар 25th September 2015, 01:37
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Симона благодаря

Аз нямам лента, само сутиен и лепенки. Кога дават лента, на изписването ли?
Отговори с цитат
  #3363  
Стар 25th September 2015, 07:46
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KiaraTiara Виж мнението
Избрах доктор И. Стоянов, без много да се лутам.
Щом д-ра е Стоянов спокойно можеш да му се довериш.
Отговори с цитат
  #3364  
Стар 25th September 2015, 07:57
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Морена мисля, че лентата се носи повече за да повлиява отока, отколкото да намества имплантите. Аз я носих 7 дни. Това с носенето на сутиен и лента заедно или по отделно го преценява доктора в зависимост от нуждите. Аз бях само с лента. Ако виждаш, че вече не ти е толкова необходима я махни и си продължи с масажите А според мен събирането на гърдите ти е от спадането на отока. И при мен , колкото повече спада, толкова ми се събират. Определено се получава и в обратния ред, но това също си е индивидуално.
Отговори с цитат
  #3365  
Стар 25th September 2015, 08:14
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от a.l.e.n.a Виж мнението
Симона благодаря

Аз нямам лента, само сутиен и лепенки. Кога дават лента, на изписването ли?
Честито, Алена! Много да им се радваш на новите придобивки! И с много здраве да си ги носиш. Виждам добре върви възстановяването при теб. А за лентата - не всеки носи лента. Докторката ще ти каже, ако има нужда да носиш.
Отговори с цитат
  #3366  
Стар 25th September 2015, 08:22
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от morena000 Виж мнението
... Ще се радвам да споделите вашето мнение, защото не мога да реша, не знам да я нося ли какво да правя.. Благодаря!
Според мен си питай док. Обясни му (пък най-добре да те види, ако може) и се разберете двамата. Съвети в случая много трудно да се дадат.
Отговори с цитат
  #3367  
Стар 25th September 2015, 10:41
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

ina.ina, благодаря днес вече не ме боли, не мога да повярвам, като се има предвид как беше предните дни Ставам и обикалям и не ме свърта - само сменям диванчетата - от едно на друго, от канцеларията в стаята, напред-назад ...

Очаквам утре да ме изпишат и да бъда домашна принцеса Мъжете в къщи обещаха така да си ме гледат
Отговори с цитат
  #3368  
Стар 25th September 2015, 16:14
morena000 morena000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 24
По подразбиране

Благодаря Ви отново! Доктора ми каза много е важно да се носи 6 седмици (сутиена и лентата) Сега от вчера съм без нищо и са си същите, просто вече и рани имам от стягане. Струва ми се, че той просто е супер предпазлив и се презастрахова, защото и за къпането ми каза 3 седмици, което ми е малко безумно, на първата оп на 7мия ден се къпах цялата. Въпреки, че ми се струваше прекалено го спазих, не мокрих белезите, не ме питайте как се къпах на три етапа, надолу, косата и нагоре.. А иначе няма възможност да ме види, тъй като клиниката е в Германия, но на мен ми е ясно какво ще каже.
Отговори с цитат
  #3369  
Стар 26th September 2015, 00:11
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от a.l.e.n.a Виж мнението
ina.ina, благодаря днес вече не ме боли, не мога да повярвам, като се има предвид как беше предните дни Ставам и обикалям и не ме свърта - само сменям диванчетата - от едно на друго, от канцеларията в стаята, напред-назад ...

Очаквам утре да ме изпишат и да бъда домашна принцеса Мъжете в къщи обещаха така да си ме гледат
Алена , честито и от мен , на кой ден стваш сама и си вървиш? Колко тежко можеш да вдигаш?
Отговори с цитат
  #3370  
Стар 26th September 2015, 09:36
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

На първия ден трудно и с помощ, на втория ден трудно, но сама, с помощта на едно въженце, а на трeтия ден съвсем спокойно сама - ставам с коремните мускули, все едно правиш коремна преса. При мен са тренирани, може би затова не ми е трудно

За тежко не се вдига тежко не съм питала колко, но не бива да се напрягаш

Последно редактирано от a.l.e.n.a : 26th September 2015 на 10:56
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:24.